Roger Greenberg je ztělesněním „pana zbytečného", inteligentního čtyřicátníka, který žije ve snech zpackaného života a věčného nicnedělání. Kdysi opustil slibně se rozjíždějící rockovou kapelu a odjel do New Yorku za „kariérou" pokrývače a současným psychickým zhroucením. Po letech se vrací do L.A., aby pohlídal dům úspěšného bratra, a v setkání s bratrovou osobní asistentkou Florence se možná skrývá i sebekritické prozření. (Bontonfilm)

mig21

Ben Stiller umí hrát podivíny v komediích i existenciálním dramatu... Zajímavý příběh. Dojem jen mírně kazily nepřesně načasované titulky na Febiofestu. ()

Blazis34

Tento film od Noaha Baumbacha jsem moc nepochopil. Vlastně nevím co tím chtěl básník, v tomto případě řežisér, říci. Ben Stiller se mi opravdu do této role nehodil. A jako komedie mi to také moc nepřišlo. Nuda, kterou střídá neustále stejný děj. Přišlo mi to jako film o ničem, bohužel. ()

Mr.Lama

Tak teda nevím. Komedie to rozhodně není. A tvrdit, že ten film řeší nějaký hluboký témata a ještě nějak dobře? Bylo to vážně nudný....přece kdo by chtěl koukat dlouhý sekundy do tváří herců co dělají běžný věci jako že jedou autem nebo prostě jen tak tupě civí? A pak přemítat o Greenbergově krásný duši, skvělým příběhu..... Nezastírám, že jsem chtěl kouknout na drama - komedii a prostě sem na existenciální řeči neměl náladu, ale tohle by mi úplně nesedlo nikdy. ()

lada32

Film zachraňuje Greta Gerwig,která hraje zcela přesně a moc se mi líbila.Výborně dokázala zahrát nejistotu,osamělost,jistou neohrabanost ve vztazích.Ben jak ho mám rád v komediich,tak tady taky díky někdy šíleným dialogům,viz koksové šnupání,nepředvedl nic,co by mi dalo důvod,podívat se na to ještě jednou. ()

fratros

Chápu, proč se ten film líbí i samotnému Quentinovi. Parádní scénář s absolutně obnaženým (psychicky) hlavním hrdinou. ()

Pythonator

Hvězdička za sympatickou Gretu a její dokonale kulatá ňadra. Pozor, nenechte se napálit jako já, tohle opravdu není komedie. A není to komedie ani trošičku. Je to neskutečně depresivní nudné existenciální drama o jednom nesympatickém magorovi. Stiller by se měl držet ujetých komedií, protože zatímco Zoolander mu jde skvěle, tady působí jako tuctový škaredý žid, co si něco dokazuje v artové sračce, jakých se natáčí nevím proč strašně moc. ()

Konev odpad!

Tak jsem to vydržel dívat se na ten příšernej nudnej ksicht Bena až do konce...film bez myšlenky, nějakých vrchoů, prostě nuda, nuda, nuda ()

peproch

Nicdělání není jen poflakování se, je to snaha něco dělat, ale ono to nějak nejde, a pokud to jde, je to divné. ()