Chtěli byste se ocitnout na střední škole, kde jsou po požití "vylepšených" koláčků v rauši všichni od ředitele po posledního šprta? Tuhle otázku jsem si položil během sledování High School a odpověď je jasná. Jenom nevím jak to mysleli tvůrci. Tak jako tak je to dobrá komedie pro příznivce trávy a Adriena Brodyho.(16.9.2012)

Film, jehož jednotlivé scény daleko převyšují hlavní dějovou linii. No, je to zas takové překvapení v komedii tohoto typu? Asi ne.. Asi na podobné komedie nekoukám zas tak často, ale nepamatuji si, že bych někdy slyšel tolikrát to americké neoriginální "fuck" v jednom jediném filmu. Nebudu kritizovat - zkrátka nejsem cílová skupina. Pouze vypíchnu 3 aspekty, díky nimž si možná za čas opět vybavím, o čem že tento film vlastně byl - skvělý Adrien Brody, týpek, který nemůže najít ředitelnu a scény s "what?"... :) AKTUALIZACE: Po čase jsem si přečetl vlastní komentář a musím říct, že v roce 2018 souhlasím jen asi tak s polovinou toho, co jsem si o filmu myslel v roce 2012. Co jsem si myslel?! Je to sakra komedie! A jako komedii to musím brát, a jako komedie je to plné vtipných scén. Zvedám hodnocení :)(12.11.2012)

Neuveriteľne skvelá a úžasne vtipná zelená komédia. Niektoré funny momenty sú gradované počas väčšiny filmu tak dokonale, že si nepamätám, kedy som sa naposledy tak často smial. Brody a chalan čo stále hľadá jednu miestnosť za všetkých. Po druhom pozretí by som hviezdičku ubral, ale prvý dojem je prvý dojem.(13.9.2012)

• kikin01

Přiznám se, že jsem Michaela Chiklise zprvu vůbec nepoznal, protože jsem zvyklý na tu jeho holou hlavu a za jeho roli pošahaného ředitele školy dávám jednu hvězdičku, pač jsem se docela pobavil. Druhou si samozřejmě zaslouží Adrien Brody, protože What? Jinak film ničím moc nezaujme, a já jsem se na to dodíval jen kvůli výše zmíněným hercům.(8.9.2012)

• doogiemus

Hurá, hurá! Tešme sa, našli sme slobodu. Hurá, hurá, opäť sme to natreli tým hnusným neprajným autoritám. Hurá, hurá, oslobodili sme tých, čo sa o niečo v živote snažia, ktorí na sebe pracujú a študujú. Hurá, hurá, pianista nás povedie. Nech žije joint, nech vždy naša duša lieta! Ten chlapec hľadajúci riaditeľňu vydobil jednu hviezdu pre tento panegyrický film o hulení.....(31.12.2013)