Chtěli byste se ocitnout na střední škole, kde jsou po požití "vylepšených" koláčků v rauši všichni od ředitele po posledního šprta? Tuhle otázku jsem si položil během sledování High School a odpověď je jasná. Jenom nevím jak to mysleli tvůrci. Tak jako tak je to dobrá komedie pro příznivce trávy a Adriena Brodyho.(16.9.2012)

• Marqta

Pro mě celkem zklamání. Prvních dvacet minut jsem byla mírně potěšená a zvědavá co se stane dál. Přiznávám, že jsem se bavila když se na scéně objevil Adrien Brody..Ale jak film pokračoval, tak se to pořád čím dál tím víc vleklo. Minimální akce a překvapení, všechno působilo hodně uměle a přitaženě za vlasy. Druhou polovinu filmu jsem jen doufala, že už bude konec. Je asi škoda, že se snažili tvůrci do filmu nacpat maximum různých drobných zádrhelů, protože tahle nekončící řada stupidních "problémů" mě hodně nudila. Nemůžu ale popřít, že celkový námět příběhu je originální a pro komedii jako stvořený. Nejlepší na filmu je už zmiňovaný Brody...ten si přitáhl veškerou moji pozornost, škoda jen, že se na scéně objevoval tak málo. Asi tuším, proč je tady tak vysoké hodnocení a proč jsou všichni tak nadšení. Mě tenhle film prostě nesedl, možná se někdy pořádně ztřískám a zkusím se na to podívat znovu...(26.5.2013)

• mala_kea

Premiant, ze kterého se stane smažka, druhý premiant, který chce být nejlepším premiantem. A všichni zkouření, všude tráva a psychotický ředitel, ale hlavně výtečný Adrien, který si roli náramně užil a zavedl nás do nejinternějšího světa svého - toho trávového. Vtípky jsou sice strašně trapné, ale celkově film nepůsobí tak nudným dojmem, jak by se mohlo zdát. Ovšem na 3* počiny to přece jenom něco ztrácí.(26.9.2012)

• Guzo

Ne moc zajímavé postavy a vtípků poskrovnu. Nechci si moc stěžovat, protože film splnil všechno, co jsem od něj čekal (čili při nudném odpoledni celkem pobaví, ale toť vše). Přesto mi vrtá hlavou, jak se sem Brody vůbec dostal, obzvlášť když jeho role je tu po chvíli spíš otravná a film rozhodně výš nezvedá. 5/10(8.3.2014)

Neuveriteľne skvelá a úžasne vtipná zelená komédia. Niektoré funny momenty sú gradované počas väčšiny filmu tak dokonale, že si nepamätám, kedy som sa naposledy tak často smial. Brody a chalan čo stále hľadá jednu miestnosť za všetkých. Po druhom pozretí by som hviezdičku ubral, ale prvý dojem je prvý dojem.(13.9.2012)