Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

Euchrid

Pro mě zklamání protože většina vtipných situací prostě vyšla naprázdno a nedokázala mě rozesmát ani pobavit. Zíív ()

Lukaso1

Tak tady je mě opravdu líto mého hodnocení 3*, jelikož film má všechno k tomu aby se vyšplhal výše, ale nějak to prostě nedokáže. Má skvělé a vtipné scény, výborné obsazení, poměrně orginálně pojatý příběh a hodně vulgárních scének. Jenže vtipné hlášky se tam nějak ztrácejí, titulní trojka si prostě nějak nesedla a celkové pojetí asi prostě nefunguje jak bylo v plánu. Bohužel je to jedno velké zklamání a čekal jsem víc. ()

dawnie

Pro mě spousta nevyužitýho potenciálu. A jinýho, toho lacinýho a nablblýho, je zase použito až moc... A přitom je fakt cítit, že tenhle film má leckdy nakročeno tím správným směrem. Škoda, čekala jsem víc. ()

Armageddon

Predovšetkým musím napísať, že sa bolo na čo pozerať. Nemyslím film ale na Natalie (predovšetkým) ale aj Zooey bola celkom zlatá. Ale Natalie nesmierne pristali rôzne tie kostýmy a korzety. Bola v nich neskutočne sexy a v závere som strašne závidel princovi Thadeousovi. Ale teraz k filmu. Nečakal som, že to bude až tak "neslušný" film. Ale musím povedať, že sa mi to páčilo, aj keď isto si kvôli tomu veľa divákov nezískal. Takáto fantasy komédia mi chýbala a som rád, že som si ju mohol pozrieť. ()

štófy

Jak můžete proboha vystavit komedii jen na humoru o fekálu a genitáliích!? Kdyby film neměl docela hezkou hudbu,byl by to jasný odpad... ()

Bounded

Prostá blbůstka, kde pár vtipů, dobře zvolený casting a naprostá ignorance laskavého humoru zapůsobí tak, že to celé uteče jako voda. Fabious sice ve filmu projde velmi nečekanou morální proměnou, která působí dost naroubovaně (že by osekaná stopáž?), ale už jen proto, že se film nebere vážně, není ani toto poskočení ve scénáři nutné zkoumat nějak blíže. ()

Uter123

Bol som veľmi milo prekvapený akým smerom sa vydala táto netradičná fantasy ktorá mi sprostredkovala veľa neokukaných vtipov na ktoré určite tak ľahko nezabudnem. Je pravda, že film sám o sebe nie je pre slabšie nátury a nie každý sa bude smiať na minotaurom penise či kultovej záverečnej hláške, ktorá ma zhodila zo stoličky. Napriek tomu ak vás už zasiahla vulgárnosť a skazenosť modernej doby tak vrelo doporučujem a zatiaľ, ADIOS,MOTHERFUCKERS. ()

wOOzIe

Noo takže tenhle film se nedá brát absolutně vážně a nemá šanci aspirovat na žádnou cenu, ale přesto na takovou blbůstku hemžící se vtipem prakticky jen o penisech to bylo vynikající. Někde sem se opravdu moc smál, a na odreagování a pobavení je tenhle film vynikající. Takže doporučuji - Debilní zábavička která nenudí ()

Bezmenny

Dve hviezdičky - jedna je za hudbu a druhá za herecké obsadenie. Ale počas pozerania som videl hviezdičiek asi milión... Naozaj som si nemyslel, že sa dá skoro plných 100 minút rozprávať a baviť o sexe, zbytok času o drogách. Nadávkami sa to hmýrilo a ten odrezaný kus z minotaura... Nie, toto nebola dobrá voľba..nie pre mňa. ()

LakiyL

Kto sleduje seriál "Eastbound & Down" určite vie, že Danny R. McBride je psychopat. Tento film treba brať s najväčšou rezervou a potom si jeho 100minútovú stopáž užijete naplno. Sexuálne narážky jednoducho k McBridovi patria a v tomto filme sa nimi nešetrilo. Úchylná fantasy, ktorej humor vás určite pobaví. ()

liberita

Your Highnes je svieži a zábavný film s vynikajúcim hereckým zoskupením a dobrou hudbou. Zápletka je pomerne jednoduchá, ale aj napriek tušeniu ako sa to všetko nakoniec skončí, sa na ňom výborne pobavíte a nasmejete. Fantasy, ktorá si robí srandu podobne ako Shrek z klasických rozprávkových a mytologických klišé, ale na rozdiel od zeleného zlobra sú jej cieľovou skupinou starší mladí. Nedá mi ale nespomenúť pár výhrad voči tomuto filmu. Po prvé, myslím že narážok, scén a dialógov s jasným sexuálnym textom či nejasnejším podtextom je tu trochu priveľa, až miestami prestávajú byť vtipné a pasujú skôr do tínedžerských nemeckých komédií o sexe. No a po druhé, nech sa snažím, ako len viem, jednoducho nedokážem uveriť akejkoľvek chémii medzi Natalie Portman a Dannym McBridom. ()

KdG

Jako parodie na fantasy filmy dobrý, ale chvílemi vtipnost i děj upadá což je škoda. Naštěstí to vyvažuje výborná Natalie P. na kterou se pořád dobře kouká. ;-) ()

TommyDiamond

Zbytečně sprosté. Jsem spíše zastáncem uhlazenejšího humoru jako je sarkazmus. Nemám rád když ve filmu někdo nadává do čur.... nebo posílá někoho do prdele atd. Asi nejvíc ve filmu klel princ Thadeous( McBride). To byl asi jediný způsob jak na tuto nevzhlednou a nevtipnou postavu upoutat pozornost. Příběh byl obyčejný a nenáročný. Asi jediný dobrý nápad byla pětihlavá saň ve tvaru ruky. Uznávám, to vážně nemělo chybu. Akorád mě hodně pobouřil konec filmu. Jak mohla krásná bojovnice Isabel(Natalie Portman) skončit s hloupím princem Thadeousem. To vážně nechápu. Asi největším přínosem a propagací pro tento film byla Nathalie Portman. Nebylo to rolí, kterou v podprůměrném díle ztvárnila, ale svou hvězdností. Její hvězda září v hollywoodu po získání oscara stale víc a dodala filmu vyšší návštěvnost v kinech a lesk. A filmy ve kterých v poslední době hrála (Černá labuť,Thor) byli trhákem. Tento film byl přehmatem nejenom pro Natalii,ale i pro všechny ostatní. Celkově 30% ()

web-dat

Zvláštní film. V jedné chvíli jsem chtěl zvracet ... ty odporné buzerantské scény a narážky ... na straně druhé jsem se my chtělo brečet raodstí, že se konečně natočilo pořádné fantasy. Bohužel zase přišla chvíle, kdy padali věta po větě, jak hnůj z děravé krávy. Vtipy jsou velmi prasácké. Natalie ale okouzlující. 50% ()

danielwanderer

Tento film je určený len pre ľudí, čo majú patrične odfetované. Je to masterpiece pre vyvolených! Jediné čo ma skutočne rozčaruváva je preklad názvu. Nikdy by som snímok nezhliadol,. keby som naň nedostal ohlasy od ľudí, ktorý viem, že nestrieľajú vedľa. Žiadna uhladená komédia zo stredoveku ale sadistický, neslušný fantasy guláš k vínu a kačke. ()

BUBO26

Tak na tom som sa nasmial dostatočne. Scenár totálne klišé, sexuálnych narážok viac jak v pornofilme, dve z mojich najobľúbenejších herečiek (Natalie Portman a Zooey Deschanel) ale komédia to bola dobrá. Síce si ich nezaslúži, ale 4* mu dám :) ()

Godhaj

,,Breathe deeply of these herbs and share a vision with me." Postavit parodii na fantasy filmy z větší části na opakování sprostých slov mi nepřijde jako nejlepší nápad. Některé fóry jsou celkem povedené, většina z nich však staví na tom, že před typickou hlášku z historických či fantasy filmů se vloží slovo ,,fuck". Ani digitální krev, násilí, homosexuální narážky, ani nahotinky nijak nepřispěly ke koukatelnosti tohoto filmu. Přitom některé povedené momenty připomínající Pána prstenů či Barbara Conana zde jsou, ale vůbec se jich nevyužívá, což je velká škoda. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo