Halovi je devět a reverend Larson, jeho otec, umírá. Žádá syna, aby mu slíbil, že se nikdy v životě nesmíří s průměrností a najde si hezkou ženu. Když obtloustlý a málo přitažlivý Hal dospěje, navštěvuje s přítelem Mauriciem zábavní podniky, kde loví krásné ženy. Dvakrát se mu nedaří. Jeho současná přítelkyně Jill, se kterou měl jen jedno rande, mu řekne, že ji nepřitahuje. Ani v práci není povýšen, jak očekával... Když odchází od nadřízeného, setká se se známým guruem Tonym Robbinsem, který pomáhá lidem s problémy spojenými s důstojností a odvahou. Uvíznou ve výtahu a Hal mu vypráví o svých snahách získat krásnou ženu. Robbins mu řekne, že takové jednání je povrchní, a zhypnotizuje ho. Od tohoto okamžiku bude Hall hledět jen na vnitřní krásu. Mladík ztratí schopnost rozeznávat fyzický vzhled žen, ale neví o tom. Jednou se na ulici seznámí s krásnou štíhlou dívkou Rosemary. Její otec je ředitel firmy, kde Hal pracuje. Rosemary se svěří, že se přihlásila do zahraničních mírových sborů. Zatímco čeká na povolávací rozkaz, vypomáhá v dětské nemocnici. Hal stále nemůže pochopit, proč o sobě Rosemary tvrdí, že je tlustá. A také ho udivuje, kolik jídla spořádá. Rosemary nemá přítele, a když jí Hal řekne, že je štíhlá, myslí si, že se jí vysmívá. Zanedlouho pozve Rosemary Hala k sobě domů. Seznamuje se s ředitelem Stevem Shanahanem a při obědě mu nastíní své nápady, jak zlepšit činnost firmy… (TV Prima)

pelegryna

Nejde o to jakl si představují krásu tvůrci,ale samotný hrdina příběhu a to se povedlo náramně a ty supertangáče bych rád někdy viděl in natura... ()

monny9987

Milučká Gwyneth (aj keď s "pár" kilami naviac) a Jack Black (aj keď takmer neústupčivý rojko) vás prevedú myšlienkou, že krásu človeka treba hľadať v duši človeka. Urobia síce z celého filmu "z komára somára" a viac vecí sa zveličí, no na malé odreagovanie sa nám to úplne stačí. ()

LukasLongr

Dobře ujetá komedie, která nenechá snad nikoho v klidu. Ze začátku mě film přišel jako docela nudný, ale když si začal s trochu tlustší babou, bylo to na mě už moc a musel jsem se začít smát. Jeden borec vidí krásný baby a druhý má na zadku ocas a bojí se krásky s krátkým palce. Měl jsem doopravdy dost. ()

mrShot

Nebolo to zlé, hoci myšlienka, že väčšina sexy ženských bola zlá a tie škaredé dobré - pričom definícia dobra je vzťahovaná na šialené aktivity ma ubíja. Taktiež učiť ľudí, že môžu vyzerať jak prasatá a nemusia sa o seba starať, bo si ich niekto nájde je trochu kruté. Inak Jacka Blacka neobdivujem, Gwyneth Paltrow milujem a hoci ma film celkom dostal, nemôžem dať viac ako tie 3*. Najpodarenejším vtipom bol samozrejme chvost jackovho kamaráta. ()

2kocour

Komedie, která však díváky upozorňuje na jednu pravdu že člověk se má posuzovat ne podle fyzické krásy, ale podle krásy vnitřní. ()

ES13

Miluju filmy kde se jen na okamžik objeví Jack Black a tenhle se ho týkal celýho. Takže to je pro mě jeden z dalších hitů! Jack Black je prostě vynikající herec, vtipnost mu rozhodně nechybí a jelikož jsme skoro stejný povahy, tak mě je bližší ještě víc. Líbí se mi ten příběh, to že i z povrchního člověka se dokáže vyklubat docela fajn týpek. Nemam ráda filmy, který končej happy endem (což by aspoň pro mě, ikdyž tenhle film má HE, tak by znamenalo, že by jí furt viděl štíhlou) já vim trapný. Ale zkrátka a dobře, ten film je super, nejen že v něm hraje JB, ale i Gwyneth (taky herečka, kterou mám mezi oblíbenýma). Takže rozhodně si ho v nejbližší době pustim. ()

mirec2211

Skôr ako komédia to je poučný film o tom, ako by sa mal jeden k druhému správať, ako by si mal človek hľadať partnera, o tom, že vo vzťahu nie je dôležitý výzor, ale to, čo sa nachádza vo vnútri. Ak to mám hodnotiť ako poučný film, tak dávam 5 hviezd. Inak dávam 2 hviezdy. ()

wendy221

Tento film mám moc ráda. Už kvůli dvojici Jack Black a Gwyneth Paltrow. Filmy je i smutný, má v sobě spoustu vtipů, originální nápad, možná opět trošku happyendovský děj. Ale zase na druhou stranu, kdyby se na ni vykašlal, jen proto, že ji konečně viděl, jak ji vidí všichni ostatní, tak by to nebylo žádný poučení pro diváky. Že pravá krása je uvnitř. Jinak super film, ke kterému se moc ráda vracím. :)) ()

kratajirka

JackBlack a jeho vtípky, mimika - to dává tomu filmu alespoň nějaký punc kvality. Nápad za jedna, provedení za čtyři. 50% ()

Bublushka

Pro mě film, od kterýho nic neočekávám, ale vždy se u něj příjemně pobavím. Originální nápad, který mě při prvním sledování nadchl a při opakovaném znovu dostal. Neřeším nějaké hluboké kvality scénáře, je to prostě fajn nenáročná podívaná u které se pokaždé pobavím a vždy se na ni ráda znovu podívám. A herecky není co vytýkat, Black a Paltrow jsou dokonalí :). 70%. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Co je to za židli? Z jakého materiálu to vyrábíte!? "- "Z oceli..." Originální nápad, který mě při prvním sledování nadchl a při opakovaném znovu dostal. Jack Black je povrchní vůl, jehož u žen zajímá pouze a jenom vzhled. Jednoho dne uvízne ve výtahu s člověkem, který z něho spraví člověka, který uvidí pouze vnitřní krásu všech. Někteří krásní lidé pro něj ztrácejí atraktivitu, protože uvnitř nemají nic krásného. Naopak obyčejní, skromní, dobrosrdeční lidé jsou krásnější, protože pravá krása je uvnitř. Black se díky tomu zamiluje do stokilové Rosemary, kterou vidí jako Gwyneth Paltrow. Ta tu ukáže prdelku v tangách či nám prozradí jaké nosí kalhotky. Přiznám se, že Gwyneth Paltrow nepovažuju za nějak hezkou herečku, ale tady jí to sluší moc. Navíc ta její prdelka. :D Jinak prostě komedie, která díváky upozorňuje na jednu pravdu že člověk se má posuzovat ne podle fyzické krásy, ale podle krásy vnitřní. - 100%. ()

horskejvlk

Bezva komedie, pro spousty lidí poněkud výstřední a neetická, která nese stopy režiséra Něco na té Mery je, Já mé druhé já, apod. Tudíž spoustu sarkastického humoru a právě pro tento styl humoru je bezva. Nedělá si srandu z tělesně postižených ale právě z té povrchnosti. Jestliže česky humor je všestranný a zejména černý viz. Spalovač mrtvol, tak i tomuto stylu humoru musí Češi rozumět. Nejlepší je hyena, hrošice a žirafa. ()

OnasisuHovne

Normálně dobrá komedie. Líbí se mi, jak Farrellyovi právě ukazují, jak tělesně postižení můžou být úplně normální fajn lidi, právě skrze ten jejich totálně nekorektní humor, co jim vlastně strašně nakládá a nešetří je. Oproti českým tlustoprdním komediím mistrovské dílo ()

Wrestler Jack Black

Wrestler Jack Black

22.11.2005

Herec Jack Black už sice za pár dní vstoupí na plátna kin jako filmař dobrodruh v očekávaném hitu King Kong, ale v současnosti již pracuje na další filmu, který jej vrací k jeho hereckým kořenům,… (více)