Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

Mark1983 odpad!

Tak u tohoto stylu komedií jsem nikdy nepřišel na chuť,jelikož jsem je ještě nedokázal pochopit. Ovšem jsem byl na tohle zvědavý kvůli režisérovi,který má komedii Kamarád,taky rád,která se mi líbila. Ale tohle jsem ani nedokoukal. ()

Little_Sawy odpad!

Tohle byl hooodněě nepříjemnej zážitek, až se mi chtělo blejt. Celkom divná holka, která sví větší kópií Rien, poskytla informaci, kterou si vymyslela protože, nechtěla vypadat jako pořád panna která neměla v sobě jen vokurku, ale i brokolici, a tým pádem začala bejt čoraz větší pozorností na střední. Nic horšího sem snáď ani vydět nemohla. Trapných chvílek tam bylo hněd několik. Při pohledu na to jsem si chtěla vydlabat oči z důlků. ()

soukyd33

Je to všechno, jen ne komedie. Příběh a nápad to má, ale je to prostě jiné než klasické komedie. Lhát o tom co se nestalo? Kolik lidí to dělá i dnes? Někteří přestali, někteří lžou dále. Nesmí to ale přerůst k obřím rozměrům. A to je na střední škole velmi snadné. Zde máte ukázku toho, co se všechno stane, když začnete lhát. Film je moc nezaujal humorem, ale nápad dobrý. Hvězdiček 2 ()

motyka52

Normálně to samozřejmě je další tuctová teen komedie se za vlasy přitaženým scénářem a pětadvacetiletými lidmi, kteří hrají středoškoláky. Jenže Emma Stone to celé povyšuje ne o jeden, ale rovnou o dva levely. Evidentně si to užívá, má skvělý komediální timing, je roztomilá a hlavně je N E U V Ě Ř I T E L N Ě HOT! Některé z vedlejších postav jsou sice otravné, ale žádná z nich naštěstí nemá dost velký prostor na to, aby vás stihla otrávit. Celé to odsýpá a prostě se na to dobře kouká. A Stanley Tucci je cool. ()

JAzzeURo

Velmi podařená teen comedy, která nezapadá do totálního klišé a oproti jiným vyniká kvalitou konverzačních vtipů více než prostým ukazováním nahotinek a zvracením. Rozhodně chválím výkon Emmy Stone, komediální talent ji rozhodně nechybí. ()

dogzila

Dve hviezdy za veselých rodičov a bigotných amíkov. Inak detská nuda , úbohé hlášky a moc amerikánske , sorry ") ()

jabbo123

Olivie (Emma Stone) je klasický středoškolský outsider. Díky nevinné lži, míněné původně z legrace, se o ní však začne proslýchat že je "easy" - tedy, že každému dá. Ze začátku se jí to moc nelíbí, ale potom tuto svou pověst začne využívat ke svému prospěchu - vytváří další klubíčka lží, pomáhá tím dalším outsiderům k získání dobré pověsti a sama na tom vydělává v podobě různých drobných dárků a slevových kupónů. Sama přitom prožívá poměrně osamělý život a stále sní o tom pravém. Nakonec se všechna ta drobná klubíčka propletou do jednoho velkého klubka a bude na čase z toho ven. Tolik k příběhu. Jak sami vidíte - nijak se nevymiká z průměrných scénářů dalších podobných teenage komedií. Will Gluck (režisér) se však z nějakého důvodu rozhodl, že by Easy A mělo vybočovat. Nebo nerozhodl. Každopádně rozhodně chtěl, aby to tak na první pohled vypadalo. Před uvedením snímku do kin se všude objevovala anonymní prohlášení, že jde o "novou kultovku v žánru teenage komedií", vyšel první parádní trailer ve kterém Emma Stone zpívá Pocket Full of Sunshine a všechno vypadalo velice slibně. Hned v první minutě filmu vás deníkovou formou Emma ubezpečí, že nejde o jeden z "těch filmů" že tenhle se "vymiká běžným klišé." A to je tak asi poslední minuta filmu, kdy tomu ještě budete věřit. Hned potom přijde smršť žánrových klišé okořeněných několika opravdu povedenými prvky. Rozhodně patří po všech stránkách tento film k "těm lepším" ze žánru. Odpouští si jakýkoli nevkusný, záchodový humor, patetických scén je v něm minimum. Jenže to není ve srovnání s konkurencí zase tak velká výhra, protože opravdu dobrou TEEN komedii jsme tu už sakra dlouho neměli. To znamená, že snímek Easy A rozhodně není tak úžasný, novátorský a kultovní jak se o něm proklamovalo před uvedením, ale je rozhodně lepší než většina současných zhovadilostí na scéně žánru. 80% kvality filmu představuje hereckýá výkon Emmy Stone - ta je prostě výborná, je vtipná, je sexy a scéna s písničkovým přáním (která byla v traileru) je skutečně tím nejlepším z celého filmu. Bez Emmy Stone by celý film totálně zapadl. Dalších 10% kvality filmu představují snoví rodiče, kteří se rozhodně od zaběhnutých klišé hoodně vzdalují a je opravdu osvěžující takovouhle dvojici v roli rodičů vidět. Zbívajících 10% je kombinace slušné kamery, střihu i hudby a fakt, že se film nebere příliš vážně a vyhýbá se patosu. Humor je většinou velice průměrný, moc si nevybavuji scénu, která by mě opravdu od srdce rozesmála, ale rozhodně mě nijak neurážel. Kromě Olivie a jejich rodičů nejsou ve filmu žádné výrazné charaktery. Snad až na cool učitele a úchylnou poradkyni, kteří ale už celkem do klasických šablon zapadají. Stejně tak svatouškovská studentka, která vede kroužek fanatiků, nejlepší kamarád, který je teplý a osudový mladík, který je naprosto bez chyby a ještě ktomu neuvěřitelně skromný a vtipný a sexy. Ale to jsou opravdu už jen takové figurky jako z pohádky, kterým chybí jakákoli charakterová hloubka. Jestli se Will Gluck opravdu chtěl nějak odlišit a jenom se mu to nepovedlo nebo se vůbec odlišit nechtěl, jenom to tak mělo vypadat, to se asi nikdy nedozvíme. Důležité je, že Easy A je docela pěkný způsob jak se pokochat hereckým umem Emmy Stone a zbytek není vůbec důležitý. :-) () (méně) (více)

wairau

Některé postavy dost otravné, některé dialogy přehnaně intelektuální, ale ve výsledku výborná teenage komedie s dobře zvoleným hudebním doprovodem. Emma Stone je v pár scénách skutečně skvostná a její filmoví rodiče jsou opravdu párek k pohledání. V tom dobrém slova smyslu... :-) Parádní oddychovka. ()

5ars33r

Při sledování jsem byl jak na horské dráze, několik momentů jsem se nemohl přestat smát a hned na to byla kvalita filmu srovnatelná s mexickou telenovelou. Největší slabinou filmu je samotný příběh, ale občasně chybějící humor nebo neotřepanost zachraňují postavy z nichž nejvíce za to stojí rodiče. Věřím, že kdyby se filmu dalo ještě trochu času, mohlo by vzniknout o stupeň lepší dílo, takhle je to pouze oddechový snímek po náročném dni. ()

Viking69

A tak zase po case nejaka oddychovka .. me se Emma jako herecka libi .. heh to jeji kukuc :D No nic extra tu nehledejte .. easy story .. nemuzu rict ze sem se nudil. Nejaky sceny byly az moc "divny"... asi ta s Lisa Kudrow ktera se neumi chovat jinak nez jak ta blazniva holka z Pratel. Na druhou stranu je tam fakt prijmena postava tatika (Stanley Tucci) .. ten je takovej klidas .. heh .. takovy rodice bych taky chtel mit :D Verim ze nactileti se tady pobavi.. :) ()

Smoldo56

Ak chce čakali že sa konečne dočkáte teenage komédí, kde nepôjde len o zasúvanie a kelebety, tak prichádza čas sa prebudiť. Easy A (k prekladu snád len WTF?!) je ďalšou komediou o mladých ľuďoch, ktorí riešia už stokrát videné kliche všetkých kalibrov. Okrem toho príbeh hlavnej hrdinky, ktorú hrá podceňovaná Emma Stone nieje ničím prevratný a takmer neuveriteľný. Naštastie to má spád a nedovolí vám to odísť i keď ?! Scenár mohol byť trochu povylepšený predsa len hlavná myšlienka o dievčine, ktorá bola nula a tak všetkých oklamala, že si zasexovala a postupne prichádza na to že jej to spôsobuje len problémy je dosť ohraná. Naštastie komedia to je v pravom slova zmysle a všetko čo s ňou súvisí. Nejedenkrát som sa zasmial. Okrem toho herecké obsadenie je viac než zaujímavé. Easy A ale aj tak ostáva lepši priemer, kde nebyť až tak obyčajného scenára mohlo ísť o celkom slušnú teen pecku. ()

newSami

Sólo pre Emmu Stone, film plný skvelých hlášok a sarkastického humoru. Nie je to typická tínedžerská komédia, konečne príjemné osvieženie v tomto žánri, žiadne "prcičkovské" vtipy. ()

Otakara

Jedna z chytřejších teenage komedií posledních let. Emma Stone hraje úžasně. Příběh docela chytrej, režisér pěkně ukázal, jak se tvoří drby... Rodiče samozřejmě idealističtí, ale proč ne? Vtípek - I´m adopted! - Guys! Who told you?! mně fakt rozesmál. Na druhou stranu Penn Badgley jako hodnej kluk už tu byl v Gossip girl, potřeboval by něco jinýho. Odkazy na Hughese dobrý (díky tomu jsem tohohle režiséra objevila), jeho filmy byly přece jenom něco jinačího, v jiný době. Super hudba. Doporučuju. ()

SugarCane

Slabá teenagerovská komedie s chatrnou zápletkou a ještě chatrnějším koncem. Hlavní hrdinka je chudinka, které si ze začátku nikdo nevšímá, pak na druhou stranu strhává pozornost až přespříliš, z trablů ji dostane princ na motorové sekačce. Na konci si uvědomí, jak byla "zlá" a "hloupá" a žili spolu šťastně až do smrti. 1. hvězda je za zajímavě vybrané písně do soudtracku, 2. hvězda patří Emmě Stone. V průběhu filmu jsem si ji, i přes její dětinské vystupování, oblíbila. ()

Dámské posily...

Dámské posily...