Kejdlo

Parta přátel se nám fláká u jezera, naráží a padá, koupou se nám na koupališti (nejvtipnější část) a nebo pozorující sexy holku opravující auto. Už mě to ale začíná nudit a Sandler aspol. mě opět ničím nepřekvapili. Jen potvrdili, že na pohodové "komedie" jsou mistři. Jen ten vtip by to chtělo natrénovat. 5/10 ()

Zemi11

"Co kdybychom si ve čtvrtek někam vyrazili?" - "Ale to přeci dávají Ordinaci." :D :D :D Český překlad to totálně zabíjí :D :D U některých komedií by se dabing měl zakázat. Něco se zkrátka přeložit nedá. Vždy si v takových chvílích vzpomenu na Finšmajstra. "Auto, je to auto. Není to sedinka..." ()

JADIM

Má to svoju príjemnú atmosféru, ale ja som skôr čakal bláznivú komédiu, čo by však nebol problém, ale často som tam videl hluché miesta, kde som už chcel, aby tá scéna skončila a aby išli robiť niečo iné, čo musím uznať, že sa tam niečo zábavné našlo. Taktiež ma celkom iritovali tie stereotypy ohľadom detí, to už naozaj nemôže nikoho baviť stále o tom počúvať, ale tu musím uznať, že to časom pominulo. Bolo vidno, že tí herci, pár z nich dosť známi si to toto vtipkovanie, tobogánovanie a iné činnosti užili a občas to pripomínalo takú párty rodičov bez alebo s deťmi, kde by sa vďaka početnosti partie stratil aj neherec a nikto by si to nevšimol. Je možné, že po druhom zhliadnutí pridám na hodnotení, mám taký pocit, že som na túto rodinnú jazdu nebol správne naladený. 6,5/10 (Videné 1.4.2020, Originálne znenie) ()

Spike23

Moji snad nejoblíbenějšíá komici v jednom filmu, čekal jsem největší nářez všech možných sarkastických narážek za poměrně dlouhou dobu, sice jich tu bylo celkem dost, ale stejně je to nakonec jen pouhá rodinná komedie, takže s těmi narážkami se dost krotitli, což mě celkem mrzelo. Jako oddychovka ale tento film působí naprosto skvěle, je tu pár zábavných momentů, kouká se na to skvěle a nic nenaštve ( možná až na to, že je to celé bez jediného náznaku jakékoliv pointy ). ()

NICOX

Na to, že se tu spojilo několik amerických komediálních "machrů" to zase neni taková bomba jako sem čekala. Je to spíš rodinná komedie... o setkání kamarádů z dětství (a jejich rodin), kteří nedospěli ani po 30 letech aneb kluci zůstanou klukama. 60 % ()

Kuny27

podle mě jsem se docela bavil a tento snímek se mi docelůa líbil, ovšem patří mezi typické americké komedie.... Film byl dobře herecky osazený, což filmu dalo nějaký směr a šťávu, ale i tak prostě normálka... 68% ()

Cracker

Sandlerovka ako ušitá pre mňa :). Veľa kvalitného humoru, humoru ale aj biedneho humoru. Všetko tu bolo pomerne vyrovnané ale pre 4 som sa rozhodol kvôli geniálnym komikom :) Skvele som sa bavil a ten pocit dlho nič neprebije iba ak ďalší Sandlerovksý zraz :) ()

Wally

Moc pohodová záležitost, vtipná, milá a se spoustou super herců. Zasmál jsem se opravdu hodně a od srdce...paráda. Jen tak dál, pane Sandlere! ()

DavidS.

Na rodinnou komedii je tu humor až příliš často nahrazen cynismem a většina vtipů vyplývá z toho, že se někdo do někoho bezostyšně naváží nebo jej uráží...Naštěstí se scénář téměř vyhnul laciným nechutnostem...Ke konci přidejte trochu té lásky, smíření a máte vystaráno...Tenhle víkendový pobyt u jezera si Sandlerova parta mohla odpustit...Zohan nepřekonán a může dál v klidu zůstat silky smooth :) ()

darwin

Další sandlerovská komedie natočena s cílem rychle pobavit diváka, a ještě rychleji vydělat velké peníze. Vtípky jsou většinou nudné a bez potřebné šťávy. Jediné k čemu je film dobrý je to, že zabije 100 minut času. Sandler by se měl příště víc zaměřit na kvalitu, nikoli na kvantitu. ()

Nassau

Pohodička, žádný stres, příjemně se na to kouká a člověk se u toho solidně pobaví. Herci si to evidentně taky užili a ve výsledku člověk k těm pár pivům nepotřebuje ani vypiplaný scénář. Solidní 3*. ()

divak84

Uvažoval jsem, zda dát nejsilnější možné tři hvězdy, či nejslabší čtyři. několik blbých momentek jako finální kecy staré babky (opravdu jsem se celou dobu bál, že se někde svlíkne + lízačka s Robem..bléé), angažování Salmy Hayek, která vlastně hrála sama sebe (až do oné chvíle s žabkama) a semtam klišovité a hloupě "naaranžované" scény, kde oba Sandlarovic synové ZNIČEHO NIC pochopili, že žeivot není nintendo ale trojrozměrný svět kolem nás a chození ven nebo kelímkovej telefon. Vypadá to, že jsem k filmu hodně kritickej, ale to vychází z toho, že mě ten film neskutečně bavil hned od začátku, smál jsem se, bavil jsem se, přišlo mi to vtipné (ikdyž ten Pád tlouštíka z toho lana by nepřežil nikdo zvlášt když dopadl na zátylek). Celkově nenudící, ikdyž 102 minut je trošku moc na tento film. Chtěl jsem dát i 4* za tu neskutečně silnou mužskou komickou sestavu, která se už na plátně asi nikdy pospolu neobjeví. Rock si zahrál svoje, Rob dle mého dostal málo prostoru, parádní Dave Spade, na kterého jsem se těšil asi nejvíc díky R.O.E. a nezklamal mě. Neskutečná scena v aquaparku, kde Stevei Buscemi ukázal, že je ku*evká filmová legenda !!! thumbs up. Škoda těch několika škraloupů. Rozhodně nebýt pár blbostí a klišé, určitě bych tento filmeček bral jako USA verzi našeho "S tebou mě baví svět". Dobrej film, odpočinkovej film, místy trochu prázdnej, ale rozhodně lepší než třeba "Na doraz" ()

velkyvezir

Ano, je to děsná hovadina, ale prostě je třeba při hodnocení rozlišovat, jde-li o komedii z typu blbnutí nebo seriózního humoru. A mne prostě tento slepenec vtípků skvěle baví. Rob Schneider to táhne... ()

sidny

Tak tohle byla úplná bomba! Jedna z nejlepších komedií, co se kdy natočili. Herci byli úžasný, děj sice jednoduchý ale za to svěle podaný, hudba dokonalá a ani nechybělo dobrodružství. Vždycky Sandlerovky byly skvělý, ale tady ta neměla chybu. Smála jsem se od začátku až dokonce a to se mi vážně často nestává. A nejlepší byla i postava, kterou si jako vždy úžasně vychutnával Steve Buscemi. Prostě dokonalá komedie, co má všechno, co by měla mít. ()

Wicky

Z tohle mohla být nadprůměrná komedie,ale bohužel mě to zklamalo.Dennis Dugan by se měl příště polepšit a natočit nákou výbornou komedii třeba jako Když si Chuck bral Larryho...30% ()