Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

Filisthin

Pijemne nudne. Prislo mi ze na zacatku tvurci trosicku kopiruji Lasku nebeskou. ale jinak jsem na ne nastvany nebyl ani trochu. Pekny vikendovy film se sympatickym obsazenim. Jo, a Jennifer nema moc dobre udelanou plastiku nebo nejak podivne starne :-) ()

stiewe

Nudná nuda znudila. Když už ani pohled na překrásnou Jennifer Aniston nedokáže vzbudit zájem, tak film opravdu nestojí za nic. ()

carott

Při odpočineku, u kterého se nechce přemýšlet film požadavky uspokojí, jednoduchej nápad, příběh, občas sem se i zasmál, na relaxaci proč ne ()

RedRose

Bylo to velmi, velmi slabe, zbytecne natahovane a ty dve hvezdicky davam za obcasne, ale uzasne vstupy Jeffa Goldbluma! Ten mel mozna dostat vic prostoru... ;-) ()

Chamyl

Ojoj, to bolelo! Asi už stárnu, ale prostě mám problém přijmout za normální to, co vůbec normální není. Oplodňovací party?! OMG, za mých mladých let by vypadala úplně jinak. Možná to měla být řízná satira, pak se omlouvám za nepochopení. Navíc ani Lewis a bohužel ani Aniston už na třicet opravdu nevypadají. Celý film se vleče, aby velké finále bylo za pět minut hotové i se závěrečnými titulky. Ne, za mne ještě jednou ne! Jedna hvězda za poznámky Jeffa Goldbluma a sentiment k bývalé "přátelkyni" Rachel. ()

topi80

Tvůrci nějak nevěděli, co natočit. Zda poněkud přisprostlou komedii, výchovný rodinný film či na sílu tlačenou romantiku. Ať už by se rozhodli pro kteroukoli variantu, z těch tří, dopadlo by to asi o dost lépe než stávající nemastný neslaný výsledek, který sice způsobil několik pousmání a splnil svůj úkol nevytrhnout diváka z pohody a neklidu, ale větší dojem nezanechal. ()

mikhail

Sulimo to vystihol celkom presne. Ešte dodám, že tvorcovia absolútne nevyužili potenciál Jeffa Goldbluma. Jeho postava bola veľmi nevýrazná. ()

vitac.

Soudě dle zdejšího hodnocení čekal jsem velkou mizérii, ale kvůli Jennifer jsem prostě musel:) A nakonec to nebylo tak špatné, určitě lepší než Exmanželka za odměnu... Z komedie a romantiky toho film moc nepobral a ačkoliv se hned v úvodu odkazuje na uspěchanost lidského plemene, sám plyne ve velmi pomalém tempu - což mi právě vyhovovalo. Ústřední dvojice (trojice - Thomas Robinson je k sežrání) má šťávu, jo Jennifer stárne, ale pořád dobrý;) Je to tak za tři, slabší tři. ()

Bigwave

V počátcích jsem měl opravdu strach co to bude za film, ale pravidlo nevěřit hodnocení na čsfd se opět potvrdilo. Záměna je příjemná nenáročná oddychovka, kterou snad nejde zarmoutí, ani urazit, žádného filmového fanouška. Sice celý film je hodně zdlouhavý a lze v něm najít hrozně hluchých míst, ale vše je vykompenzováno idylickou podívanou, kterou ztvárňuje tato trojice herců. Milé! ()

Jezkobezko

Poviem to tak. Pohodlne som sa oprel do kresla v dvoch oblekoch, ze co ma nove Rache.......pardon Jennifer Aniston. Botox v jej licach varoval, ze Jen nechce opustit vyslapane kolaje a naozaj nesklamala. Stale je to ta Priatelka, bohuzial neveril som jej. Herec, ak pojme nejaky film ako doplnenie bankoveho uctu, vidiet to, az to svrbi. Maly Thomas Robinson bol na tom snad este horsie. Je taky rozkosny, maly, chutny, ale prilis bolo vidiet, ze to cita na tom velkom papieri za kamerou, co drzi ta teta a vsetci sa tomu naramne tesia. Zato Jason Bateman mi uprimne vyrazil dych. Je to sympatak na pohladanie, ale kupodivu sa nespolieha na to, ze vyzera perfektne aj vo svetri a hra! Tahal to od prvych titulkov a trosku ho podozrievam, ci nebol naozaj na mol, ked bol v kupelni uplne sam s Diane Sawyer a so skolkou v kelimku :-). Ale kto videl JUNO, vie o com je rec. Celkovo to bola prijemna rozpravka, len natiahnuta dlhsie ako kablovka v Gajaroch, hlavne pred koncom. Len od takych borcov, ako su Josh Gordon a Will Speck si prosime zase taku bombu ako bolo BLADES OF GLORY :o) Za 3. ()

JajinkaBec

Tohle je jeden z těch filmů, kdy všechno stojí a padá na hlavní dětské postavě. A já musím říct, že jsem měla pro chytrolína Sebastiana obrovskou slabost. První část filmu, kdy se teprve "pracovalo na jeho stvoření", mi připadala spíš trapná, pak jsem ale nemohla odtrhnout oči od obrazovky. Bateman s Aniston utvořili nečekaně pěkný a docela dynamický pár. Prostě parádní oddychovka na páteční večer a je mi skoro až líto, že tady má tak nízké hodnocení. ()

jafuska

další film s mojí oblíbenou herečkou Jennifer Aniston, je to dobrá herečka, ale poslední dobou se mi zdá že si vybírá filmy ne příliš atraktivní a dobré filmy, většinou jsou to jen béčkové, a to je velká škoda, protože ona má velký potenciál být dobrá, ale asi mít štěstí na dobré scénáře a pak není co řešit, film který je o záměně dárce a další patálie, které s tím souvisejí, nejsem zklamaná, jelikož jsem tušila, co asi tak můžu čekat, tak v tom nevidím žádný problém, Film se mě rozhodně líbil ()

Renie42

Pěkný film s vtipnou zápletkou, čekala jsem, až se to rozjede a pak to bylo lepší, vztah Wallyho se Sebastianem. Bylo to jasný, že nezůstane jen u velkého přátelství. Průměrný film za průměrné hodnocení. ()

Eilem

Film ničím výnimočným nepresvedčil, dialógy boli veľmi slabé pokial nehovoril Sebastián.Dej bol veľmi predvídateľný.Hudba nestojí za zmienku. Priemer s odretými ušami zásluhou ´´Sebastiána´´. 5/10 ()

MaxForValue

Čakal som rozhodne menej, než som nakoniec dostal. Otrepaný, ničím nevybočujúci nápad, ale na druhú stranu príjemná oddychovka na sobotné popoludnia, keď máte (respektíve ja mám) potrebu pri niečom čisto "vypnúť". Škoda, že ku Aniston nepridali nejakého charizmatickejšieho herca, nejakého viac "pre masy", mohlo to dopadnúť ešte lepšie. Na dve hviezdičky tento film nie je, preto dávam tri. ()

Mercilonka

Já nevím, ve hvězdičkách pořád váhám. Dvě, tři, dvě, tři.... Nápad dobrý, vážně skvělý! Ale provedení prostě k.a.t.a.s.t.r.o.f.á.l.n.í.! Když to srovnám s ostatníma "průměrnýma" tříhvězdičkovýma komediema, tak musím tu jednu dát holt dolů. Mohli vytřískat víc, film je jen obyčejná nuda s dobrým nápadem. ()

Tominni

Romantická komedie, která ale příliš nepobaví. Od začátku je jasné, jak to všechno dopadne. Skutečný dopad Wallyho záměny se neřeší. To by možná u komedie nemuselo tak vadit, ale výsledkem je jen 100 minutové čekání na předvídatelný závěr a to je trochu málo. ()