Reklama

Reklama

Muž, o němž nic nevím

  • Česko Muž, o kterém nic nevím (více)
Trailer

Angie Rossiniová pracuje jako prodavačka a celý život touží uniknout ze staromódní italské rodiny. Rocky Papasano je horkokrevný jazzman žijící podle přesvědčení, že život je dar, jehož je třeba si užívat plnými doušky. Tyhle dva svede dohromady léto a po jedné noci je rázem na světě problém. Angie je těhotná. Když vyhledá Rockyho, aby mu sdělila nepříjemnou rovinu, požádá ho o pomoc - chce jít na potrat a potřebuje najít vhodného lékaře. Oba se soustředí na jediné - to dítě se nesmí narodit! Vydělávají společně peníze na zákrok. Žánr lehce napovídá, jak toto romantické drama pravděpodobně skončí. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

nascendi 

všechny recenze uživatele

Neoslnil ma príliš tento zabudnutý filmík, v ktorom sa niekoľko žánrov mieša do podoby guláša. Námet nebol nijako objavný (v niektorých chvíľach som mal pocit, že sledujem jedno z diel talianskeho neorealizmu), konverzácia bola často únavná a tak jediné cenné boli výkony oboch hlavných predstaviteľov. I keď v úspornej mimike sa mi zdali byť prirodzenejší, než v rozmáchnutých gestách a exaltovanom prejave. ()

cheyene 

všechny recenze uživatele

Vynikající film, dlouho jsem váhal, zda dát 4 nebo 5*. Charismatický Steve McQueen v roli laxního Rockyho, pro kterého je milejší smrt než svatba. Do života mu zasahuje jedna z jeho hodinových známostí s tím, že čeká jeho dítě. A snímek začíná být zajímavý. Na scénu kolem shánění peněz, chystaného potratu, útěk před bratry, jízda taxíkem nebo finální večeře, budu rád vzpomínat. Natalie Wood a Steve McQueen předvádějí vynikající herecké výkony a perfektně mezi nimi funguje chemie. Spousta úsměvných hlášek a dobrá hudba jsou dalším plusem Mulliganova filmu. ()

Reklama

jhrasko 

všechny recenze uživatele

Čistá radosť z osobitej filmárčiny. Nadčasové v situáciách, v dialogóch, ani neviem kedy naposledy videný podobne herecky (mimicky) v nuansách vybalansovaný malý filmík. Žánrovo chvíľami nevyvážené, ale Natalie a najmä Mr. McQueen - to je proste NIEČO (gestá, výrazy, oči, Oči, OČI). Zopárkrát som si pri sledovaní spomenul na: Moonstruck, inšiprácie sú zrejmé/možné. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Zbouchnutá holka a nezodpovědný floutek se spolu začnou oťukávat a hledat, jak z maléru ven. Snímek má téměř nezřetelný humor, ale taky dramatické okamžiky. Scéna potratu je z těch, na které se hned tak nezapomene. Vlastně je to banální historka, a někdy je děj až podružný, ale herecká dvojice Woodové a McQueena na to téměř dává zapomenout. Stejně jako střízlivá režie s dobrou kamerou. SHRNUTÍ: Jak by vypadal film Zbouchnutá, kdyby ho natočili černobíle. S lepšími herci. A s lepší režií. ()

aniiicka 

všechny recenze uživatele

Krásný romantický film, který je skvělou směsicí dramatu a komedie. Ústřední dvojice byla prostě okouzlující. Pro Steva mám velkou slabost a v této komediální roli se mi obzvláště líbil. Jsem zvyklá spíše na jeho drsnější (vynikajicí) hrdiny a tak mě tohle velmi mile překvapilo. Půvabná Natalie byla jako obvykle výborná a to v komediální i vážnější poloze. Moc jim to spolu slušelo! Skvělé scény s pozváním na večeři nebo se Stevem a jeho monoklem poté co se všemu postavil jako chlap a šel za bratry Natalie. :) Pro mě ještě skvělá atmosféra New Yorku 60. let a hudba, na kterou jsem vždycky zaměřená:) - úžasný Pan Bernstein. Píseň ''Love with the Proper Stranger'' - zpívá Jack Jones. http://www.youtube.com/watch?v=hPCSCZmKVP0 Kouzelné!! ()

Galerie (22)

Zajímavosti (3)

  • Tom Bosley v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)
  • Když hlavní postavy utečou před bratry Angely (Natali Wood) k Rockymu (Steve McQeeen), nabídne Rocky Angele víno. V ten okamžik si lze všimnout, jak Rocky dvakrát pokládá uzávěr od flašky vína na stůl. (J.A.K.)

Reklama

Reklama