Boj mezi kočkami a psy byl, je a bude věčnou součástí tohoto světa. Prohnaná Kitty, zlá kočka bez chlupů, bývalá špiónka organizace MŇAU, ale zašla příliš daleko. Má v plánu uvést do provozu ďábelské zařízení, které pojmenovala Volání divočiny. To vyšle speciální zvuk a poblázní všechny psy na celém světě. Ti napadnou své pány a skončí v útulku, ne-li hůř. Tváří v tvář této hrozbě se kočky a psi snad poprvé v dějinách spojí proti společnému nepříteli. Podaří se jim zachránit sebe - a své milované lidi - před globální kočičí katastrofou? Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat! (TV Nova)

MetalLizard

To byla tak dokonale nedokonalá a opravdu neskutečně ujetá hovadina, až mě to dokonale a do poslední minuty bavilo :) ... Pesiální agenti a Radikální Kočičismus :D, prostě a jednoduše, k tomu není co dodat, já se bavil skvěle :) ... ()

rafix

Mám rád filmy o zvířatech. Tohle bylo fantastické a roztomilé, jak si kočky a psi na vzájem pomáhají. Takhle by to mělo být i u lidí. ()

jendamaty

bohužel dost trapné a přijde mi, že to z dětí dělá celkem blbečky, které nesmějí moc přemýšlet, jinak by se celý film rozsypal jako domeček z karet... viděno na cestě s SA z Londýna s dabingem ()

harycek

Pro určitý okruh diváků je to odpad!? Ale domnívám se , že tento film je pro děti , nebo i pro dospělé, kteří ještě dětskou fantazii nezapomenuli !! ()

blondboss

Keď som označil prvý diel za podpriemerný snímok, tak tu musím povedať, že je to o dva levely lepšie. Samozrejme je to stále na úrovni trapošiny, ale niektoré scény a hlášky boli fakt cool a celkovo aj dej sa posunul zaujímavejším smerom. Efekty radšej nehodnotím, ale celkovo som sa bavil a trošku pre mňa prekvapenie. Čakal som podstatne väčší prúser. 60 % ()

Ellush

Snímek jako takový, sám o sobě, rozhodně není nijakou pohromou. Jediný, poměrně závažný problém je v tom, že jeho zaměření na věkovou kategorii je dost nejasné. Jakožto komediální film pro dospělého člověka působí velmi rozpačitě, neboť stručně řečeno - děj je stupidní, infantilní a ani občasné vtipné hlášky to nezachrání. Na straně druhé, vezmete-li (vzala jsem...) do kina děcko, film si taktéž moc neužije, protože pro hlubší filmový zážitek je potřeba porozumět společesnkým satirám, metaforám a pointovým odkazům, přičemž humor je zde pojednán velmi nadneseně a jakoby cílený spíše pro odrostlejší publikum. Zkrátka - nemastné, neslané.. Kompromis, který zkousnou všichni, ale nenadchne. A mimochodem: český dabing je fajn. ()

MFZB

No čo k tomu dodať, ešte väčšia blbosť ako 1-ka. Vtipné tu nebolo prakticky nič, tak za čo vlastne tie 2*? ()

racing666

Vážně musím říct, že tenhle druhej díl se mi líbil víc než první. Vážně skvělý hlášky, postavy a hlavně perfektní dabing. ()

ondysovec

luxusní film snad ještě lepší než 1 .... pěknéí animace všechno a hlavně na začátku kllasika od Disney kojot to dobře uved a hlasky drsne :D ()

Wildchild8

Shlédnuto ve 3déčku. Dokážu si představit, že se v kině sejde celá rodina a užijou si to na 100%. Některé scénky velice vtipné "jsou sjetí šantou :DD". Pohodová oddechovka :) ()

miromir

je to hodne zamereno spise pro velmi mlade a nenarocne divaky, takze pro mne sklamani ale memu 6letemu bratranci by se to jiste moc libilo. ()

Kubasino

Nečekal jsem to, ale je to ještě lepší než jednička. Absence Lua jakožto hlavního protagonisty mě mrzela a říkal jsem si, že německý vlčák nemůže být tak vtipný. Ale byl jsem na omylu. Super parodie na Jamese Bonda a Mlčení jehňátek mě dostaly a řekl bych, že napomáhají tomu, aby se na tento snímek podívali i dospělí. Bylo to velmi vtipné a hezky udělané. Český dabing tomu perfektně seděl. Rád se na to podívám ještě několikrát. ()

JUX

v kine s dabingem, 2D. Jako predfilm Road Runner (kterej je lepsi, nez tohle). Pres plno odkazu na bondovky, MI, Mlceni jehnatek a dalsi je to hrozna nuda. Nejlepsi je asi ten kocici Hannibal Lecter... ()

jakoTravolta

Když jsem byl ještě malý pívo, tak jednička se mě docela líbila. U dvojky jsem buď: a) přišel na to že už jsem definitivně vyrostl nebo za b) bylo to hodně špatný. Doufám že béčko je správně. Nebejt holuba a pár odkazů na slavnější filmy byl by to jasnej odpad. Chtěl jsem se podívat i na první díl ale raději zůstanu jen u vzpomínek , protože mám strach že bych dospěl ke stejnýmu názoru jako u tohohle skvostu. ()