Natočto!

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Soutěžní
Česko, 1999, 30 min

Natočto je zábavný půlhodinový pořad moderovaný Petrem Rychlým od roku 1999 na TV Nova. V pořadu byly vždy promítnuty zábavné situace natočené domácí kamerou domácnostmi po celém světě a navíc byly vybrány tři, které vznikly v Česku. O tom, které z nich zvítězí, rozhodovalo publikum, a to podle toho, jaký udělá při jejich hodnocení hluk. Hlukoměr tak určil vítěze, který byl poté odměněn videokamerou. (Dawid199)

CyriC odpad!

Kde je možnost pododpad? Upřímně tohle je ten nejhorší a nejžumpovatější pořad, co kdy na TV Nova dávali. ()

Mukunda

Hm... Měl jsem vždycky ten pocit, že je to tak nějak vtipnější, než Neváhej a toč! - možná kvůli těm anekdotám, kterým jsem se jako malý smál. Každopádně mě vždy u té soutěže napadaly dvě věci: 1. Kdo by šel soutěžit sem, když v Neváhej a toč! vyhraje jazykový kurz v zahraničí a tady jen kameru? A 2.: Kdybych tam soutěžil já, vzal bych si do publika jednu z mých babiček, ta když se směje... :) A proč hodnotím tak nízko, i když se to tenkrát zdálo vtipnější? Nemám rád Rychlého a pak, zdá se to být je kopií. A malá výhra. ()

Philipus

Já ty vtipy moc nemusel, ale na druhou stranu, tehdá jsme se na to koukali celkem dost a některé scénky či vtipy byly celkem dobrý. Tak tři hvězdy dávám :-). ()

RajAthen

Je pozoruhodné, že snad žádný pořad stavějící na domácích videích není, alespoň z méhu zaujatého pohledu, skutečně zábavný, ač zábavné momenty leckdy zobrazuje. Asi všeho moc najednou škodí... ()

FireTight

Svého času jsem byl i já pravidelným divákem střihového Natočto!, ale upřímně, moc jsem se u toho nikdy nesmál. Samozřejmě pár vtipných scének se občas našlo, ani domácí videa nebyly k zahození (ale musely tam vystupovat zvířátka, držkopádům jsem se nesmál ani jako šestiletý), ale jako celek to byl spíš podprůměr. Na druhou stranu už asi nikdo nevymyslí "inteligentnější" způsob hlasování než měření hluku v publiku... :D ()

Wyrdas

Nechápu, jak to může mít horší hodnocení, než "Tak neváhej a toč". Tento pořad byl nadějí pro vybrané amatérské kameramany, že dostanou novou kameru - a to určitě nemálo lidí donutilo točit a tím pádem archivovat si leckteré domácí, rodinné i jiné radovánky, které by jinak upadli do zapomnění. Sehrané scénky byli určitě mínusem hlavně pro umělé pobavení přítomnými diváka, protože pochybuji, že by se smálo scénce, kterou viděli třikrát po částech (až divák u televizních obrazovek to samozřejmě viděl plynule, sestříhaně). Ale velké plus za vtipy, které v té době nebyli tak lehce k dohledání na internetu jako teď. Je faktem, že Petr Rychlý měl drive, nadšení a vtipy si vždy důkladně vybíral a připravoval. Asi bych normálně dal tři hvězdy, ale pro tohle těžké podhodnocení tomu trošku pomůžu. ()

Godhaj

Soutěžní ,,vtipná" videa tenhle pořad naprosto pohřbily. Kdyby to stálo jen na Petru Rychlém a jeho vtípcích, pak by to bylo o jednu či dvě třídy výš, takhle se tento pořad potácí na pomezí odpadu. ()