Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

kuboN

velmi vydarená vtipná teen komédia a jedna z mála, ktorá okrem pekných žien má aj hlbšiu pointu ;) lajk ()

k.rakonos

Pro mě velmi slabé, vyjma hlavní hrdinky, na kterou je pěkné pokoukání, ale slabý příběh, minimum komediálních situací a humorných scén, tady mě to vysoké hodnocení překvapilo. ()

IrmaVep

Komedie s výbornou zápletkou, kde i knihkupec hláškuje, a která mi sedla jako dlouho žádná jiná. Emmu Stone s vychlastaným hlasem si odteď budu určitě hlídat a Stanleyho Tucci miluju zase o něco víc! P.S. Vedle vysokozdvižného vozíku je sekačka na trávu druhý nejlepší dopravní prostředek na cestu k dívce vašich snů. Edit: A k tomu ještě výborný soundtrack :) ()

LentilleLily

Ze začátku jsem se strašně nudila. Film se 'rozjel' až při předstírání sexu s gayem. Slovník byl ve filmu docela ostrý... ale i tak jsem se perfektně pobavila :) Emma Stone je výborná herečka, to se prostě nezapře. Nejlepší scéna za celej film byla 'Pocket Full Of The Sunshine'... no ne? :) ()

karmenka

Kebyze vyzeram v mojich 17 rokoch na strednej ako Emma, tak by som bola nie luzer, ale hviezda. Urcite jedna z najvydarenejsich romantickych komedii typu stredna skola- studenti- vztahy- laska. ()

M.Gift

Natocit originalni romantickou teen komedii neni vubec jednoduche. Pokud ma byt navic doopravdy vtipna a aspon lehce uveritelna, skoro nemozne. Proto si dovoluji pridat tomuto zanru 4 hvezdicky. Easy A nejen ze predcilo me ocekavani, ale jeste jsem se pobavila jako uz dlouho o teen komedie ne. Ano, nektere komentare jsou lacine, pribeh uveritelny neni, ale herecky moc hezky obsazene, hlavni hrdinka je nejen hezka, ale i vtipna a ne vylozene blba (velke, velke plus!:-)). Trosku mi to pripomnelo "10 duvodu, proc te nenavidim". Bezstarostne, mile, vtipne... urcite si pustim znovu. ()

Bohdan55

Keci v kleci :-D u jinejch žánrů než komedie se zamyslím nad dějem u komedií hodnotím podle toho jakej jsem měl pocit a jak jsem se bavil a tady jsem se bavil a je jedno jestli kvůli herečce nebo ději prostě pohodovej odpočinek ;) ()

The Count

Všechno stojí na Emmě, ale vůbec to nevadí. Je šikovná a zvládla to výborně! Rodiče, ač bych takový nechtěl, byly taky skvělý a vtipný a vůbec to nebylo špatný. Skoro až do úplnýho konce se to nezvrhlo v klasickou romatickou komedii ze střední, kde se ty dva maj rádi a za boha na to nemůžou přijít, nebo to jeden zmastí, pak zas ten druhej atd. Sice bylo jasný od začátku kdo je hlavní pár, ale to nebyla hlavní zápletka a až nakonec tak pro úplnost nám řekli, že to teda klaplo a to se mi líbilo. Pěkný to bylo, Emma dobře perlila. ()

bron

Takřka po všech stránkách vtipné a originální... Jinými slovy pravý opak následujícího Gluckova počinu. 60 % ()

mikado007

Nápad na film určitě zajímavý a řekla bych, že pro mladé dívky ve věku hrdinky je to určitě zajímavý snímek, protože alespoň vidí, že každý teenager má problém, jak se najít a jak správně zapadnout. Já už jsem ale o trošku starší, takže mně ke konci film už trochu nudil, ale mladší sestře bych ho určitě doporučila. ()

atzeer

Ne že by to byl nějaký ten trhák na který člověka tak nadchne, že ho snad nikdy neomrzí......ale pro mladé holky celkem pěkný film, až na ty některá slovíčka.....mě osobně se ten film líbil hlavně kvůli tomu konci :) a Emmě ()

plsek45

Povedená puberťácká komedie ze střední školy která je podobná jako většina jiných škol z podobných filmů. Emma byla perfektní a role jí jako vždy padla a dá se říct že bez ní by byl film poloviční . I když se nedá říct že by zbytek obsazení byl špatný. Ale Emma prostě dokáže být taková jakou jí film potřebuje . Sice to není nic převratného ale je to povedená komedie s celkem zábavným námětem ;) ()

vixina

Neodfarbená Emma = bingo. A slušné. Milé "zahratie si" zo strany Stanleyho Tucciho (ktorého si obľubujem každým filmom viac) a Lisy Kudrow (o ktorej som váhala, či ešte žije). Nepríjemnejšie však bolo obsadenie Mandy Bynes, ktorá mi vyslovene prekážala a nesedela mi tam. Film samotný bol pre mňa veľmi príjemným prekvapením - zaváňal mi Mean Girls (v dobrom slova zmysle). Hoci podobne ako tam je treba prižmúriť oči nad príbehom, tento bol svojím zameraním netradičný a v rámci žánru prijateľný. Emma ma každopádne prekvapila na plnej čiare, a keď si k tomu priložíme super soundtrack, nie je pre mňa dôvod, prečo ísť pod 3*. ()

Tomasek.

Občas slabší , a občas tak silné že mě to ponořilo tak hluboko , že jsem se válil smíchy po zemi . Tato komedie mě nadchla tak prostředně proto dávám . 70% ()

Gedzby

Máte-li rádi americké teen romantické komedie, tento nenáročný snímek vás slušně pobaví. Hlavní hrdinka má své kouzlo, film příjemně ubíhá. Tento film splnil to, co se od něj čekalo... ()

Red.Blood

Super film, v podstatě je to o reálném životě, protože víte jak to chodí ve školách, na základce, vysoký, střední. Všichni hrozně rádi někoho pomlouvaj a pak to dopadne takhle. Tento film je moc pěkně zpracovaný, a hl. hrdinka je taky fajn. ()

Dámské posily...

Dámské posily...