poster

Autosalon (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Česko, 2005, 55 min

 • Liqid
  ****

  Nejlepší český pořad o autech dnešní doby. Zde na rozdí od Top Gear auta skutecne testují, nelikvidují a berou je vážně. Navíc testované vozy jsou nám, bežným uživatelům dostupné. Sice zde neuvidíte pravidelně 911 ani DBS, ale pokud chcete znát novinky na českém trhu, tak tohle je to pravé. Navíc takovej expert Pepa má vždy nějakej ten vtípek.(6.3.2011)

 • Aress
  ***

  neskutecne trapna ceska, napodobenina genialniho poradu Top Gear, coz neni ta nejvetsi slabota, nejvetsi slabota je, ze si na to najali neskutecne trapne herce, kteri neumeji ani hrat a mezi mini je jen par trapnejch dedku a ti jedini neco vedi o autech, ale jsou neskutecne a neuveritelne trapni, proc jen nezustali u normalnich recenzi aut, proc musi napodobovat nekoho ?????!!!!!! ..........(6.8.2011)

 • marekspanel
  **

  Začátky celkem dobrý. Ale časem se z toho stalo jedno velké reklamní pole. Navíc já, jako člověk z oboru (prodejce jedné nejm.značky) se dozví spoustu věcí, jak to vlastně chodí. Moderátoři dostanou vozy k testování a využívají je tedy i k osobním účelům, takže vlastně jimi jezdí celý rok a různě to střídají. Dále jsou určité automobilky a dnes i přímo sponzoři pořadu, kteří si ještě něco připlatí, aby bylo hodnocení ještě "objektivnější". No a automobilka, která nezapůjčí vůz zdarma a nedej Bože nechá jej k testu jen na pár dnů, čili nelze s ním vzít pepovu rodinku na dovolenou, má prostě pech a konečné resumé má svoji podobu víceméně jasnou již před testem. Moderátoři jsou z velké části trapní, rádoby profesionální a v žádném případě nejsou zábavní, ať se snaží sebevíc (až na pár výjimek, Pepa to občas trefí, abych uznal aspoň něco). Pořad neustále lamentuje mezi zábavní formou, na což nemá ty správné koule a tou profesionální, na což nemá odborníky a často ani správné informace. Mnohdy jsem zaznamenal naprosté bludy či staré údaje apod. Je to prostě takové auto.cz v televizní formě. Moc vám v zásadě neporadí, tváří se jako český průvodce a rádce a hraje si na objektivní a profi testování. Většinou se ale jedná pouze o (pod)placenou reklamu.(27.5.2014)

 • wlk1
  *

  Nemůžu si pomoc, ale ten pořad mě nebere. Tuctové vtipy, celé je to pro mě poplatné, jednoduché a hloupé. Navíc redaktoři jsou hrozně nesympatičtí. Některé "recenze" jsou více reklamou a já bych při výběru aut nikdy na tento pořad nespoléhal. Holt top gear je jen jeden a češi na něj zatím s tímhle pořaden "jednavacátého" století nemají...(1.3.2010)

 • HouseMK
  ****

  Koukám na zdejší komentáře a jsou už značně zastaralé (Jitka Čvančarová už bohužel chybí) - to se není čemu divit, když pořad bězí už pět let a často se mění formát a moderátoři. V tuto chvíli tu máme oproti minulu sekci "expertů", kteří opravdu autům rozumí a pak sekci "herců a moderátorů" kteří se snaží pořad oživit a dát mu nadhled a laické vnímání aut a všeho kolem nich. Osobně mám radši tu odbornou sekci, která je zároveň vtipnější (můj oblíbený expert Pepa :-D). Shrnuto - na naše poměry podle mě zatím nejlepší magazín o autech, ačkoli konkurence (AMStyl a AutoMag) se dotahují. Nesrovnávat s Top Gearem. P.S.: Chápu, že se to někomu nelíbí, protože "nemá rád auta". Tak na to proboha nekoukejte! ;-)(21.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace