F.W.Colqhoun

Tři pokleslé komedie v řadě? Co se to se mnou děje? Proč stojí zato se na tenhle film kouknout? Pár scén je vážně luxusních, ale těžiště filmu je jinde. Cameron Diaz. Fakt - a to tvrdí osoba, která ji nikdy extra v lásce neměla. Dnešní seschlá celebrita (coby ilustraci toho, že se nejedná o pomluvu, viz. „Zkažená úča”) je v roli Mary tak úžasná a sexy, že jsem si náhle rozvzpomněl na legendu, kterou jsem někde kdysi zachytil - totiž že Diaz začínala jako pornoherečka a některé její starší * ehm * filmy jsou ještě v oběhu. Asi bych měl zjistit, jestli o tom něco neví jistý pan Google... Maybe later. Na druhou stranu to nebylo tak legrační, jaké jsem si to pamatoval ze střední školy. Mezi pamětihodnými scénami kalibru „zazipovaný penis” a „semeno na uchu” jsou šírá hluchá místa romantiky, kde pozornost nad hladinou nudy neudrží ani roztomile se pohupující plováčky ztepilé Cameron. Film je hezká upomínka toho, že ne všechno směřuje k horšímu (alespoň z mého úhlu pohledu) a např. prostřednictvím Bena Stillera napovídá, že ty nejlepší časy (Frat-Pack-movies, prudukce Judda Apatowa) měly teprve přijít. ()

Paity

Mám se jako smát tomu, že někomu přistane na hlavě, resp. vlasech, mužské sperma? Nebo psovi v sádře. Kam se hrabou Prcičky se svými fekálními gagy. ()

Hanys_

Farrelly Brothers a jejich další kultovka. Něco na nich vážně je. No a samozřejmě na mladé Cameron taky... 7/10 ()

EKLEKTIK

"Člověk by to do nich neřek, co?" Netradiční film s Benem Stillerem, jehož jinde nemůžu ani vidět a zároveň nestárnoucí nadčasová komedie, jejíž svěžest je ještě umocněna skvělou barevnou kompozicí modrých a oranžových odstínů, objevujících se snad v každé scéně a která je doplněna skvělými hudebními čísly dvou pouličních muzikantů, vstupujících do děje vždy, když se zdá, že příběhu padá řemen. A ač se mnohým uživatelům tento snímek může zdát nechutý či vulgární, mluví se v něm tak jako ve skutečnosti a není v něm vidět nic, co by nebylo vidět i ve skutečnosti, nehledě na fakt, že originální a hravou formou poukazuje na problematiku tzv. "Stalkingu". No a spatřit Willieho Garsona s hárem až na ramena, to je opravdu zážitek na celý život. ()

Paldiny

Dnes už klasika svojho žánru s niekoľkými legendárnymi scénkami. Po rokoch som si najviac užil tie s nadrogovaným psom, či už jeho resuscitáciu, alebo pokus o roztrhanie Stillera. Herci boli zábavní, dokonca aj Cameron Diaz, ktorú mám chuť každý jej film zavraždiť. Zápletka, kde “každý chvíľku ťahá pílku“ je hravá, no v posledné minúty sa strhne v exhibíciu už odtrhnutú od reality. A to je na jej škodu, pretože niečo na tom filme skrátka bolo... ()

Alf

škoda těch dvou legendárních nechutností, byly naprosto zbytečné, film by obstál i bez nich a navíc by možná dostal u mně i vyšší hodnocení :-) ()

spiritus

Z mého pohledu se jedná o zdařilou komedii, která mi hlavně dala do povědomí existenci Bena Stillera, který zde jako absolutní smolař a naivka exeluje. Jedna vtipná scéna střídá druhou a za sebe mohu určitě říct, že jsem se u filmu nenudil a rád se na něj sem tam podívám. Nejlepší scéna je se stopařem, končíce na policejní stanici, kde dojde k malému nedorozumění :-D. "Hele chlapy, já vím že sem poslední dobou nežil zrovna podle bible, ale můžete se nějak vyjádřit? Mám tu nějaký průser?" Pro mě určitě za dobré čtyři hvězdy. ()

Jeržik

Kde jinde UVIDÍTE penis Bena Stillera skřípnutý v poklopci či Cameron Diaz rozmazávající si (Stillerovo) sperma do vlasů...? 50% ale jen kvůli malému počtu (takovýhle, jakýkoliv jiných) fórů. ()

Dallas

Jedna z tých slušnejších kómedií od bratov Farrellyovcov. Ben Stiller je proste super komik a aj na tej Cameron niečo je. 70% ()

Chajimwitz

Dokonalá parodie na romantický slzáky.Když mi to před lety vnutila kámoška k půjčení,tak jsem si o tom myslel svý,jelikož znám její vkus.Nakonec jsem to přehrál na videu a něco na tom filmu opravdu je. ()

Mikino00

Romantická linie ještě ujde, ale ten humor to je utrpení, přesně Stillerův antivtipný styl. Zachraňuje to nádherná Cameron Diaz. ()

suzanne1997

Pokud se ohlédnu za dějem, naprosto průměrná komedie, která, jak lze očekávat, končí dobře. Tato komedie může být považována za dobrou, ale také za špatnou, nejvíce se mi líbilo asi vyvrcholení všech vztahů, které se postupně vyvinuly u všech z jejích nápadníků. Na film jsem se dívala hlavně pro jeho hvězdné obsazení a myslím si, že Cameron Diaz vůbec nesedl, já bych tam dosadila někoho jiného. Dále byly výborné hudební vložky a postřelení zpěváka. Tato komedie se hodí spíše pro ty, kteří nic neočekávají, jen chtějí chvilku pauzu, jelikož tento film nepatří mezi nejlepší. ()

MacGyver

100%-ne súhlasím s tým, že ide o najlepší film bratov Farrellyovcov. Pre mnohých už v podstate kultová záležitosť s výbornými hercami priam stvorenými pre úlohy tohoto typu, viacerými nezabudnuteľnými gagmi a vzhľadom na žáner aj perfektne využiteľným (a využitým) príbehom. Navyše v Niečo na tej Mary je sa ešte Farrellyovcom podarilo udržať krehkú rovnováhu medzi ,,normálnym“ a ,,nechutnejším" humorom (proti Stillerovej scéne ,,čistenia potrubia“ nemožno nič namietať, lebo bola vypointovaná tak skvele, že sa jednoducho musí stať legendárnou:) Podľa mňa jedna z najlepších komédií 90-tych rokov:) ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů