Boj mezi kočkami a psy byl, je a bude věčnou součástí tohoto světa. Prohnaná Kitty, zlá kočka bez chlupů, bývalá špiónka organizace MŇAU, ale zašla příliš daleko. Má v plánu uvést do provozu ďábelské zařízení, které pojmenovala Volání divočiny. To vyšle speciální zvuk a poblázní všechny psy na celém světě. Ti napadnou své pány a skončí v útulku, ne-li hůř. Tváří v tvář této hrozbě se kočky a psi snad poprvé v dějinách spojí proti společnému nepříteli. Podaří se jim zachránit sebe - a své milované lidi - před globální kočičí katastrofou? Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat! (TV Nova)

dosig

Dívala jsem se na to pod vlivem, takže celkem sranda, ale abych byla objektivní....neskutečně trapný film s mluvícími zvířaty. Vhodné asi jen pro děti nebo jednodušší lidi. ()

Vaštar

Efekty, efekty, efekty, zvířátka v akci, debilní holub. Nejepší byli Kukačka kohoutí a kojot Vilda z Loony Tunes. A to, to je vše, přátelé... ()

PanTumnus

je to dokonalé, ne že ne. po prvním, docela trapném a nezáživném, dílu my tohle přišlo jako obrovský krok vpřed. vtípky jsou geniální, herci tu jsou až druhořadí, což je dobře, digitální efekty v kombinaci se živými zvířaty jsou prvotřídní. nemůžu si pomoct ale já se bavil královsky. ()

J. T. Kirk

Taková "blbinka" na odreagování, pár vtipů se celkem povedlo, ale nejlepší scéna z traileru (veverka) byla v češtině naprosto debilní, když vezmu v úvahu, že jsem se na to díval jenom kvůly té scéně.. No co se týká animace, tak byla v některách momentech dost špatná, ale pokud před filmem vypnete mozek, tak vám to ani nepříjde. Tak, tak 3*. ()

helloween93

Dvojka má bohužel typický cejch druhého dílu, všechno je víc cool, ale ve skutečnosti je to spíš na škodu. Celý příběh kolem Kitty Galore je takový slabý odvar, a tak diváky potěší snad jen staré postavy z prvního dílu. 2* ()

Incantator

Ďalšie filmové dobrodružstvo, ktorého hlavnými hrdinami sú najobľúbenejší domáci miláčikovia - psi a mačky. Film však tentokrát nepohoršuje ani priaznivcov mačiek, keďže na rozdiel od prvej časti patria aj ony medzi kladných hrdinov (spolu s jednou myšou týranou Kitty Galore a jedným holubom s dlhým vedením). Arcizloduchom tohto dielu je Kitty Galore, ktorá je však obzvlášť nesympatická, i keď pri hlbšom nahliadnutí zisťujeme, že i ju život pred úskaliami nešetril. Nepochopila však, že škaredý vzhľad neznamená skazenú dušu a radšej zavrhla i tú svoju... Tak či tak, raz by sa záporným hrdinom mohol stať aj pes... V každom prípade, tentokrát ním nie je, avšak spolupráca a snaha o vzájomné pochopenie oboch zvieracích druhov je spracovaná pekne, čo kvalitu filmu značne pozdvihuje. Inak príbeh ničím výnimočným nie je, úvodná sekvencia s titulkami akoby z oka vypadla začiatkom filmov s agentom 007 a i niektoré ďalšie scény sú vedené v podobnom duchu. Hlavní hrdinovia sú síce v počítači vytvorení dobre, avšak záverečná bojová scéna bola dosť nevýrazná a 3D verzia filmu v niektorých častiach skôr uškodila než pomohla. Mačky a psi 2 sa spôsobom spracovania značne odlišujú od prvej časti, čo ale v bode spomínanej medzidruhovej spolupráce vôbec nie je na škodu. (11.8.2010) ()

Petulka88

Už když jsem slyšel o plánovaném pokračovaní filmu Jako kočky a psi, očekával jsem těžkotonážní průser. Překvapivě se nic podobného nekonalo. Jasně, neuvidíte tady nic co by tady už nebylo dřív. Ale akční scény mají docela švih, triky jsou taky obstojné a má to přiměřenou stopáž. Ne, že bych se u filmu smál, ale děcka se určitě pobaví. Jen škoda postavy debilního kouzelníka, to je opravdu trapas. Jinak ale docela milé překvapení. ()

josieaddms

Osobně mě nijak tyhle věci nebaví. Ale jelikož je to pro děti, hodnotím to očima dětí. Když to sleduji já, zasměju se tak jednou za deset minut. Malý bráchové si to ovšem pouští dost pravidelně, a dokonce i opakují některé hlášky. Mají to dost v oblibě. Myslím že tady na CSFD je často dost velkým problémem, že dospělí hodnotí filmy pro děti, a neuvědomí si při tom, že by se měli zamyslet nad tím, jestli jim by se to líbilo kdyby byli děti, nebo jestli to nemají rády nějaké děti z jejich okolí. Já taky moc nemusím akční mluvící psi, zlé proradné kočky a různé lehké parodie na slavné trháky. Ale hlavní je že se to líbí dětem, a že jim to nějak nekazí vkus, nebo nenutí zlé názory. Dokonce jim to přijde vtipné. Nemám nic proti. Je to docela milé. ()

Likan7

Spousta narážek na známější i méně známé filmy jsou fajn, ale už jen fakt, že si jedničku pamatuju dodnes skoro celou a dvojku, kterou jsem určitě viděl, jsem si musel pustit znovu, o něčem vypovídá. Kdo má rád zvířata, nechť si tu třetí přidá, ale i když jsem vyloženě pejskař, u pokračování Jako kočky a psi jsem často trpěl. Jediná záchrana je stopáž, která sotva přesahuje 70 minut. ()

RajCZitko

Docela chabá pohádka, které by to dle mě "nesežrali" ani malá děcka. U některých scén i občas zaplanula jiskra naděje na lepší hodnocení, která byla ihned následně uhašena studenou sprchou totální absurdity a nudy. Chápu, že práce se zvířaty musí být velká dřina, ale podle mého názoru se ani grafici ve studiích ohledně tvorby všech ostatních "non-live" scén nijak nepředvedli. ()

johhny007

Tento film nesoudím s 1 dílem , protožem se na něj chystám a ještě jsem ho neviděl , ale musím říct , že když to má být komedie tak jediné co mi tam přišlo dobré byl 1 gag no a to vše a jinak musím říct , že se mi líbil dabing Petr Rychlý jako hlavní představitel se mi líbil , jelikož ho mám zafixovaného z Marmaduka jinak trochu suchárna - průměr ()

kyLuke

Jako kočky a psi:Pomsta prohnené Kitty mají dvě stránky.Ta špatná je že si ji můžete vyložit jako trapnou komedii což platí i u prvního dílu.Ale zase si ji můžete vzít z té dobré stránky protože film dovede opravdu slušně pobavit.Dále vám nabízí kvalitní akce,obsazení(celkem dobrou muziku)a jiné věci.Já si film vyložuji po obou stránkách.Prvních deset minut je opravdu trapas.A pár scén taky.Ale má opravdu dobré akce,obsazení,(,hudbu),zpracování.Takže se film udržel na stejné kvalitě jako jednička. ()

popos

Název by měl znít spíš : Jako kočky,psi,holuby a myši. Ale film nebyl špatný a byl velice vtipný. Nejvíc mě asi rozesmála scéna kde byl kocour převlečený za Hanibala. ()

Stanix

Šablonovitá kýčovitá pitomost, která nepobavila ani mého synka. No a když něco nepobaví ani děti ani rodiče, k čemu vlastně pak takový počin je, hm? Alespoň jedna z našich koček se vydržela chvíli dívat než vytuhla. ()

Vämpiriüs

Tvůrcům se projekt zaplatil, což se člověk může tak trochu i divit. Tento díl hodně čerpá z úspěchu prvního dílu, bohužel zde již tvůrci vedou místy extrémní situace. Alespoň, že je to vizuálně dobře vyvážené. ()

Mr.Ward

"Tak seš vadná? Kolikrát ještě pojedeš po tý stejný skluzavce?!!" Holub mě touhle scénou totálně rozsekal, ale to je tak všechno... Digitální mimika psů mi až vadila, což beru jako nejpodstatnější mínus. ()

kolacky

Mňo... Že jsem kočkofil, tak jedna * navíc. Dobré špionážní citáty. A moje historicky první 3D, ale že bych byla odvázaná... Připadalo mi to jako "hejbací vobrázky" za mého mlada. Klasické plátno se mi zdá lepší. ()