Hesher je samotář. Nesnáší svět a lidi kolem. Má dlouhé mastné vlasy a amatérsky udělané tetování. Je podvyživený a hrozně moc kouří. Miluje oheň a vyhazování věcí do vzduchu. Žije v dodávce, dokud se ale nesetká s TJ. (Filmbox)

Welsiot

Nějak mě to nepřesvědčilo, Hesher si v celkovém součtu hraje na něco, co není...no a takhle prachbídně (ne)využít Natalii? Ostuda. Ale určitá filmařina tam je. Výborný Devin Brochu. 65% ()

Alboin

Ďalší dokumentoid o trápnosti dnešných ľudí, o slabosti a slaboduchosti väčšiny populácie a o skutočných hodnotách a reálnom ohodnocovaní talentu či vzdelania. Mno, puberťák je trapoš, jeho tatko čurák a samotný Hesher sa chová ako veľmi vyspelá 17tka. (Ne)Riešia svoje problémy po svojom a snažia sa žiť ďalej. Vtipné na tom je, že stačí pár sĺz a slov od babky, aby sa zlý metlák spamätal, pričom precitlivelý tatko a synáčik to nie a nie pochopiť až do konca filmu. Trasher Hesher tu vysloví aj dve krásne Freudovské filozofické myšlienky o vajciach a hadovi, ktoré zostanú zrejme často nepochopené. A po splnení misie sa proste s Jonášovským gestom stratí. Osobne ma zaujala veľmi aj postava Natalie Portman. U jej role ide o spomínané hodnoty a ohodnocovanie. Vzdelaná, schopná, samostatná žena sa aj napriek nepriazni osudu prebíja ďalej. Občas si poplače a potom zatne zuby a drží. Je jedno, že má možno nejakú vysokú a pritom robí v obchode. Je jedno, že zachráni ufňukaného fracka na parkovisku. Je jedno, že sa príde ospravedlniť. Proste aj napriek všetkému čo má navrch oproti tomu ľudskému odpadu, o ktorý v tomto filme ide, je stále na ich spoločenskej úrovni. A keď sa rozhodne pre odreagovanie á la Hesher je tučnou prostitútkou :D. Proste krásny obraz doby, spoločnosti a hierarchie. Len ten postoj So what! asi tak ľahko nefunguje. ()

dachna

Mala som z filmu zmiešané pocity pri pozeraní. Stále mi tam niečo nesedelo.. Myšlienka a námet super, bohužiaľ mi to prišlo nedotiahnuté, absolútne sa mi nepáčili dialógy, celý film sa niesol v rovnakej línii. Joseph Gordon-Levitt ako Hesher je super.. Ostatné postavy nič moc, priveľa depiek, smútku a žiadna výrazná premena, čo dej podľa mňa prizabilo. Čakala som od filmu podstatne viac, ale nie vždy je všetko ružové... ()

StanGoodspeed

Nikdy nevíš jak může vypadat tvůj anděl strážný co tě jednou zachrání! Levitt zahrál svůj part úžasně, očividně se bavil. A film měl možná jen jednu kouli, ta druhá mu sice chyběla, ale co.... Zůstala mu jedna koule a mě prostě pobavil. ()

Pythonator

Velmi podivný film, který připomíná nezávislou produkci. Hesher je takový ujetý magor, o kterém nic nevíte a jen blbě čumíte, co se to sakra v tom filmu děje. Na konci paradoxně pochopíte, že je ten hulvát v podstatě něco jako strážný anděl, který všem přináší radost a dává všechno do pořádku, přestože všechny sere a dělá jednu kokotinu za druhou. Prostě nesmyslná kravina k zamyšlení. Hesherovy historky (obzvláště ta pohřební s jednou koulí) jsou geniálně blbé a kdyby byly v lepším filmu, byla by to bomba. ()

Tethys

Joseph Gordon-Levitt skvělý a kvůli němu se vyplatí film vidět. Obsazení ostatních bohužel srazilo kvalitu a celkový dojem tohoto filmu. Hlavní postava mi hodně připomínala jednoho kamaráda z mladších malinko ulítlých dob-takže za to hvězda navíc. :o) ()

papez12

Tento film je presne taký, ktorý ma ani nenudil,ani nevytrhol niečím výnimocnčým, ani ma neotravoval. Hlavný hrdina je skôr v roli vedlajšieho hrdinu-nedotiahnuté. Niektoré scény sú veľmi dobré, niektoré sú nemastné neslané, proste nedotiahnuté. Scénka s pohrebom bola veľmi dehonestujúca pre mŕtvu babičku, to by som ako tvorca nikdy nedal do filmu, potom sa taký film ani nedá brať vážne. Za výkon T.J-a(Devin Brochu) a Heshera(Gordon-Levitt) dám 3 hviezdičky-50% ()

Gedzby

2-3 hvězdičky. Po shlédnutí tohoto filmu se mi chce říct "Natalie, do čeho ses to nechala navézt?". Ano, pointa tam rozhodně byla, ale přece... Na jednou webu, kde se hodnotí produkty, je kolonka "doporučil byste tento produkt příteli?". Já u tohoto "produktu" odpovídám negativně. ()

r6AndrEw

Nějak jsem tento počin, a co nám měl vlastně sdělit, nepochopil. Podíval jsem se na to kvůli dvojici Natálka/Joseph. Ani jeden nic extra. Snad jen ta bezradnost Natálie ze života na hovno, trochu odrážela hlubší myšlenku. Jo a Volvo tam měli. ()

Bratyslavcan

To bola sila. Áno, má to chyby, je to strašná vtákovina a Hesher je naozaj absurdný. No o tom život je. Nečakaný. Chce pomôcť a zároveň ti s radosťou podkopáva nohy. Ukazuje odpovede a hovorí rady, ale zadarmo ich nedáva. Takýto je Hesher, stelesnenie života. Sú tam zaujímavé myšlienky, vtipné hlášky a scény. Ku koncu veľký doják. Charaktery postáv boli rôznofarebné a výkony hercov super, obzvlášť ten Levittov. Nie je to druh filmu, ktorý každému sadne, no mne sa to veľmi páčilo. ()

VelitelDezko

Možno ste sa pozastavili nad mojim hodnotením a radi by ste sa dozvedeli, prečo som práve tomuto filmu dal najlepšie možné hodnotenie... Ak áno, skúsim to vysvetliť. Film má veľmi dobrý nápad, je natočený vtipným spôsobom, je dostatočne dlhý a to aj po dejovej stránke. Pri pozeraní filmu som sa nenudil a vďaka veľkému množstvu vipných scénok som sa aj dobre bavil. Herecké výkony boli tiež celkom dobré, sem-tam sa vyskytla nejaká scénka, ktorá mohla byť zahratá lepšie ale nebolo ich veľa. Aj cez toto všetko by som za normálnych okolností film zhodnotil ako "pozerateľný", prípadne priemerný alebo veľmi mierne nad priemerom... Avšak tento film je veľmi dobrý príklad filmov, ktoré sú dobré len vďaka tomu aké dobré mohli byť keby boli inak natočené. Viac menej tým myslím, že som tomuto filmu dal také vysoké hodnotenie len kvôli nápadu a kvôli tomu, čo mohlo nasledovať po filme a čo by mohlo byť inak. Takže zhrnutie - tento film nie je až taký dobrý ale dáva človeku možnosť rozmýšľať nad ním a nad tým, čo sa mohlo stať po filme, prípadne čo robia postavy keď nie sú na obrazovke. Hodnotil by som ho 9/10 ale keďže tu nemáme takú možnosť, 5/5. ()