roboxxl

Po tých niekoľko pre Sandlera typických komédii mi prišla táto trošku vážnejšia. Ale bolo tam pár scénok pri ktorých som sa zasmial. Zaujímavé je aj herecké obsadenie, takisto sa mi páčilo to prostredie a tá rodinná atmosféra... Jeden z jeho lepších filmov, nie však najlepších.... ()

Mr.Hackels

Jako fanda Sandlera jsem se těšil, ale po předchozích zklamáních jsem měl i trochu obavy. Ty se z části naplnily. Nebylo to úplně špatný, ale prostě to nejlepší už má Sandler za sebou. A Chris ani Rob to nezachránili. Ikdyž Rock jako ufňukanej muž v domácnosti není špatnej nápad. 50% ()

boulala

Velmi průměrná, až podprůměrná komedie, která má pár dobrých hlášek, ale zpravidla působí uměle, nekonzistentně a herecké výkony jsou dosti podprůměrné. Je to prostě takový klasický styl filmů v kterých Adam Sandler hraje. ()

vlk++

Tak jsem si chtěl po včerejšku spravit náladu... ale jo, docela se podařilo. Sice je to krávovina, ale zase při téhle paletě komiků... každou chvíli nějaká hláška nebo podařená scéna, takže to lze pohodově dokoukat až do konce. Salma Hayek zraje jako víno, taky jsou tam výchovné momenty... dávám poctivé 3*. A možná se na to ještě někdy kouknu. ()

zero_zelo

ty prdicí fórky mi přišly vyloženou nevhod a naprosto zbytečný, je to škoda. jinak mě to totiž bavilo. až dětsky. naprostá oddechovka, kterou intelektuál neocení, ale normální smrtelník se závazky a kámošema z mládí by mohl dostat chuť na rodinnej víkend :)) ()

shinlove

Sejde se takhle parta kamarádů-herců u piva, všichni už mají ve svém věku rodiny a řeknou si, hele, co kdybychom spolu natočili film? Myslím, že takhle nějak vznikal scénář pro tenhle film. Není vyloženě pitomý, ale naní tam nic, co by si člověk zapamatoval, nebo spíš chtěl zapamatovat! Musí stačit 2* ()

P@\/EL

Povedená komedie, která mě parádně pobavila. Najde se zde dost skvělých srandovních situací a až už to jsou scény z aquparku či od jezera, tak se jim nenáročný divák zkátka s chutí zasměje. Z hereckého osazenstva je to jeden pošuk vedle druhého, takže o bláznivou komickou podívanou zde rozhodně není nouze. ()

Rychleji

Neumím si pomoct, ale většina z těch herců mi prostě nesedí ... Teda spíš ty filmy ve kterých hrají (panebože, nedělají i produkci? to by vysvětlovalo mnohé :D). Prostě to není nic moc a pokud se chcete u nějaký blbosti zasmát, tohle funguje jen napůl ... Ale má to i světlé chvilky, to neříkám (př. pes). A konec teda taky nic moc ... ()

sona.1990

Pokaždé mě tyhle chlápci, jejich ženy a úžasné děti prostě dostanou a labradudl je můj velký favorit. A co se týče humoru a obsazení, je to naprostý herecký komický top. Pro mě stejně neúnavně dokonalé jako "s tebou mě baví svět". Opravdu děkuji pěkně, bavím se od první minuty do poslední!!! ()

mirodevil

KOMEDIE? Spíš totální debilita. Nemám nic proti jednoduchým filmům, které účelově slouží jen pro zasmání. Ale tohle je s prominutím totální kokotina. Po 40 minutách vypnuto, zničeno, zahozeno. ()

Alvin

Bez velkých očekávání jsem se hodinu a půl docela dobře bavil a nehledal na ovladači tlačítko FFW, což stačí tak akorát na ty tři hvězdy. ()

RomanBond007

Príjemný film na odreagovanie od ťažkej práce. Síce ma Sandler horšie aj lepšie filmy, tento film pokladám za lepšie čo vznilklo :D. Presný príklad toho, že muži dospejú len veľmi ťažko :D. Ale malo to v sebe trochu kúzla, známi herci (Rob Shneider - Sexi kosť, Zviera, Gigolo atď. ). 66 % tomuto filmu je v celku primerané, ale ja navyšujem na 85%!!! ()

bergeron

Rozhodne postaviť všetkých komikov súčasnosti do jedného filmu nie je dobrý nápad, kvoli tomu že priestoru pre každého je pomenej, ale v tomto filme to bolo ako tak správne zosynchronizované. Kedže som veľký fanda Adama, tak sa mi film ľúbil, bol robený tak typicky pre rodinky, ale gagy mali efektivitu na usmev na mojej tvári. ()

Luciaaas2

Super komedie, která pobavila a konečně Adam Sandler ukázal, že umí točit komedie u kterých se lidé dobře baví, tohle mě chytlo a tak dlouho sem se už nenasmál :-) ()