Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mala_kea
  **

  Premiant, ze kterého se stane smažka, druhý premiant, který chce být nejlepším premiantem. A všichni zkouření, všude tráva a psychotický ředitel, ale hlavně výtečný Adrien, který si roli náramně užil a zavedl nás do nejinternějšího světa svého - toho trávového. Vtípky jsou sice strašně trapné, ale celkově film nepůsobí tak nudným dojmem, jak by se mohlo zdát. Ovšem na 3* počiny to přece jenom něco ztrácí.(26.9.2012)

 • Sharlis
  ***

  Nedotiahnuté. Bola by to dobrá stoner komédia, keby bol hlavný protagonista tiež high. Ale ten je triezvy a celý film akurát panikári a je nervózny (nie vtipným, ale vážnym spôsobom) čo mi dosť vadilo. Od polovice sa potom rieši vzťahovka :-/ medzi ním a jeho kamošom. Miesto týchto sračiek tam mohli dať viac Brodyho a hodnotenie by šlo vyššie. Takto len obyčajný priemer. Zasmial som sa snáď trikrát. Celá škola je síce zhulená, ale žiadne zvlásť vtipné alebo vyhulené scény. Druhý krát by som to už nepozeral.(25.6.2015)

 • doogiemus
  *

  Hurá, hurá! Tešme sa, našli sme slobodu. Hurá, hurá, opäť sme to natreli tým hnusným neprajným autoritám. Hurá, hurá, oslobodili sme tých, čo sa o niečo v živote snažia, ktorí na sebe pracujú a študujú. Hurá, hurá, pianista nás povedie. Nech žije joint, nech vždy naša duša lieta! Ten chlapec hľadajúci riaditeľňu vydobil jednu hviezdu pre tento panegyrický film o hulení.....(31.12.2013)

 • Marqta
  *

  Pro mě celkem zklamání. Prvních dvacet minut jsem byla mírně potěšená a zvědavá co se stane dál. Přiznávám, že jsem se bavila když se na scéně objevil Adrien Brody..Ale jak film pokračoval, tak se to pořád čím dál tím víc vleklo. Minimální akce a překvapení, všechno působilo hodně uměle a přitaženě za vlasy. Druhou polovinu filmu jsem jen doufala, že už bude konec. Je asi škoda, že se snažili tvůrci do filmu nacpat maximum různých drobných zádrhelů, protože tahle nekončící řada stupidních "problémů" mě hodně nudila. Nemůžu ale popřít, že celkový námět příběhu je originální a pro komedii jako stvořený. Nejlepší na filmu je už zmiňovaný Brody...ten si přitáhl veškerou moji pozornost, škoda jen, že se na scéně objevoval tak málo. Asi tuším, proč je tady tak vysoké hodnocení a proč jsou všichni tak nadšení. Mě tenhle film prostě nesedl, možná se někdy pořádně ztřískám a zkusím se na to podívat znovu...(26.5.2013)

 • agass
  ****

  Chtěli byste se ocitnout na střední škole, kde jsou po požití "vylepšených" koláčků v rauši všichni od ředitele po posledního šprta? Tuhle otázku jsem si položil během sledování High School a odpověď je jasná. Jenom nevím jak to mysleli tvůrci. Tak jako tak je to dobrá komedie pro příznivce trávy a Adriena Brodyho.(16.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace