Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

spaceboyCZ

Slabe tri hvezdy. Jedna za vykon prcka Thomase Robinsona a dve za skveleho Jeffa Goldbluma. Jinak je to misty natahovane jak zvykacka prilepena k bote, Anistonova je klasicky nudna a Jason Bateman az na par gagu nepredvadi nic, co by stalo za zminku...proste misty se budete prvoplanove bavit, ale po vetsinu casu vas ceka nuda, nuda, nuda... ()

Anchi

Pobavilo mě konzumování čokolády na běžícím páse a "You have to show him that u don't give a f... fonion" ()

FFilipCZ

Jasně, klasická romkom s očekávaným dějem a koncem, ale pár scén stojí opravdu za to! A dovolil bych si upozornit na podle mě parádní hereckej výkon Thomase Robinsona, toho malýho klučinu zahrál fakt parádně :D + čupr song z tý párty! je to sample na Mann ft. půldolar - Buzzin, v originálu Nu Shooz - I Can't Wait ()

Krt.Ek

Na to, že je to komedie jsem se teda moc nenasmál. A nemyslím si, že je to tím jak jsem to sledoval (jenom jedním očkem). Jediná výhoda filmu je účast Jennifer Aniston. 30% ()

RasputincZ

Kdybych měl někomu říct, kam spadá žánrově The Switch. Měl bych s tím problém. Film postrádá jakoukoliv špetku romance a vtipu taktéž. Asi bych použil termín romantická komedie z americké produkce aneb hromada klišé a falešné rádoby romance. Jednu hvězdu přihazuji za Jeffa Goldbluma a druhou za těch pár scén se synem hlavního hrdiny, které byly aspon úsměvné. ()

Rosana

Inu, tuctová komedie o ničem. Ani postavy nemají moc charakteru, děj je naprosto předvídatelný a spád velmi pomalý. Nápad to není špatný, ale na Jenifer Aniston ten film stát nemůže... ()

Riddick77

Docela originální nápad, dobré obsazení, velice správně vyprofilované charaktery, uvěřitelný příběh. Příjemné pokoukání, kdy se člověk může odreagovat, ale po konci filmu má i o čem přemýšlet. Aniston boduje mnohem lépe než v případě také letošního velice chladného a roztahaného "Bounty Huntera". Kdo čeká nějaké převratné věci v tomto žánru, tak se nedočká, ale těžko říct, jestli se ještě něčeho převratného dočkat vůbec lze... (spíš to je jen kupa řečí o klišé, ale kde NEJSOU????) 8/10 [11.12.2010_Palace Cinemas_Letňany] ()

JJ.Gibson

Čekal jsem, že duo Aniston/Bateman předvedou smršť vtipných scének, ale to se nějak nekoná. Problém u většiny dnešních komedií tkví v tom, že nejsou vtipné! To, že se u pár scén pousmějete, ještě neznamená, že jde o komedii. A Záměna tím trpí nesmírně! Na komedii to nemá dost šťávy a na romantiku je to zase moc nudné bez nápadu. Záměna je jako šumivá tableta hozená do vody. Když to uděláte, koukáte co se to, co se děje a očekáte, že se stane třeba něco jiného, co ještě neznáte, ale po vyšumění tablety si uvědomíte, že to vlastně jinak dopadnou ani nemohlo! ()

blackrain

Do určitého momentu jde o zcela obyčejný film a obyčejným zůstává i po onom momentu, bohužel. Od zápletky jsem očekávala, že se budu bavit, ale film je unylý a tak nějak nedotažený. Jako by všechno zůstalo stát na půl cesty a nevědělo kam se to má vrhnout. Alespoň, že herci byli sympatičtí, i když toho hlavní dvojice na hraní moc neměla. To považuju za velkou chybu scénáře. Hodně toho tady zachraňuje Jeff Goldblum a ten malý prcek, jehož matku hraje Jennifer Aniston. Dokoukala jsem to, i když jsem s přehledem věděla, jak to celé dopadne. ()

kaylin

Nemám rád Jennifer Aniston, ale v tomhle filmu mi ani tolik nevadila. Důvodem byl hlavně Jason Bateman, který byl v tomhle snímku spolu se svým synem výborný. Také on už mě dokázal zklamat, ale v tomhle případě jsem se dobře bavil. Kdyby tam byla jiná herečka než Aniston, bavil bych se stejně. Pro mě to celkem svědčí o jejích kvalitách. Film ale pobavil a někdy bych si ho klidně dal znovu. ()

René.girl

Mě ten film prostě bavil. Herci mi sedli a hlavně sem se zamilovala do toho klučiny. Nikdy jsem snad neviděla, tak smutně roztomilej pohled. Plus ten konec byl prostě sladkej! 80% ()

rt12

Tedy, veřejné umělé oplodnění za přítomnosti dárce? To je i na ujetý Amíky dost! Během 5 minut víte jak film skončí. Čekáte, zda ten průser, následně zachrání alespoň potomek. NEZACHRÁNÍ. Jedna hvězda, kvůli Aniston, protože jí mám ráda. ()

m@rz

O romantiku se moc nejedná, ale docela jsem se nasmál. A to především Jasonu Batemanovi, který je v poslední době docela záruka vtipné komedie. ()

sssssycak

Tomuto filmu by jedna věc hodně pomohla... kratší stopáž. Asi tak o 90 minut. Celý film se v podstatě vešel do traileru, který zde můžete shlédnout. Nehrát tam má oblíbená Jennifer, asi bych to po půlhodince stopnul. Jeden z nejzbytečnějších filmů, co jsem v poslední době viděl. ()

*Elfík*

Samozřejmě, že konec byl jistý už od začátku a díky filmu začínám snášet Jasona. Ovšem tou nejvtipnější postavou a nejsenzačnější, pokud se to tak dá říci, byl (kromě Jennifer Aniston, samozřetelně...) nejlepší kamarád Wallyho. Upovídaný, dobrosrdečný, kapku bláznivý a ...... srandovní. A takový byl celý film. ()

Skip

Více méně podprůměrná romantická komedie, která nenabízí moc humoru ani romantiky a nějakých obstojnějších hereckých výkonů se divák také nedočká. ()

Dexter1

Ani sranda, ani láska. Pomerne nezaujímavý film, ktorý som si pozrel len vďaka Batemanovi. Dve hviezdičky dávam za neurotického chlapca, hláškujúceho Goldbluma a hlavne preto, že som bol ušetrený hlbokého morálneho poučenia (hej, za to som vlastne veľmi rád). ()

Eldrick

Jason Bateman celej život touží po tom, že vycáká Jennifer Aniston, ale místo toho, aby ji vyprášil pekáč, radši se ji totálně nachcanej vystříká do kelímku. Bohužel si to dalších 5 let nepamatuje a vzpomene si, až když Jennifer přitáhne zpátky do NY i s harantem, který je podezřele stejně postiženej jako Bateman. ()