Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

Scaevola

Je patrně zřejmé, že tento styl filmů není úplně mým šálkem kávy, natož aby pro mne určen byl samotnými autory... Nicméně mohu podotknout, že mnohé vtípky byly povedené, scénář přes jistou plochost dokázal bavit po celou dobu a ještě navíc se všem zúčastněným podařilo vyhnout se americky vylučovacímu humoru. Tudíž vlastně proč ne. ()

Karbos

Žádný terno to teda není a dost rozvolny rozjezd filmu může docela nudit (včetně mě) ale nakonec jsem se celkem bavil, tedy respektive, bavilo mě sledovat Emu :) Ta holka má něco do sebe, navíc v originálním znění s jejím hlasem tuplem. Humoru je spíš poskrovnu ale zato působí přirozeně. Na odreagování celkem fajn.... ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

KukulienkaHO

Pohodový snímok, ktorý ale neprichádza s ničím novým, čo by sme v jeho žánri ešte nevideli. Emma Stone je výborná, takéto úlohy jej proste pasujú. Nebyť jej neviem, či by som sa nenudil. Príbeh (ako som už naznačil) je skrátka príliš jednoduchý, čo by samozrejme vo výsledku vôbec navadilo. Avšak zároveň je aj veľmi predvídateľný a extra šablónovitý. Skutočne, je to de facto len akási kostra tohto žánru, na ktorej nie sú ale žiadne ďalšie vrstvy. Čakal som, že sa aj oveľa viac nasmejem. Každopádne, neurazí, nenadchne, chvíľkovo pobaví, avšak dlho si to pamätať nebudem. ()

Holoch

No niečo sa tam hýbe ale keby hlavná hrdinka nebola taká kosť tak to vypnem. Ta jedna hviezdička ja pre ňu. Ale ked sa chcete dobre zabaviť a poslintať si tričko na tejto roštenke odporúčam radšej ZOMBILAND ()

Epco

Priemerný teenagerský film, ktorý drží nad vodou Emma Stone. Vďaka nej pozerateľné, vďaka nej +* ()

jakes

Priznavam, velmo som sa tesil, lebo je tam Emma :) Tato dievka mi ukradla srdce uz v Zombielande a pokial nestlstne, budem ju milovat na veky vekov :D Film plynie bezproblemovo od zaciatku do konca, su tam pekni ludia, dobra muzicka a kazda scena so Stanley Tuccim je bozska. ()

Fordik

Slušná jiná "teen" komedie, která sice skončí, jak tušíte, ale příběh je určitě zábavnější, než podobné sra*ky :) ()

matthew_tv

Aj keď je väčšina komentárov suchých, monotónnych, o tom, ako nikoho tento film nepobavil, ja som sa na ňom celkom dobre zabával. Jasné, že je tu pár blbých scén, no predsa len ... je to dobrá komédia,a aj keď nespĺňa požiadavku "romantická", ako je uvedený žáner, úplne postačuje. Nemôžem povedať, že som sa pri filme nudil, lebo to nie je pravda, ale niektoré scény by som rozhodne nahradil, a myslím, že by nebolo až tak obtiažne vymyslieť čosi iné...mne osobne sa maximálne nepáčili scénky s rodičmi, boli mi nesympatickí,a do filmu nezapadli. Ale je dobré, že tam s nimi toho bolo fakt minimálne ... Ináč nemám k tomu viac čo dodať, dávam po kratšom uvažovaní štyri hviezdičky, hoci som chcel pôvodne len tri. ()

ragtime

Emma Stone mi učarovala v Zombielande a bez nej by tento film bol iba ďalším v poradí teen komédií. Hlavne kvôli nej 4 hviezdy. ()

kondomxxl

Veľmi slušná pohodovka na večer so skvelou Emmou Stone ktorá má na to aby sa presadila do väčších filmov (viz. Spiderman). ()

montel

Olive (Emma Stone) je obyčejná středoškolačka, které si nikdo nevšímá, kromě její nejlepší kamarádky. To trvá ale pouze do doby, kdy si vymyslí, že přišla o panenství s jedním vysokoškolákem. Od té doby se jí začnou chrlit sexuální nabídky od různých kluků ze školy a Olive je všechny příjme pod podmínkou, že vše bude jen jako. To se jí ale vymkne z rukou a Olive začíná mít brzy pověst lehké děvy...Průměrná středoškolská komedie o sexu bez sexu, které chybí nápad a lepší herci. 40% ()

Olafa

Teen komedie z "americké střední" obvykle nejsou mými oblíbenými kousky, ale tohle mě sakra bavilo! Hlavní postava neuvěřitelně vtipná a sympatická, příběh zase trochu jiný. Jen je škoda, že tvůrci pořádně nevyužili i ostatní postavy, které nám nastínili jako pořádně střelené a zábavné - klidně to mohli natáhnout na dvě hodiny, protože takhle zůstal potenciál filmu trestuhodně nevyužit. ()

BeaVV

"Teenege" komédia, kde paradoxne najvtipnejšie vyšli hlášky s rodičmi. Okrem týchto pasáží a snád pre chlapcov zaujímavou Emmou je to vlastne dalšia z nudných podotýkam nudných komédii tohto žanru. Myslím , že Červenak to trafil presne. ()

Dámské posily...

Dámské posily...