Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

Roucky

Myslím, že pro rok 2010 to určitě nebyl zas až takový průšvih a že je spousta mnohem horších filmů. A mě to bavilo. Sympatická Emma Stone, neuvěřitelná zápletka, která samozřejmě končí dobře a člověka to neurazí. ideální film pro odpočinkové odpoledne nebo večer, kdy se člověku nechce přemýšlet. ()

werous

Nechápu proč by teen girl chtěla být slavná školní kurvička.. Ale "Buď klidná, já byl taky gay, nějakou dobu, o nic nejde, děláme to všichni." mě dostalo. ()

Enelya

Ačkoliv komedií ze studenského prostředí bylo již přehršel, tato má přeci jen něco navíc. Krom vtipu ji totiž nechybí celkem originální příběh s výtečnou Emmou Stone. Za zmínku stojí i rodinka, kterou závidím a Amanda Bynes, která svou roli skvěle zahrála a mě velmi pobavila. Dlouho jsem nad hodnocením váhala, 3* se zdálo málo, 4* moc. Nakonec 70% a 4* za které může hláška :,,Kde máte Bibli? -Ta je v kategorii bestsellerů, hned vedle Stmívání." ()

pali87

Dobrá one women show. Príbeh je však veľmi nevýrazný a sú to v podstate roztrúsene scénky ktoré sú príjemne vtipné. Všetko však stojí a padá na Emme Stone (neskonale zlatá a sexi) a na jej ukecanosti a všadeprítomnom nadhľade. ()

natalie15

Čakala som všetko možné, ale nie tak vtipne, sviežo, originálne a krásne natočenú komédiu. Hlavná predstaviteľna je proste super sympatická a jej myšlienkové pochody sú mimoriadne vtipné. Niektoré scény sú proste nezabudnuteľné. Najlepšie postavy sú určite Olive (Emma Stone), a jej rodičia. Smiala som sa stále a keď som sa náhodou nesmiala, tak som sa usmievala. 85%. ()

hadouken

Celkem zábava, chvílema jsem se zasmál, některé postavy bylo hezky vykresléné, ale jinak klasický příběh z americké střední, kde má hlavní hrdinka střelené rodiče. Asi jsem čekal něco víc, ale špatný film to rozhodně není. Jen kdybych byl Emmou Stone asi bych hrál raději v Sucker Punch... ()

B.enka

Emma - od tohoto filmu nemůžu jinak než ji žrát. Tenhle film je moje oddychovka - když se potřebuju vypnout, zapnu Emmu. Její otec je moje hvězda filmu č. 2. ()

Todd_Hewitt

Přiznejme si, tenhle film není žádné veledílo, ale obsahuje tolik skvělých herců, že už jenom to stojí za to. Hlavně Emma Stone. Miluju jí. Přidávám hvězdičku za luxusní začáteční scénu kde Emma zpívá... ()

Claire.TJ

Emma Stone je prostě cool, má cool hlas, má cool výrazy a i tak relativně přihlouplému filmu zkrátka slušela. Olive je vážně relativně vtipná postava a její mírně intelektuální vtípky srandovně kontrastují s její vymyšlenou identitou. Penn Badgley se chová a vypadá úplně stejně, jako v Dan ve třetí sérii Gossip Girl - ale to mně osobně nevadí, mně přijde sympatický tam i tady :-) Šíleně iritující jsou ale Rhiannon a Marianne, co se týče první zmíněné - ta je "americkoromatickokomediálně" absolutně přehnaná (ne, ta vtipná nebyla), co se týče té druhé - přijde mi divné, že by fanatická křesťanka (btw, já jsem křesťanka taky, a fakt se takhle nechováme :D - skoro mě to na filmu uráželo, pak si lidé nemají myslet, že jsme puritánští cvoci, když většina nejsme) byla ještě víc namakeupovaná, víc odbarvená a nosila víc sexy šatičky, než ta na chvilku (plus body!) ukázaná high school královna... Americké romantické komedie všeobecně ráda nemám a pohrdám jimi, zvlášť těmi, které stavějí na úchylných vtipech, ale u této jsem se přes svoje zásady a principy bavila, tudíž dávám 55%. ()

megajalec

Kto uveril základnej premise, že sa na americkej škole rozniesla klebeta, že sa jedna zo študentiek vyspala s niekým a automaticky ju zaradili medzi vyvrheľov a kur.y? Navyše, ak riaditeľ povie, že dostane odmenu, ak nevychová zo žiakov drogistov a prostitútky...Nehovoriac o tom, že sa píše rok 2010. Ak sa vám toto nezdá pritiahnuté za vlasy, tak hor sa do filmu, v opačnom prípade si ho pozrite iba, ak chcete vidieť sympatickú Emmu Stone v hlavnej role a Alyson Michalku v roli jej kamošky (mojou hviezdou je druhá menovaná :)). ()

Sakyvanity

Poprvé jsem se na tento film dívala asi před rokem. Ale až teď, v prváku na střední škole jsem pochopila, jaké to doopravdy je. Navíc Emma Stone, Penn Badgley a Amanda Bynes? Moji velcí oblíbenci. Myslím, že tenhle film bude jeden z mých hodně oblíbených. 75% ()

waltosin

Stačí jedna malá lež a uvidíte jak to dopadne a nemusí to být jenom o sexu, ale i o jiných věcech, které se rychle šíří. 65% ()

StormyWhispe

Celkovo je dejová línia o ničom a ktovieaký posun pri charakteroch neexistuje. Emma je vo svojej role perfektná, ale každopádne je baba, ktorú hrá, v mnohých smeroch naivná a hlúpa, pretože sa doslova a dopísmena necháva využívať. Dobre využité vtipy a hlášky a skvelý film na piatok večer s kamarátmi. Inak priemer. Čo už. ()

elanista1

Aly Michalka, Amanda Bynes, Emma Stone. Tento film mi ponúkol LEN vizuálny zážitok...pre intelektuálny a emocionálny zážitok musím zájsť asi niekde inde. ()

psynoxious

PLUSY: pohladnica a jej vtieravý príbeh, Emma a jej sexappeal .......... MINUSY: celé to bola len paródia na komédiu v šate vulgarity, ktorá zaberá len u primitívov ... režisérska snaha zotrieť tých ktorý si nechávajú do manželstva, to čo do manželstva patrí ... cielené potieranie kresťanov a mladých veriacich ľudí, aby si každý myslel, akí sú to zaostalí dementi. CHCE SE MI BLEJT VELEBNOSTI ()

lobo87

Taká serióznejšia verzia stredoškolských filmov s Lindsey Lohan. Ale zase tomu chýbal vtip. Emma bola zaujímavá, rovnako aj niekoľko vedľajších postáv (Amanda Bynes v zápornej úlohe?), ale film ako celok sa nedostal z priemeru... 55% ()

Dámské posily...

Dámské posily...