Boj mezi kočkami a psy byl, je a bude věčnou součástí tohoto světa. Prohnaná Kitty, zlá kočka bez chlupů, bývalá špiónka organizace MŇAU, ale zašla příliš daleko. Má v plánu uvést do provozu ďábelské zařízení, které pojmenovala Volání divočiny. To vyšle speciální zvuk a poblázní všechny psy na celém světě. Ti napadnou své pány a skončí v útulku, ne-li hůř. Tváří v tvář této hrozbě se kočky a psi snad poprvé v dějinách spojí proti společnému nepříteli. Podaří se jim zachránit sebe - a své milované lidi - před globální kočičí katastrofou? Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat! (TV Nova)

Litsarch

Myslím, že nemálo lidí, kterým se líbil první díl se dost těšili na tento druhý s očekáváním, že bude aspoň tak stejně dobrý... Bohužel u mne tento snímek opravdu nedosahuje kvalit prvního dílu... Zápletku bych ještě bral, ta celkem i šla... Nicméně to ostatní již už moc nešlo... Stokrát otřepané klišé a dokola ty samé vtípky, srandičky atd. byli vtipné v prním díle, ale když je vidím pořád a pořád, tak upřímně mne to začne nudit... Málokdy jsem se zasmál a to na dobrou komedii je špatné... Už raději nějak ani nezmiňuji skoro až přehnanost některých věcí, ale to bych ještě snesl... Celkově takové, já nevím, nezáživné... Škoda, čekal jsem od toho opravdu daleko více... Nicméně myška Mlsík byla skvělá... ()

Terva

Film má podtitul Pomsta prohnané Kitty. CITÁT : Haf !!!! Nejlepší z koček a psů 2 je ten ukecanej holub. Ten se povedl. CITÁT : Tímto tedy přestávám být nejtupějším zvířetem. V tomto snímku si tvůrci vypůjčují různě postavy ze známých i méně známých filmů. Třeba kočka zvaná Zvoneček je až moc podobná tomu, koho ztvárňuje. A to konkrétně Hannibalu Lectrovi. Nejlepší scéna je ta na výletní lodi. V bonusu na dvd je krátká groteska od Warner Bros s názvem Coyote Fall's. CITÁT : Píííííppipíííííp.................................................................. ()

corpsy

Pravidlá sequelov sa málokedy menili. A väčšinou je to dobre. Rýchlejší, trikovo dokonalejší a s lepšími hláškami. Všetko v rámci žánru. ()

Paxxx.cz

Film je samozřejmě spíše určený pro špunty, ale já jsem se upřímně zasmál více, než jsem čekal a to především díky vtipným odkazům na některé filmové trháky, takže pro mě takový zlatý střed 5/10. ()

blackrain

Titulky stylizivané do legendárního Jamese Bonda byly hodně povedené. Opravdu mě navnadily a musím říct, že nezůstalo pouze u návnady, protože jsem se bavila. Kitty byla kočičí psychopat jak se patří. ()

ABLABLABLA

Zdá se mi to nebo je druhý díl opravdu lepší než první? Ne nezdá, což je velmi divné. Každopádně film, co se týče technické úrovně, se posunul na jiný level (konečně ty zvířata nepůsobí tak strašidelně), a i námětově se mi to líbilo více než první díl. Spolupráce psů, koček, myší a ptáků? Proč ne:) ()

kaylin

Kvalitativně je to v podstatě srovnatelné s prvním filmem, což znamená, že to není nic skvělého a nepřináší to nic uhrančivého ani v oblasti komedie, ani v oblasti rodinného filmu, ale opět se tomu musí nechat, že jsou zde docela dobré triky, které fungují. Ani tentokrát mě ale tahle špionážní parodie nedostala. ()

tufr

Jeden z těch klasickej filmů pro děti s pár vtipama, který v kině spíše ocení jejich rodiče. Perfektní nárážky na Jamese Bonda(agent Lazenby a Jaws a originální dabing v podání Rogera Moora) a na mlčení jehňátek spolu s Sherlockem Holmesem. Rozhodně jsem nezešílel a nezbláznil se po zkouknutí,ale nadšení taky projevuju jinak. Pro dětí doporučuji.Rozhodně lepší jak G-Force. ()

Nach

Podprůměrné pokračování celkem průměrného filmu. První film jsem ve své době docela oceňoval, dnes jej však již nevyhledávám. Druhý film mě již nechal zcela chladným. Nejen, že záporák je nevýrazný a nudný. Nudný a nevýrazný je i hlavní hrdina. Tohle je prostě ten typ zbytečného pokračování ušitého horkou jehlou. Pokud to vidělo scénář, tak jen vzdáleně při průletu kolem psího útulku. Na počítačové efekty bylo zřejmě méně peněz, což odpovídá koncepci celého snímku i kvalitě hrajících herců. Jako kočky a psi tím pro mě definitivně končí. 45% ()

pufina

Pobavila jsem se. Jedno zhlédnutí úplně stačí, pak už to ztratí to malé kouzlo, co to má.. Jako Hannibal-kocour byl božský, vtipný holub neměl chybu a bylo mi odhaleno tajemství toho králíka v klobouku :-) Jako s rodinou jsme se u toho dobře nasmáli :-) ()

moviefilm

Z dôb, kedy by som z tohto filmu bol nadšený som už vyrástol a nevedel som sa vyhnúť nudným chvíľam a to aj napriek videniu v 3D, ktoré sa tu zdá maximálne nevyužité a chudobné. Ale deti to bavilo, takže svoj účel to splnilo. Len sa tak pýtam, prečo dokáže Pixar vytvoriť film, ktorý by bol rovnako pôsobivý aj pre deti aj pre dospelých? ()

ing.Frosty

Po Oscarech jsem měl ještě 2 hodiny než vyrazim do práce a zrovna dávali tohle. Nemůžu tomu uvěřit, ale po té probděné noci sem to zvládl dokoukat do konce. Ale nestálo to za to. ()