poster

Muž, o němž nic nevím

 • Česko

  Muž, o kterém nic nevím

 • Česko

  Muž, kterého mám ráda

 • USA

  Love with the Proper Stranger

 • Slovensko

  Muž, o ktorom nič neviem

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1963, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mikino00
  ***

  Příjemná romantická podívaná, kde dva lidé najdou k sobě cestu přes nechtěné těhotenství. Zápletka tedy není nijak převratná, ale tento film tvoří herci s dvěma odlišnými hereckými projevy, McQueenův flegmatik-frajírek a naprosto živelná a strhující Wood, která svým výkonem hlasitě křičí o Oscara. Právě tato fungující chemie tvoří hlavní devízu filmu , ať už v dramatické či komediální linii filmu.(8.9.2013)

 • jhrasko
  *****

  Čistá radosť z osobitej filmárčiny. Nadčasové v situáciách, v dialogóch, ani neviem kedy naposledy videný podobne herecky (mimicky) v nuansách vybalansovaný malý filmík. Žánrovo chvíľami nevyvážené, ale Natalie a najmä Mr. McQueen - to je proste NIEČO (gestá, výrazy, oči, Oči, OČI). Zopárkrát som si pri sledovaní spomenul na: Moonstruck, inšiprácie sú zrejmé/možné.(3.2.2015)

 • Dlubal David
  ***

  A já si naivně myslel, že až od devadesátých let maj herečky ve scénáři, aby se chovaly jako kravky, ale jak je vidět, tak už v letech šedesátých... ■ Ústřední téma: Kdy muž a žena podlehnou chvilkové touze, která není bez následků, je tuctové, avšak ne nudné. Mohlo by to být více zajímavé, kdyby mi ti dva k sobě více sedli nebo kdyby příběh byl trochu jinak uchopen a převyprávěn, takhle mi nezbývá nic jiného, než konstatovat, že se jedná o černobílý průměr. Nic víc, nic míň. ◢ ■ ◣ (R) [68/100] ■ (K) [69/100] ■ (V) [55/100] ■ (H) Natalie WOOD [75/100] ● Steve McQUEEN [67/100] ■ (♫) [59/100] ■ (E) Tam na konečné (1957) ● Moonstruck (1987) ● My Cousin Vinny (1992) ■ (Č) 1 ■ (P) [Pondělí, 10-VII-2017; 03:30] [SD] ϿϾ [PZ-cz] [63/100] ■ (CSFD) nascendiAkyAntcheyenekareen(C) [63/100](8.1.2018)

 • nascendi
  ***

  Neoslnil ma príliš tento zabudnutý filmík, v ktorom sa niekoľko žánrov mieša do podoby guláša. Námet nebol nijako objavný (v niektorých chvíľach som mal pocit, že sledujem jedno z diel talianskeho neorealizmu), konverzácia bola často únavná a tak jediné cenné boli výkony oboch hlavných predstaviteľov. I keď v úspornej mimike sa mi zdali byť prirodzenejší, než v rozmáchnutých gestách a exaltovanom prejave.(13.2.2015)

 • kareen
  ***

  Ne, že bych byla přímo zklamaná, na to byli oba hlavní představitelé až příliš charismatičtí, ale...no řekněme, že bych v tomto případě uvítala více komedie a méně zdlouhavých dramatických scén. Takto jsem měla pocit, že sleduji dva filmy v jednom, přičemž se mi ta odlehčenější část, naplněná až po okraj konverzačními bonmoty, v nichž excelovala zejména Angelina temperamentní italská rodina, zamlouvala o mnoho víc, ta druhá spíše nudila.(1.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace