Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

Sartorius

Příjemná komedie, rozkošná Emma Stone, dokonalí rodiče, vtipné hlášky, originální téma, jednoduché a přitom chytré. Na poměry současných teenage komedií velmi povedené. Já se nenudil ani chvilku a byl jsem velmi mile překvapen. ()

kalap

Choďte niekam s tými vašimi komentármi, začali ste to pozerať a hneď ste si povedali, ďalšia americká kravina. Tak to ani náhodou. Všetky dievčatá hrali výborne to, čo mali a Emma Stone bola nielen pekná, ale výborne hrala, tu na oko radodajnú kurvu smelú nebojácnu a prituľnú, ktorá sa nebála poslať preexponovanú kresťanskú spolužiačku rovno do piči. ()

Parlay

Ano, po většinu stopáže se z hledisek příběhové linie a chování postav jedná o prvotřídní ptákovinu bez jakéhokoli ukotvení v realitě, avšak Emma je i přes její od zdravého rozumu zcela oproštěné myšlenkové pochody zkrátka k zulíbání (Emmin „ksichtíkový arzenál“ nezná hranic) a její filmoví rodiče jsou sice mírně řečeno praštění, ale takovým tím hezkým, sympatickým způsobem :-) ()

Reesam

Docela dobře natočený, nebo alespoň tak, aby to udrželo mou pozornost. Tím, jak se to prolínalo s "promluvou" Olive, tak to dostalo mírnou originalitu. Herecké výkony byly průměrné. Celkově to nebyl tak hrozný film, jen si myslím, že s takovým námětem se mohlo vycucat trochu víc. ()

Taninaca

V dnešní záplavě teenagerských komedií je tato přeci jenom originální. Ale jestli to nebude hlavně tím, že mezi slepými je jednooký králem... Každopádně velmi sympatická Emma Stone doplněná Stanleym Tuccim, Lisou Kudrow a dalšími slibuje příjemnou podívanou, u které jsem se nenudila. ()

Fíla

Už na začátku Vám bude jasné, že se jedná o průměrnou tuctovou komedii. Tak trochu ohraná pohádka, ke které jsou přidaná vulgární či sprostá slova. ()

M.i.k.e

nemůžu si pomoct,ale tohle mi zkrátka sedlo.Pohodová teen komedie,která je vtipná a zároveň si vystačí bez fekálního humoru je poměrně ojedinělý jev.Stylem humoru mi to hodně připomnělo Cougar town a ten já opravdu můžu.A Emma Stone je prostě kočka... ()

HappySmile

Vlastně to byl spíš tří-hvězdičkový film, ale dávám čtyři, protože v rámci teen komedie je tohle hodně nadprůměrný snímek. Žádné pitvoření, fekální humor ani humor primitivů se tady nekonají. Konečně v tomto žánru zavál svěží vítr, snad takových snímků bude víc. ()

SallyZen

Film pro mladší generaci, který v sobě nese od každého něco. Trochu ponaučení, humoru, lidských vztahů, které jsou na denním pořádku, atd... . Pro mě trochu netradiční komedie, ale zase Amíci ukázali, že netočí jenom fekální, sexistickou nebo rasistickou zábavu. Dále bych chtěl říci, že to, co předvedla Emma Stone je opravdu bravůrní výkon. Fakt bych jí tu děvku žral taky. Určitě ještě můžu poukázat na skvělou Amandu Bynes, která už není jen usměvavý maminčin mazánek, ale vyrostla z ní kvalitní herečka. S ní se mi taky líbila nejvíc scéna v tomto snímku, kdy ořezávala tužky. Ten její výraz k nezaplacení. Hudba příjemně ladila s filmem. Jsem velice spokojen. 80% ()

Martin741

Reziser Wyll Gluck /kamarad taky rad/ natocil celkom prijemny film s vybornou Emmou kamennou /Birdman/ v hlavnej roli. Emma Kamenna je vyborna herecka a sexica, dobre to zvlada, a vsimol som si aj mcDowella /Clockwork Orange/. Celkom slusny ale stale len priemerny film. 55 % ()

MrPierc

Šedá myš Olivia jednou nechtěně vypustí drb o ztrátě panictví, netuší ale že lidi jsou takové drbny. Její renomé se okamžité mění na školní couru. Jí se to líbí a je ráda středem pozornosti. Jenže drby jí brání i v navázání normálního vztahu. Špatnou pověst si člověk vypěstuje rychle ( nebo spíše ostatní mu ji vytvoří ) a o dobrá pověst nikoho nezajímá. Emma Stone je normální hezká holka, která ale v tomto filmu dokázala prodat skromnost i dračici v jednom baleni. Nebyla to žádná prcičkovská komedie, ale vtipná romantická komedie s nadhledem upřímné holky. Stanley Tucci, jako její táta, byl nejlepší ve vedlejší roli ! ()

shyster

Tak nepřišlo mi to ani vtipný ani smutný ani dramatický. Prostě blejaký. Emma Stone je kočka, která umí i hrát, ale jinak film nemá žádné jiné přednosti. ()

Elyssea

Příjemné osvěžení, i když se film troše klišé nevyhne. Jenže Emma Stone je dokonale ironická (čemuž hodně napomáhá i její barva hlasu) a má dva báječné rodiče. Scény s nimi patří mezi nejzábavnější v celém filmu. Easy A je konečně teen comedy, na kterou se může v klidu podívat i člověk, mezi jehož největší záliby nepatří nakupování a sledování všech new trendů a Justina Biebra. P.S: Pocket full of sunshine je rozhodně skvělá písnička na zlepšení nálady :) ()

O´Neill

Pohodová lehká odreágovačka, která má pár slušných hlášek a scének, celkově ale není samozřejmě ničí přelomovým. Na to neměla námět. Já byl ale spokojen. Chtěl jsem se uvolnit, nenudit, pobavit, a to vše jsem dostal, navíc s krásnou Emmou Stone v hlavní roli. Přesně takové filmy jsou na léto to pravé. ()

Sinn

Sice teen komedie ze střední, ale díky neskutečně funny rodičům, sympatické hlavní hrdince a neotřelému zpracování se z toho vyklubala výtečná podívaná. ///// Původně jsem dala hvězdy čtyři, dnes jednu přidávám, protože se z tohohle filmu stal lék na chřipku i kocovinu, viděla jsem ho už asi 6x a nestydím se mu dát hvězdu pátou (lžu, trochu se stydím). ()

Streeper

Super komedie, u které jsem se zasmála a dokonce má u ponaučení na konec. Emma je skvělá herečka a velice sympatická, má veliký potenciál a do téhle role se opravdu hodila. Mě se film moc líbil, škoda, že takových pohodových komedií není více. ()

bourec

Film ,kterej sem sledoval po příšernym Muži ve stínu,a vypadalo to jak film na dvacet oskarů.Člověk se trochu vrátí do svejch školních a učňovskejch let,zasměje se a hlavně se nenudí.A i když to člověka nijak neobohatí,tak ten,kdo ve filmu hledá zejména zábavu,může bejt vcelku spokojenej.70%. ()

Dámské posily...

Dámské posily...