BeranSon

Pro mě tuctová komedie, která se tématem ani zpracováním nevyhne zastaralým klišé, před kterými jim ani sympatická herecká sestava hvězd nepomůže. - 5/10 - ()

helloween93

Místy to vypadalo na netradiční romantickou komedii s netypickým koncem, ale ten se nakonec konal. Potěšily scénky se zaseknutým penisem v poklopci, s nadopovaným psíkem. Keith David si střihl vtipné cameo. 3* ()

Shredo

Jeden z mála ako tak pozerateľných snímkov Bena Stillera. S kočkou Cameron s pár vtipnými scénkami to robí priemernú komédiu, ktorá nepoteší, ani neurazí. ()

Rathalos

Dalsia romanticka komedia v podani Cameron Diaz po boku dalsich dobrych hercov Matta Dillona a Bena Stillera,opat zabava na urovni,mna taketo filmy jednoducho bavia...:-) ()

MickeyStuma

Když se vysloví název snímku 'Něco na té Mary je' určitě se najde málo lidí, kteří nebudou znát scénu se speciálním gelem na vlasy či už od pohledu bolestivou scénu z toalety se zipem u kalhot. Právě tímto se snímek řadí mezi počáteční teenagerovské komedie s takzvaným fekálním humorem, neboť průkopový startovní film tohoto komediálního žánru odstartoval až následující rok snímkem 'American Pie' (1999). Pro Cameron Diaz a Bena Stillera to však znamenalo věhlasný úspěch, byť už oba měli několik snímků na kontě. Někdo inicializuje snímek s laciným humorem, s čímž by se dalo místy i souhlasit, ale záměr diváka pobavit se vyplnil. Jsou tu také vtípky hodné grotesky, crazy a dalších vymožeností komediálního žánru, takže všeho dost. A k tomu samozřejmě romantická šablona. Příběh dobře začne, přívětivě pokračuje, ale nějak divně skončí. Toho si však málokdo, přes kanonádovou palbu bláznivin, všimne. Celkový koncept funguje, takže koho pobaví zmíněný gel na vlasy, bude se bavit celý film. Bohatý děj, k tomu občas hloupý humor, jen tak na pobavení to postačí. ()

RedDuck

Pamatuji si jak jsem jako malý pořád slyšel/četl upoutávky do kina, ale u Něco na té Mary je jsem si myslel, že jde o nějakou čistou vkusnou romantickou komedii, žánr který mě vůbec nezajímal a nezajímá. A teď po shlédnutí musím říct, že jsem se opravdu hodně mýlil a ještě štěstí, že jsem do kina nešel, z toho bych byl hodně narušený:) ()

Besyn

Fakt supr sranda.Sice místy drsnější,ale snad nikdy to nepřekročí hranici dobrého vkusu,takže rozhodně doporučuji třeba místo trapných "prciček". ()

pravo

Strašne nevyvážená komédia, ktorá je miestami vtipná, miestami menej, miestami vôbec a miestami je nechutná. Zato chutná je aspoň predstaviteľka hlavnej úlohy. Keďže osobne mám problém s humorom, s ktorým sa s radosťou zahráva bratská dvojica Farrellyovcov, tak tentoraz keďže som sa isté percento filmu aj bavil dávam pomerne vysoké hodnotenie. ()

Barak

Velmi vulgárním a někdy až "hnusným" humorem je protkána tato poměrně vtipná a chytrá komedie. Nejdřív nic moc, ale když pak začně "balení", do konce filmu je o zábavu postaráno - navíc to tady Cameron Diaz sluší. Závěr nepřekvapí.... 7/10 (btw, ten chlápek s kytárkou mě tam pěkně prudil, jak se tam pořád objevoval) ()

Jeand´Boa

Zajímavý soubor rozličných a rozhodně nezajímavých charakterů...zaslouží si vysoké hodnocení už jen pro to, že v tomto filmu snad jako v jediném dokázali Farrellyovi skloubit rozdílné typy humoru a nesklouznout jen k tomu vynucovanému, hrubému, až vulgárnímu - až přehnaně vulgárnímu, až nevkusně ...krásný příběh s romantickým základem...výtečný Stiller...výborný Dillon... ()

Besty

Ano.. něco na tom filmu je. Romantický děj je víc než kvalitně prošpikován humorem, který (jak by se mohlo zdát na první pohled) není jen fekální. Dvouleté komediální odstupy brášků Ferrellyových mají něco dosebe a po neméně úspěšné komedii "blbý a blbější" a dle mého názoru velice příjemné komedii "kingpin" je tohle opět zajimé pokoukání. Není to film pro každého, ale svoji skupinku diváků si to už našlo. Legrační, odlehčené, příjemné. Relaxační filmeček s dobrým obsazením. ()

Miki68

Dobře, no... byla to sranda. Někdy dost nechutná. A taky někdy prvoplánově přihlouplá. A navíc - já nějak toho Stillera nemůžu. Pro mě byl v tomhle filmu naprostou jedničkou Matt Dillon. Takže - viděl jsem už hodně o dost lepších komedií, ale stejně, vždycky když vidím tužidlo si vzpomenu... ()

salamandrr

opičí snímek, když napíši, že nejzajímavější část je skřípnutý pyj v poklopci asi vám dojde jak kvalitativně hodnotím zbytek filmu ()

HappyDeath

Nebylo to až tak zlé...sic dost předvídatelné, proto jsem chtěl dát 3*, ale těch spousta gegů mě donutila zvednout na 4 :-) ()

figliar

Ľahká romantika minulého tisícročia mala šmrnc. Žiadne klišé typu milujem ťa a preto nemôžeme by spolu, žiadne skryté tajomstvá, nijaký upíri. Cameron z čias, kedy sa ešte mohla považovať za "sexsymbol" a bratia Farrellyovci ešte nezkazený súčastnou dobou. Niečo na tomto filme proste je. ()

MrGregor

Styl komedií ve kterých se Ben Stiller běžně objevuje není zrovna mým oblíbeným. Jeho filmy běžně balancují na hranici průměrné vtipnosti a často sklouzávají svými dětinskými, přitroublými a zkrátka nuceně vtipnými scénami do trapnosti. Něco na té Mary je se této definici zdatně brání a až na pár momentů, které by se daly s klidným srdcem vypustit, šlo o úsměvný a příběhově nečekaně promyšlený film. Takže shrnutí: Možná až překvapivě povedená komedie. ()

Stíba

Celkem přihlouplé s občas asi zbytečně pubertálními vtipy ale dejme tomu. Cameron byla vždycky neskutečná kočka a v tomhle období jí to asi slušelo vůbec nejvíc. [Extended Cut, 2h10min.] ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů