Kolotočáři

Chad Keith

Kostýmy:

Cameron Dale

• blitzer

Film je samozřejmě hovadina (zvlášť ten závěr je pro silný nervy), ale nic lepšího jsem stejně nečekal. Nicméně lákadlu vidět geocaching ve filmu jsem zkrátka neodolal. Bohužel tu jsou pouze 2 kešovací akce + jedna scéna se získáváním infa z gc.com. Jako oddechovka se to dalo zvládnout, ale žádnej "must see" to není, a to ani pro kačery. Pozn.: taky mohli dát hlavní hrdince něco lepšího než starýho nemapovýho Garmina... tu svoji keš teda moc dobře zaměřenou neměla :-)(7.5.2010)

• TeeAge

|| Scenár: Brant Sersen | Hudba: John Swinhart | Produkcia: Darren Goldberg, Chrisopher Marsh, Anisa Qureshi | Distribúcia: Paladin ||(5.10.2011)

• IQ Tiqe

Ne, že by mě film nějak zvlášť nadchnul, nebo že bych se bavil, ale měl jistou úroveň, za kterou by si 3* zasloužil. Ale ke konci mě začal nudit, a ať už to bylo cokoli, co mě prve zaujalo, se závěrečnými titulky to bylo pryč. Ačkoliv, pokud neznáte geocaching, koukněte se, Splinterheads mu dělejí dobrou reklamu. 50%(6.7.2010)

Film není žádná velká pecka, ale zase na druhou stranu jsem se nenudil. Dávám 2 hvězdy za film + 1 hvězdu za to, že jsem taky Geocacher a tohle je první film, který si aspoň trošku Geocachingem zaobírá.(10.10.2019)

Tahle komedie se mi moc líbila ale náš typeček byl vskutku šílený, to nemělo chybu a jeho touha po lásce byla hustá, prostě romantická komedie ve švech smyslech v mých očích bodovala.(19.9.2011)

• blackrain

Obyčejná a ke všemu ještě odfláknutá letní epizodka z nějakého amerického zapadákova. Geocaching je moc hezká a dobrodružná zábava. Taky jsem si něco zkusila najít a dokonce jsme jednu krabičku měli zabudovanou ve zdi našeho plotu. Ale k té holce mi to nesedlo. Nebyla jako lovkyně pokladů důveryhodná, prostě falešná jako pětník. Komunita kolotočářů je zde představená jako banda užitečných idiotů. Zázrak to tedy opravdu není.(7.2.2018)

Nevšední komediální drama o skupince kolotočářů s celkem neznámými herci. Určitě doporučuji shlédnout v originálním znění, kvůli české cenzuře. 60% (DĚJ*** VTIP*** DRA** HERCI***) IMDb: 5,3/10(21.10.2011)

• Master19

Bez mučení přiznávám, že jedna hvězdička je za Rachael (je mi záhadou, jak může pocházet z Tasmánie) a druhá za geocaching. Ostatní je bohužel nuda, nuda, nuda. Prostředí světských lidí mě navíc dosti irituje a tak mám navíc problém Galaxy její zájem o GC věřit. Justin je ok, ale neměl jsem potřebu mu nijak fandit, takže jsem se většinu času opravdu pronudil. Jestli se chcete i přes varování v komentářích na film podívat, tak - ani jako vášniví kačeři - toho mnoho nezískáte. Budeme si muset počkat na nějaký povedenější geofilm. :-)(22.9.2010)

• ecceHOMMO

Jediné čo možno zaujme je Rachael Taylor...inak spadne snímok pre vás veľmi rýchlo do zabudnutia......(14.10.2011)

Ocekavala jsem teda vic. Bohuzel realita je kruta a film spada pouze do prumernosti. Nemuzu rict, ze bych se chvilema nebavila, to rozhodne ne, ale neni to na vic nez 3***.(21.4.2010)

• Arsenal83

Tupá blbosť s hercom, čo vyzerá jak veverička alebo jej mutácia. Ale kvôli Rachael Taylor sa to nedalo vypnúť a za ňu je aj jedna hviezdička.(14.6.2018)

Tak....hodnocení mě nepřekvapilo..Ale z jiného důvodu než si budete myslet..Na film jsme narazili náhodou na youtube a musím říct že tak přirozenou, nenásilnou komedii se spoustou komických scén jsem už dlouho nevidel..Ano bylo to pitomé ale tak nádherně pitomé což se o pseudokritice na csfd ríct nedá..Ta je jen pitomá a nejen to..Všechna hodnocení velké části filmů je bud nadhodnocena nebo podhodnocena a přesto to beru jako zákonitost..Vždyt tak velká část národa jsou študovaní pitomci bez vkusu kteří ohodnotí obsazení, triky,zisky filmu, pohyb kamery a podobně..Jediné co to plní je účel protože si většina lidí vybere podle statistik a většina je spokojena nebo souhlasí s hodnocením..O čem to svědčí nechám na vás :)(19.1.2015)

Oddychová a nenáročná komedie o amerických kolotočářím a světě kolem nich. Až na pár hloupějších okamžiků jsem se docela bavil a někdy i zasmál. Tento film je důkazem toho, že i s malým rozpočtem a méně známými herci se dá natočit relativně dobrá komedie. Celkově 55%(23.10.2011)

• Honsik

Celý film jsem trpěl jako kůň, ale protože miluju geocaching, dokoukáno. Bohajehovisto!!! Neskutečně dementní film a prezentace geocachingu k pláči.(12.10.2011)

• Gyl

Škoda celuloidu.(16.10.2014)

Docela průměrná komedie, kterou ocení především fanoušci hry geocaching. Bez pěkný blonďatý geocacherky od kolotočů Galaxy by to asi nešlo. To ze ma psychopatickýho přitele a zamiluje se do nuly jmenem Justin mě ani nepřekvapilo. Docela jsem se bavil... Nehodnotím uroveň keší a signálu GPS Galaxy :D(31.3.2010)

• JuRoot

A ja som sa tak tešil... Pri traileri som slintal, po uvedení zaspával. Obrovská škoda nevyužitého potenciálu, tak snáď nabudúce...(29.9.2010)

• opicakuz

Jedna hvězda za pokus zařadit geocaching do filmu, druhá za pěknou holku. ;)(5.3.2011)

Nebýt Kolotočářů, vůbec bych nevěděl. co je to geocaching. Nevnímal jsem to ani jako komedii, protože komických situací tu mnoho nebylo, spíš takovou oddychovku, která má jisté kouzlo (to platí i pro Rachel Taylor).(28.3.2017)