Reklama

Reklama

Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (209)

Jurrisek 

všechny recenze uživatele

Tak tento pořad jsem asi po třech odkoukaných dílech naprosto zazdil. Moderátoři citující informace od výrobce a příručku pro uživatele? Díky to si umím přečíst taky. Nesmyslná porovnání a nadšenost( jů tady je taky odkládací prostor a tu si můžete dát kelímek od kafe) v podání amatéra Merunky? A co tihle pánové předvedli na Autosalonu v ženevě 2012, tož to byl vrchol naprosté neznalosti. " A tady máme Porsche Carrera 911, auto které se vyrábí už skoro 50 let, ale za tu dobu prošlo mnoha změnami " ...v tu chvíli jsem přemýšlel jestli to opravdu myslí vážně. Ta jedna hvězda je za Profíka Šilera, který to celé zachraňuje. ()

Ferenzo 

všechny recenze uživatele

Autosalon ma rozhodně zklamal. Ještě chápu Top Geat, že má v každém díle nějaké to lepší auto, ale přeci jen, britové mají životní úroven trochu jinde. Ale že v českém autosalonu je díl co díl Lexus, Mercedes atd.mi přijde jenom jakási reklama pro pár vyvolených, kde si s automobilkou Prima navzájem vyhový. Rozhodně by se měli zaměřit na jinou cílovou skupinu a udělat pořad více zábavný. A moderátoři jsou do jednoho absolutně umělí, s naučenými informacemi předem, sponntánost a důvtip nikde. 40%. ()

Reklama

Karp 

všechny recenze uživatele

Srovnávat s Top Gearem je zcela nesmyslné a zavádějící, už jen proto že v TG se o autech málokdy něco opravdu dozvíte...:-) Top Gear je čistokrevná show, v níž auta vytváří milé a sympatické kulisy. - Je to zábavné, je to milé, ale poučení v tom nehledejte. Naopak Autosalon se o testy alespoň snaží. V rámci českých poměrů jde rozhodně o nadprůměr. Moderátoři jsou různorodí a vesměs sympatičtí. Na provedení s J. Čvančarovou si snad ani nevzpomínám, ale muselo to být peklo:-) ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Nie som síce žiaden automobilový fanatik, ale televízne magazíny zaoberajúce sa tématikou motorových vozidiel si občas celkom rád pozriem. To však neplatí v prípade relácie "Autosalón", ktorá sa objavuje na obrazovkách českej súkromnej televízie Prima. Celé to príšerne kurví ten upotený, vypelichaný, slizký moderátor, ktorý sa snaží byť za každú cenu náramne vtipný, ale pritom je len neznesiteľne trapný. Dal som si tú námahu a vygooglil si ako sa volá, aby som mohol napísať, že Josef Vrtal je odpad! ()

nudlis odpad!

všechny recenze uživatele

(2/2014) Kdyby se Josef Vrtal pořád nesnažil nějak "vtipně" glosovat a přirovnávat, bylo by moje hodnocení lepší. A přitom Radek je celkem v pohodě. Obsahově pořadu nemám co vytknout, forma podání informací už je horší. A pan Šiler je hustej týpek :-) Ale ten Josef Vrtal mě tam fakt DOST sere. EDIT 1 (5/2015): Po cca roce, kdy jsem pořad moc nesledoval, se Josef Vrtal ve svojí "vtipnosti" celkem zklidnil, takže teď je to i pro mně koukatelný. Trošku občas zamrzí očividná inspirace Top Gearem, ale není to nic hroznýho. To dělají všechny pořady o autech, že kopírujou Top Gear. EDIT 2 (7/2016): Po dalším roce Josef Vrtal opět rozjel svoje neuvěřitelně debilní kecy, přirovnání a rádoby vtipy. Ten vůl prostě neumí recenzovat auto BEZ trapných přirovnání, všechno je "jako něco ..." Je to fakt neuvěřitelnej chudák. A obecně mi připadá, že od doby, co skončil tradiční Top Gear s triem Clarkson-Hammond-May, se produkce Autosalonu a její "experti" snaží kopírovat styl TG, což jim jednak vůbec nejde, druhak je to silně trapný a ubohý. To vše ale naštěstí kromě Sršně. Ten si jede svoje motorky a nemá potřebu se po nikom opičit. A to je fajn a já mu za to děkuju :-) Dvě z pěti. EDIT 3 (7/2018): Už na to moc nekoukám, sralo mě to čím dál víc. A když ano, obvykle to nevydržím celej pořad. Je to čím dál větší humus. Přibrali do týmu jednoho chlápka, kterej je celkem v pohodě, je věcnej a nesnaží se bejt vtipnej za každou cenu (jako debil Pepa). Pak taky přibrali ženskou (PROČ???), asi proto, že si produkce myslí, že to přitáhne k televizi jiný ženský. Ta plká obvykle samý nesmysly a jen potvrzuje že ženský do pořadů o autech nepatřej. Teda aspoň ne takovýhle slepice. No a nakonec - pořad má trvat 55 minut, ale z toho polovinu času zaberou reklamní bloky. Narvou tam 3, každejch 15 minut. Měním hodnocení na ODPAD ! (12/2018) Nedávno jsem na pořad přepnul při reklamním bloku jiného kanálu a jsem rád, že s Autosalonem už neztrácím čas. Tzv. "expert" Pepa je pořád trapnější a trapnější, přijali sice novýho moderátora, ale ten se z neznámýho důvodu rozhodl, že bude pořád a neustále mávat kolem sebe rukama (že by chtěl odletět?). Přijali taky ženskou, která jde v trapnosti úspěšně v Pepových šlépějích a myslí si, že je se svým názorem "kůůůl", protože "moderuje pořad pro chlapy" (kdepak, Jitka Čvančarová to kdysi dělala podstatně líp). Ale Tobiášová se fakt nedá ani poslouchat. Nakonec jsem po deseti minutách zhnusen přepnul zas pryč a už se k týhle hrůze nevracím. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama