Boj mezi kočkami a psy byl, je a bude věčnou součástí tohoto světa. Prohnaná Kitty, zlá kočka bez chlupů, bývalá špiónka organizace MŇAU, ale zašla příliš daleko. Má v plánu uvést do provozu ďábelské zařízení, které pojmenovala Volání divočiny. To vyšle speciální zvuk a poblázní všechny psy na celém světě. Ti napadnou své pány a skončí v útulku, ne-li hůř. Tváří v tvář této hrozbě se kočky a psi snad poprvé v dějinách spojí proti společnému nepříteli. Podaří se jim zachránit sebe - a své milované lidi - před globální kočičí katastrofou? Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat! (TV Nova)

ecceHOMMO

Až na niektoré scénky ma celý film absolutne minul a ja po jeho skončení som bol rád, že ho mám úspešne za sebou.....sorry kočky a psi....sorry Kitty... ()

DivX

O trochu lepší pokračování prvního dílu. Jen holub je ještě vetší blázen. Pěkně zpracovaná grafika a mimika zvířat. 60% ()

Lachtaan

Svého času mně ty sebepatetičtější americké rodinné filmy se zvířecími hrdiny vůbec nevadily a po zdařilém prvním dílu jsem i tak trochu dychtil po pokračování. Toho jsem se naštěstí dočkal a přestože bych si jej dneska nepustil ani pod vlivem alkoholu a nebudu ohrožovat mozkové buňky ani jednou mých dětí takovýmito filmy, v našem dětství zase nebylo tolik z čeho vybírat a v rámci toho se dvojice komedií Jako kočky a psi dá řadit mezi ten koukatelný obsah. ()

lennyd

Pradávnou válku mezi kočky a psy naruší společný nepřítel - bývalá agentka kočičí tajné organizace, Kitty Galore. Ta se rozhodla, že ovládne svět pomocí odpuzovače psů, který přes satelit vyšle signál do všech lidských zařízení. Po jejích stopách se vydává bývalý policejní pes Diggs, psí tajný agent Butch, kočičí agentka Catherine a holubí bonzák - a jen společně mohou prohnanou Kitty zastavit ... Zvířecí komedie jsou většinou kapku infantilní, ale také většinou docela zábavné. Jen se to nesmí přepísknout, pak už jsou víc trapné než zábavné. A pokračování Koček a psů balancuje na této tenké hranici, ale povětšinou se pohybuje ve sférách trapnosti (od srdce jsem se zasmál asi jen jednou nebo dvakrát). A i kdyby skoro celý film docela šel, trapný závěr s kolotočem všemu nasadil korunu. Mno nic, třeba příště to bude lepší.. ()

Danny F.

Kupodivu mě to celkem bavilo i snad proto, že jsem milovník psů a ty jejich výrazy mě dostali:-) Film je povedený, akční a dobře parodující známé filmy. Digitální animace hóóódně povedená. 70% ()

Brain-D

V podstatě to stejné jako jednička jen o trošku horší a méně vtipnější. I když je tu nespočet parodii na různé filmy jako: Mlčení jehňátek, Terminátor, atd... ()

HomeAlone

Nieje to sice dokonaly film , ale ani tak nebol zamyslany . No ako rodinna zabava to funguje presne tak ako ma a pekne to pobavi . A aspon ja som si tam nasiel pomerne vela perfektych scen , ktore stali za to . Hodnotenie - 80% ()

sellsakul

Po prvej časti sa neodvážim ani len prečítať obsah druhej, ale aj tak mi to nedá, aby som nevyjadril svôj názor, čo si o tom myslím, resp. odkazujem týmto menám: Brad Peyton, Neil Patrick Harris, Chris O'Donnell, James Marsden, Michael Clarke Duncan, Christina Applegate, Joe Pantoliano, Sean Hayes, Nick Nolte, Roger Moore, Bette Midler, Paul Rodriguez, Jack McBrayer, Carlos Alazraqui VŠETCI STE SKRACHOVANÍ LOOSERI - MEGA HANBA VÁM!!! ()

mikulíšek

Natočit neanimovaný film primárně pro malé děti, tak aby příliš nesral dospělý doprovod, je velmi obtížné. A zde se to vcelku povedlo. Důvody proč film nedopadl tak hrozně, jak by se dalo očekávat jsou prosté. Jedná se o druhý díl, takže není nutné nic zdlouhavě vysvětlovat a ospravedlňovat. Vizuální stránka není odpudivě laciná, takže i složitější scény jsou vcelku koukatelné. Tvůrci si jsou vědomi cílovou skupinou a toho, že se jedná vlastně o strašnou pitomost, což jim dodává notné odvahy, takže se mohou náležitě vyřádit. A výsledek je vcelku zajímavý. Totální bláznivost, kde jakákoliv snaha o alespoň nadsázkovou realističnost vyvěsila bílou vlajku, a tak zbyla jen nekončící špionsko zvířecí ujetost. Bohužel celkovou odvázanost kazí drobná zaškobrtnutí v už tak jednoduchoučkém příběhu, takže zvraty, i přes to všechno, působí trochu šroubovaně. A proč film tolik neotráví ani dospělého diváka?.. protože je protkán odkazy na nejrůznějšími bondovky, thrillery apod., což v psím a kočičím podání je opravdu zábava. Zkrátka... není to film pro odrostlé, ale dá se na něj koukat a možná se i bavit. ()

Wally

Byl jsem na tento film nucen jít dokonce do kina a ke všemu v 3D produkci, ale co bychom mi dospělí pro ty naše prcky neudělali - já přežil sledování tohoto filmu a to je co říct. Ale abych nepřeháněl...asi takto...kolikrát si člověk řekně, že koukat na film dvě hodiny nebylo na škodu, protože ten film stál opravdu za to...v tomto případě jsou to ztracené minuty, které vám tento film vezme. Film si bere na paškál všechny možné 'agentské' filmy od Bonda po MI a dokonce zabrousí do Mlčení jehňátek a to jediné mi snad přišlo vtipně :-) Je to film opravdu pro děti a tak hodnotím jak hodnotím...být mladší asi nějakou hvězdičku přihodím, ale takto...2* ()

iXtr3m3

Opäť slušná detská akcia, ktorá pridala na efektíkoch, ale zároveň stavila aj na "len zvieratá" a ľudia šli úplne do úzadia. Nenadchne, neurazí, slušné. ()

Ripley

Nejdříve napíši,že na tento film jsem šel se synem,který dlouho toužil vidět film ve 3D formátu v kině a zrovínka slavil narozeniny.Jde o můj první film ve 3D viděn v multiplexu.Ano,trochu jsem zaspal dobu a ano,Avatar jsem viděl ve 2D.Nikdy mě filmy ve 3D nelákali a tak to i zůstane.Nadále zůstávám 3D skeptikem.Uznávám že 3D efekt je hezounký,ale mám pocit,že odvádí od děje.Také jsem si připadal jako v lunaparku.3D má jistě budoucnost jistou,ale já mám jasno:"placatý" film forever!K filmu:jde o průměrnou rodinnou komedii,která děti zřejmě pobaví a dospělí vydrží díky citacím a parodováním známých filmů.Nejvíce mě pobavila scéna z Alcatrazu,která paroduje známou scénu z filmu Mlčení jehňátek.Vynikající jsou i úvodní titulky ala James Bond.Triky jsou na dobré úrovni...digitální Kitty občas připomene Gluma z LOTR.Zvířata efektně za pomocí počítačů melou pantem a je tu jeden ukecaný holub s ortézou na křídle,který je občas na zabití,ale jeho hlášky baví.Akce je tu dost,ale najdou se i zívavá místa.Scénář je jednoduše dětsky jednoduchý,takže celkový dojem s přihmouřením oka 50%. ()

Eraserhead

Tvůrci naštěstí nemysleli jen na nejmenší diváky. Díky tomu jsem se na několika místech velmi slušně pobavil - odkaz na Dr. Lectera v takovém filmu rozhodně překvapí :-) G-Force jsou ale (minimálně po technické stránce) o něco lepší. ()

Paity odpad!

V životě by mě nenapadlo dát takové blbosti cokoli jiného, než co patří do popelnice. Tohle je naprostý garbage. ()

Teabag

Vydařené pokračování filmu vcelku obstojného dětského filmu. O něco lepší zpracování, jen škoda, že tam neměl větší prostor bígl a Neil Patric Harris. ()

Asmodin

Film je vhodný jenom pro děti, nic vám nepřináší, ale alespoň s ním zabijete čas. Docela zdařilé pokračování, velmi se mi líbila parodie na Hannibala. ()