Reklama

Reklama

Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (210)

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Meruňka je už značně okoukaný, místy trapný, vedle mladé moderátorky vypadá jak její taťka, spíš by se už hodil už do rádia. Čvančarová vypadá sympaticky, může být i prima ale podle mě na to nemá, to všechno mě kazí celkový dojem z tohoto převážně milionářského pořadu..Vozidla sice pěkná ale co jsem viděl, tak tzv. lidový vůz za lidové peníze tam nebyl ani jednou:-)! ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Kdybychom byli stále za Železnou oponou a tím pádem nemohli srovnávat s přímou konkurencí tohoto publicisticko-zábavného auto-žánru, asi by se dal primácký Autosalón s přivřením obou očí zhlédnout, ovšem vedle všech těch Top Gearů či slovenské Garáže.tv a řidičské ikony jménem Rosťa Chvala se jasně ukazuje, že na Primě o autech točí jen nýmandi bez charismatu a řidičských dovedností...a hlavně ten jejich humor je maximálně trapný... ()

Reklama

Eliott 

všechny recenze uživatele

Seriál má jistou informativní hodnotu, což mi také zabránilo dát rovnou odpad, ale je to nuda k uzoufání. Navíc mě docela štve jak si moderátoři hrají na slavné top gear trio, ale bohužel velive neúspěšně. Jsem toho názoru, že by lidé udělali lépe, kdyby si radši přečetli nějakou knihu nebo časopis než koukat na tuhle blbost a doufat v nějaké obohacení. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Nie som síce žiaden automobilový fanatik, ale televízne magazíny zaoberajúce sa tématikou motorových vozidiel si občas celkom rád pozriem. To však neplatí v prípade relácie "Autosalón", ktorá sa objavuje na obrazovkách českej súkromnej televízie Prima. Celé to príšerne kurví ten upotený, vypelichaný, slizký moderátor, ktorý sa snaží byť za každú cenu náramne vtipný, ale pritom je len neznesiteľne trapný. Dal som si tú námahu a vygooglil si ako sa volá, aby som mohol napísať, že Josef Vrtal je odpad! ()

Ainy 

všechny recenze uživatele

Na Autosalon, pokud zrovna mám čas a možnost, se dívám opravdu moc ráda. Ne, že bych byla blázen do aut a ani zbla nerozumím odborným termitům (už si je musím konečně vygůglit, protože zaklínadlo "točivý moment xy newtonmetrů" je tam tak časté, že chci vědět, co konečně znamená!), ale miluji živelnost a ostrovtip Josefa Vrtala, který by svými komentáři dokázal přesvědčit i pralesního indiána, že nošovický drak, jež by vyhrál Oscara za zvukové efekty, je přesně to, co potřebuje! ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama