Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

wohna

Emma Stone je strašně sexy, má charizma.. Na filmy s ní (Zombieland,..) se vždy rád podívám.. Je úžasná ()

Crawler-D

Rozkošná Emma Stone a primárně poutavý nápad, který balancuje na ostří nože s humorem a erotikou, ale celkově to jde do kopru. ()

C0r0ner

Bezvadně režijně zmáknutá blbůstka, která má perfektní hlavní hrdinku a haldu vtipů. Scénář je sice takový snadno předvídatelný, ale bylo to tak milé a fajn, že jsem právě jenom kvůli tomu scénáři nesáhl po plném hodnocení. Je to optimální na jednoduché pobavení a odpočinutí s tím, že se na to taky ještě skvěle kouká. 90% ()

MovieKings

Opravdu nechápu rozhodnutí českých distributorů, kteří se usnesli zatím film v kinech neuvádět. Je škoda, že některé snímky nelze jinak sledovat než díky různým camripům skládajících se z průměrného obrazu a kvalitnějšího zvuku. Těším se na lepší verzi a závidím Slovákům, kteří mohou film navštívit v kinech. Škoda, že je to od nás z jihu tak daleko...5* ()

Morzael

Celkem zklamání pro mě. Jelikož jsem teenager a střední mám teprve chvíli za sebou, tak mi tato zápletka přijde uvěřitelná asi jako Santa Claus. Nejspíš proto že dnešní mládež přichází o své panenství klidně dřív jak před 15. rokem a každému je to fuk, kór na střední. Takže mi toto přijde jako za vlasy přitažená pohádka, kterou dělali američtí katolíci ve své totální ilusy o dnešní mládeži. Ovšem herečka ve své roli velmi sympatická a film byl místy celkem vtipný, bohužel nic převratného. Škoda, čekal jsem víc... ()

campix

Neskutečně sympatická a typicky americky přihlouplá sonda na jednu americkou střední školu. Se svou přýtelkyní koukám na spoustu romantických komedií jsem rád, že i mě dokáží některé pobavit. Je tu takový lehce inteligentnější humor a odkazy na poměrně horší teenagerské dojáky ze středních škol, navíc je stopáž ve skrze příjemná a hodinka a půl uteče velmi rychle. Sice nepovažuji Emmu Stone za bůhvíjak atraktivní, ale kukadla má kouzelná a já se příjemně bavil. ()

U_S_O

Stráášne ukecané to bolo ale nevnímam to ako negatívum :) Azda len pri pomalšom začiatku ale potom sa to pekne roztočilo. Rodičia Olive boli skutočne neskutoční, naopak Olive bola neskutočne sexy :) A všetko v story plnej hlášok s výborným soundtrackom. (80%) ()

Wormboy

Netradicna teenkomedia s perfektne sadnucim castingom, ktora posobi velmi prirodzene, nenutene, neuchyluje sa k fekalnemu humoru a ako taka teda vyznieva prijemnym dojmom. Ako najvacsie pozitivum jednoznacne hodnotim Stanleyho Tucciho a Patriciu Clarkson, ktori su ako rodicia proste genialni. 3,5/5* ()

J0hny5

Po přečtení zdejších komentářů jsem nabyl dojmu, že se nejedná o tu klasickou stupidní teen komedii ze střední školy úplně o ničem. Bohužel se to potvrdilo jen částečně. Film je celý o drbání o tom jak se sebemenší lež snadno roznese a podle toho vás pak lidé posuzují. Zaujala mě jen Emma Stone... a to je tak všechno. Příběh snadno předvídatelný a v mnoha ohledech hloupá teen komedie. 45% ()

carly

veľmi príjemná záležitosť. začalo to ako zábavná epizóda zo života teenagerky a potom sa to zvrtlo do niečoho trochu zložitejšieho a skončilo to happy endom. dosť to drží nad vodou Emma Stone a samotný scenár, ktorý vytvril milé postavy, ktoré len zľahka prechádzajú do karikatúry. mimo Olive sú asi najlepší jej rodičia. veľmi sa mi páčila aj romantická linka s maskotom Toddom - Penn Bdgley má naozaj sexy hlas. a skvelé boli aj odkazy na teen filmy osemdesiatych rokov. je to vlastne film o tom, že nie je dôležitá pravda, ale to, čomu ľudia veria a ako sa s tým vyrovnať. ()

Sammya

Žádný zázrak, přesně jak jsem čekala, ale dalo se to dokoukat a ani jsem u toho nijak výrazně netrpěla :) Průměrná, ani ne tak romantická komedie z typické americké střední školy, která si hraje na originální, ale přitom je plná klišé. Ze začátku jsem trochu postrádala smysl či nějaký děj, protože mi přišlo, že to jde odnikud nikam, ale v druhé půlce to už nějaký smysl dostalo. Emma Stone nebyla tak nesympatická, jak jsem čekala, ale nějak mi nedocházely motivy její hrdinky pro to, co dělala. Ta její "nejlepší kamarádka" byla jasná už od začátku, taková mrcha, vůbec nechápu, proč jí bylo Olive ještě líto. Nějak jsem nepochopila smysl postavy Amandy Bynes. Těšila jsem se na Cama Gigandeta, ale jeho postava byla příšerná. Líbil se mi Stanley Tucci jako Olivin otec, ale ta její rodina byla divná, až moc chápavá a dokonalá. Ten film mi moc nedal, ne že bych se úplně nudila, ale asi se na něj znovu nepodívám. Jedna scéna, která mě opravdu pobavila, bylo předstírání sexu na párty. Jinak asi nic. Konec byl klišovitý jak něco. Edit: Ještě jsem zapomněla dodat, že mě naštvalo, že tam použili úžasnou písničku od OneRepublic ke scéně, ke které se ale vůbec nehodila. ()

pufina

Očekávala jsem typicky-trapně-americkou komedii ze střední školy a naštěstí pro mě, jsem se typického scénáře nedočkala, uff! EmmA Stone mě bavila od začátku do konce, stejně jako její příběh. Stačí jedna malá lež, ze které se stane drb po celé střední a hle, je na světě coura. Možná se k Easy A v budoucnu nevrátím, kdo ví, ale rozhodně mě to skvěle pobavilo a Emma byla výborná! ()

Juto

Toto je druh filmu o tínedžeroch, ktorý by si malo osvojiť dospelé publikum. A k tomu Emma Stone je sladká a veľmi sexi. 7/10 ()

c.tucker

Jednoduchá klasika s běžným očekávatelným dějem. Emma Stone je kočička, to se musí nechat. Jedinou vtipnou věcí na celém filmu byli naprosto úžasní rodiče. Další pozitivum bylo, že jsem se dozvěděl o dvou filmech z 80. let, které jsem neviděl a asi se na ně podívám. ()

Icefist

Asi se mi to dost brzo z hlavy vypaří, ale teď na zpříjemnění lednového večera to bylo fajn. Je pravda, že Emma Stone snímek s přehledem utáhla, i když já osobně jsem si víc užíval pohledy na mnou oblíbenou Alyson Michalku. Škoda že tady neměla moc prostoru a eště navíc hrála takovou pitomoučkou postavu. Zápletka a děj nebyly žádnej zázrak, ale celkem to vydrželo pohromadě. Já si víc užíval drobností a jednotlivých scén (Stanley Tucci pokaždé když se ukázal, tak to stálo za to) a ta hodinka a půl mi příjemně utekla. 70 % Oblíbená část- "Sháním Bibli" ()

Fancipal

Emma Stone je nevolenou, nechtěnou a nefalšovanou královnou školních drbů poté, co si doslova vyfabuluje svůj fiktivní náruživý sexuální život, který ji okamžitě katapultuje do popředí zájmů všech mrštných jazyků a je začátkem jejího sysifovského tažení proti úzkoprské systémové mašinerii plné předsudků a nepochopení. Sympatické antré Emmy Stone do filmové světa je po zásluze odměněno nominací na Zlatý Glóbus, což je dle mého názoru, v rámci žánru, věc naprosto nevídaná. Pokud hledáte osobitou a svěží teen komedii s neotřelým humorem, inteligentními dialogy, která nemá potřebu působit za každou cenu vtipně, tak jste na správné adrese. Film, který toho nabízí mnohem víc, než by se mohlo na první pohled zdát, stejně jako Emma Stone ! ()

Dámské posily...

Dámské posily...