Nastala chyba při přehrávání videa.
 • agass
  ****

  Chtěli byste se ocitnout na střední škole, kde jsou po požití "vylepšených" koláčků v rauši všichni od ředitele po posledního šprta? Tuhle otázku jsem si položil během sledování High School a odpověď je jasná. Jenom nevím jak to mysleli tvůrci. Tak jako tak je to dobrá komedie pro příznivce trávy a Adriena Brodyho.(16.9.2012)

 • Khamsin
  ****

  Film, jehož jednotlivé scény daleko převyšují hlavní dějovou linii. No, je to zas takové překvapení v komedii tohoto typu? Asi ne.. Asi na podobné komedie nekoukám zas tak často, ale nepamatuji si, že bych někdy slyšel tolikrát to americké neoriginální "fuck" v jednom jediném filmu. Nebudu kritizovat - zkrátka nejsem cílová skupina. Pouze vypíchnu 3 aspekty, díky nimž si možná za čas opět vybavím, o čem že tento film vlastně byl - skvělý Adrien Brody, týpek, který nemůže najít ředitelnu a scény s "what?"... :) AKTUALIZACE: Po čase jsem si přečetl vlastní komentář a musím říct, že v roce 2018 souhlasím jen asi tak s polovinou toho, co jsem si o filmu myslel v roce 2012. Co jsem si myslel?! Je to sakra komedie! A jako komedii to musím brát, a jako komedie je to plné vtipných scén. Zvedám hodnocení :)(12.11.2012)

 • ThomasCrown
  *****

  Neuveriteľne skvelá a úžasne vtipná zelená komédia. Niektoré funny momenty sú gradované počas väčšiny filmu tak dokonale, že si nepamätám, kedy som sa naposledy tak často smial. Brody a chalan čo stále hľadá jednu miestnosť za všetkých. Po druhom pozretí by som hviezdičku ubral, ale prvý dojem je prvý dojem.(13.9.2012)

 • kikin01
  **

  Přiznám se, že jsem Michaela Chiklise zprvu vůbec nepoznal, protože jsem zvyklý na tu jeho holou hlavu a za jeho roli pošahaného ředitele školy dávám jednu hvězdičku, pač jsem se docela pobavil. Druhou si samozřejmě zaslouží Adrien Brody, protože What? Jinak film ničím moc nezaujme, a já jsem se na to dodíval jen kvůli výše zmíněným hercům.(8.9.2012)

 • Guzo
  **

  Ne moc zajímavé postavy a vtípků poskrovnu. Nechci si moc stěžovat, protože film splnil všechno, co jsem od něj čekal (čili při nudném odpoledni celkem pobaví, ale toť vše). Přesto mi vrtá hlavou, jak se sem Brody vůbec dostal, obzvlášť když jeho role je tu po chvíli spíš otravná a film rozhodně výš nezvedá. 5/10(8.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace