Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kikin01
  **

  Přiznám se, že jsem Michaela Chiklise zprvu vůbec nepoznal, protože jsem zvyklý na tu jeho holou hlavu a za jeho roli pošahaného ředitele školy dávám jednu hvězdičku, pač jsem se docela pobavil. Druhou si samozřejmě zaslouží Adrien Brody, protože What? Jinak film ničím moc nezaujme, a já jsem se na to dodíval jen kvůli výše zmíněným hercům.(8.9.2012)

 • Sharlis
  ***

  Nedotiahnuté. Bola by to dobrá stoner komédia, keby bol hlavný protagonista tiež high. Ale ten je triezvy a celý film akurát panikári a je nervózny (nie vtipným, ale vážnym spôsobom) čo mi dosť vadilo. Od polovice sa potom rieši vzťahovka :-/ medzi ním a jeho kamošom. Miesto týchto sračiek tam mohli dať viac Brodyho a hodnotenie by šlo vyššie. Takto len obyčajný priemer. Zasmial som sa snáď trikrát. Celá škola je síce zhulená, ale žiadne zvlásť vtipné alebo vyhulené scény. Druhý krát by som to už nepozeral.(25.6.2015)

 • mala_kea
  **

  Premiant, ze kterého se stane smažka, druhý premiant, který chce být nejlepším premiantem. A všichni zkouření, všude tráva a psychotický ředitel, ale hlavně výtečný Adrien, který si roli náramně užil a zavedl nás do nejinternějšího světa svého - toho trávového. Vtípky jsou sice strašně trapné, ale celkově film nepůsobí tak nudným dojmem, jak by se mohlo zdát. Ovšem na 3* počiny to přece jenom něco ztrácí.(26.9.2012)

 • Guzo
  **

  Ne moc zajímavé postavy a vtípků poskrovnu. Nechci si moc stěžovat, protože film splnil všechno, co jsem od něj čekal (čili při nudném odpoledni celkem pobaví, ale toť vše). Přesto mi vrtá hlavou, jak se sem Brody vůbec dostal, obzvlášť když jeho role je tu po chvíli spíš otravná a film rozhodně výš nezvedá. 5/10(8.3.2014)

 • Khamsin
  ****

  Film, jehož jednotlivé scény daleko převyšují hlavní dějovou linii. No, je to zas takové překvapení v komedii tohoto typu? Asi ne.. Asi na podobné komedie nekoukám zas tak často, ale nepamatuji si, že bych někdy slyšel tolikrát to americké neoriginální "fuck" v jednom jediném filmu. Nebudu kritizovat - zkrátka nejsem cílová skupina. Pouze vypíchnu 3 aspekty, díky nimž si možná za čas opět vybavím, o čem že tento film vlastně byl - skvělý Adrien Brody, týpek, který nemůže najít ředitelnu a scény s "what?"... :) AKTUALIZACE: Po čase jsem si přečetl vlastní komentář a musím říct, že v roce 2018 souhlasím jen asi tak s polovinou toho, co jsem si o filmu myslel v roce 2012. Co jsem si myslel?! Je to sakra komedie! A jako komedii to musím brát, a jako komedie je to plné vtipných scén. Zvedám hodnocení :)(12.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace