Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

sNeDy

Když pominu naprostou nepravděpodobnost zápletky, tak jsem dostal takovou tu klasickou romantickou komedii, která uměla zahrát i na vážnější strunu. Emma Stone je dostatečně hot, aby podobnou komedii utáhla a scénáristé se vyřádili spíš při psaní postav (nikdo není ani vzdáleně normální) než u příběhu (nikdo se ani vzdáleně normálně nechová a ani vzdáleně to nepřipomíná realitu). A za scénu s fingovaným sexem přidávám čtvrtou hvězdu. :) ()

RickyFitts

má to až skoro shakespearovské rozměry... občas je ten fakt, že chudák Olive je jedinej normální tvor široko daleko, trochu přitaženej za vlasy, ale to tuhle skvěle vystavěnou dobrou společenskou komedii to nekazí... rodinný scénky super, Emma Stone moc fajn, 4- ()

Wardan

Bezprostředně po zhlédnutí jsem chtěl dát čtyři hvězdy, protože jsem se opravdu skvěle bavil, jenže už po dvaceti minutách jsem si nemohl vzpomenout na jediný fór (teda kromě toho s tou biblí). Nakonec se mi povedlo si vzpomenout asi na tři další. Čtyřhvězdičkový film by asi neměl tak rychle vyšumět. A k tomu ta romantická linie je docela dysfunkční. Ale Emma je tady opravdu super, to se popřít nedá. ()

Bozvav

Informace, která rozčeřila vody jedné průměrné americké střední školy, by u nás v Čechách pozdvihla pohoršeně obočí tak maximálně na druhém stupni základky. Jinak naivní, nablblé až tupé. Za mne 40% max.. ()

Eeuanmainyaq

Tínejdžerská komédia, ktorá bola naozaj -dokonca aj pre mňa- vtipná (čože?!) a to skôr napriek predpokladanej naivite, tak diváka, ako aj väčšiny postáv, než vďaka nej (čo by som rád uvítal aj u ďalších filmov podobného žánru), avšak ani tá našťastie nedokáže pokaziť hladký dojem zo starostlivo vyváženého kúsku. Napriek tomu, že asi nič nové neprináša, rozhodne má obrovský potenciál zasiahnuť (nielen) cieľovú skupinu. Takže ak vo vzduchu cítite príchod nudného večera a nemáte chuť šťuchať do svojho mozgu palicou, aby sa ešte vôbec pohol, tento film je pre takú situáciu ako natočený. ()

merigieren

patří do skupiny filmů HH (hezké holky), + standardní hudba patřící k podobným filmům. Ale má to zas jiný zajímavý nápad přibližující, zábavným způsobem, hloupost lidí. A příběh: kráska, ležsex, šíření zpráv, test společnosti, trocha zesložiťování, rozmotání a romantický závěr. Je to docela zábavný, určitě zasloužený 3* :-) po 4 letech přidávám *, ono je to lepší než standardní romkom ()

Rokle

Nenáročná oddechovka s vtipnou Emmou Stone a (tradičně) bombastickým Stanleym Tuccim. Zápletka je jinak hodně provařená a nikterak nosná, na 90 minutách občas i nudí, což by se u tak krátké stopáže stávat nemělo. ()

Toka

Tohle se může natočit skutečně jen v Americe. Takový scény kolem náboženství a sexu, jejich negativní přístup... Ale co, přesto filmu nemůžu uřpít luxusní soundtrack, Emma Stone hrála fakt briliantně, a ten její lehce chraplavej hlas prostě žeru! Plus ty její obleky... Ještě že je to taková hot babe. Pak potěšila Lisa Kudrow, a charaktery rodičů, takový bych chtěl mít. Krásnej, příjemnej, oddechovej lehoučce perverzní film, přesně jak to mam rád. ()

sbl

Nemůžu si pomoct, ale Will Gluck má stejný smysl pro humor jako já. Už ve Fired Up mě zaujal, když jsem z nulových očekávání dostal maximum, které se dalo z dané látky vytěžit. Opět je tu komedie ze střední, opět to s námětem není žádná sláva, ale dostatečnou jiskrou a (pro mě) smyslem pro humor si mě získal zase o něco víc. Hlavní hrdinka v podání čím dál tím víc sexy Emmy Stone seděla, ostatní rivalové mi ale nebyli vůbec sympatičtí. Naopak rodiče s hlavou rodiny Stanley Tuccim byli úžasní. Kdybych mohl měnit, tak chci právě je!!! Nebyla to žádná 90 minutová jízda hlášek, ale postava Olive mi byla svým satirickým a hlavně na americkou středoškolačku inteligentním humorem sympatická. Satirická kritika náboženství ala Bil Maher mi taky nejde proti srsti a těch pár literárních vtípků se opravdu povedlo a hlášku o bestsellerech nezapomenu. Jo a navíc mám slabost pro zrzky!!!:-) 4* ()

NGP

Emmu Stone jsem zahlídla už v Zombielandu. Má charisma, a myslím si, že plave špatným směrem. Její talent sice se nedá zapřít, ale ona se pořád nemůže vyhrabat ze stínu, protože většina pozorností potom připadá velmi průměrným zápletkám filmů ve kterých hraje. Tj. filmům typu Easy A, který by se tak možná nejvíc hodil náctiletým kamarádkám po pátečních večerech. Nepopírám, občas film dokáže pobavit, ale trailer prozradí všechno. Proto mi už žádné zvraty nepřišli originální, a tolik mě to nebavilo. Ale myslím že se najde spoustu lidí kterým tento smysl pro humor se bude zamlouvat. A navíc moc se mi líbí trojsmysl výrazu "easy A", no a samozřejmě báječná Emma Stone také může za moje nadprůměrné hodnocení. UPDATE: po tom co zveřejnili český název filmu, uvažuju jestli nepřehodit hodnocení na tři hvězdy. Protože... Panna nebo Orel?????? Myslíte vážně? ()

mala_kea

Nic víc, než nenucená, nenásilná, ale ničím vytříbená komedie skýtající jednoduchý příběh v "lidském" humoru, který vám bránici neurve, ale určitě příjemně udrží v pozoru, ikdyě Will má poměrně zkreslené myšlení o životě na střední. Nějaké hluché místo se najde, ale ihned je přelepenou silnou vrstvou záplaty, která nevykazuje větší trhliny a nelogičnosti celé dějov linie. Pro mě veliké zpestření Emma, Patricia, která v roli matky válela, Cam Gigandet, který konečně nehraje masového vraha nebo nabíječe pro půl školy. Trošku mi vadilo zneuctění Amandy, které role vážně nesedla. Ale buďme realisté, někdo kdysi napsal písničku, mi jí ted tak musíme brát.Zkrátka i bez textu může vzniknout písňička. Že by nový romantické teen-komedie nabraly nový dech ? ()

J. T. Kirk

Emma je v pohodě. Malcolm McDowell se tam jenom mihnul, což je docela škoda. Pár dobrých vtipů jinak nic moc. No jinak je to romantická komedie, takže mě to nijak extra nezaujalo. Na odreagování to docela šlo, ale kdybych se na to plně soustřědil, tak by to dopadlo asi ještě hůř. ()

atmen

Rozhodně bych netvrdil, že je to unylá napodobenina klasických teen filmů z 80 let, i ty totiž nebyly bez šmouh na kráse. To platí i pro všeobecně vychvalovaný a všudevyskakující Snídaňový klub... Zápletka těchto filmů byla mimózní tehdá, je tomu i dnes, ale pokud se u filmu pobavíte, tak lze ledacos pominout. Ve společnosti E. Stone a A. Michalka (to jméno je super) s tím nemám problém... ()

hazaba

Odvázaní rodiče, "cool" dcera, jedna nevinná lež a její následky. Je to docela zábavné, nenáročné a Emma Stone je fakt rozkošná. ()

studo

Tak toto bola super podívaná! Herci a dialógy nemali chybu, príbeh možno nebol najoriginálnejší, no to vôbec nevadí. Nie v tejto komédií. Emma ako urečnená teenagerka nemala chybu a myslím, že každý by s ňou chcel mať minimálne to hrané "rošambo" :) ()

Radek.SCH

Zase zbytečně haněný film. Emma Stone hraje čím dál líp (nebo si spíš dobře vybírá role). Souhlasím s tím, že se tu nevyskytuje nějak moc sympatických postav, navíc je to příliš zkarikaturované, a postava Emmy si za to všechno může sama, ale já jsem se prostě bavil. Je to podle vás málo? P.S. Český název ignorujte. - 70 % ()

bagetka007

NIKDY mě nepřestanou udivovat české překlady názvů filmů... Její rodiče jsou prostě boží. Jinak až na podle mě hloupý konec jsem se docela bavila, a to jí asi nikdy nebudu brát jako typickou představitelku vlastně žádného filmu, nicméně její osobitý styl a projev je příjemný. ()

BOURQUE

Pohodová „tínedžerska“ pochúťka s krásnou a veľmi sympatickou E. Stone. Začal sa to ako nevinný „žart“, resp. nepravdivé priznanie a nakoniec z to spôsobil nepravdivú povesť „nevinnej“ slečny. Máme tu skoro všetko: romantiku, dobrú hudbu, hľadanie svojho miesta vo svete a tak ďalej. Už len kvôli skvelej (a veľmi sexy) Emme sa na to oplatí podívať. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Dámské posily...

Dámské posily...