Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

Falstad

Syrový humor, scénáristé si (alespoň v mnou viděné české verzi) nebrali servítky a funkčně použili spoustu sprostý někdy až úchylně vyhlížejících narážek ... Já si nemůžu pomoci, mě se to líbilo. Natalie Portman byla super, McBride taky. Příběh už byl na tom hůře, naštěstí se to povedlo dohnat efekty, které jsou skvostné. Nemůžu hodnotit záporně: ještě teď se směju při hláškách - "Smrdíš jako zapařený beraní koule" a "Když jsem dělal sexuálního otroka u cikánů na severu" ()

jafuska

ač jsem se snažila k tomuto filmu najít něco pozitivního, nic jsem nenašla bohužel, trapné situace, herci, no to je kapitola sama o sobě, děj, který je snad natočený pro dospívající, ale pro dospělého diváka, který by chtěl vidět dobrý žánr rozhodně není, film který snad může být na odpoledne, ale jako celovečerní film do kin rozhodně ne, je to jakási podivná pohádka, kde se objevují trpaslíci, princové, raději se půjdu rozptýlit jiným filmem, a na toto rychle zapomenout, ()

Uberlord

Je to hloupost, ty dvě hvězdičky jsou rozhodně za originalitu, (ikdyž trapnou) a hlavně za Jamese Franco a nádhernou Natálku, kteří prostě umí hrát. Až na pár vhodně prohozených sprosťáren, to zas až taková sranda není. ()

Renie42

Tak trochu jsem v rozpacích, jak mám tento film hodnotit. Nečekala jsem tolik sprostých narážek, uříznutý penis minotaura, bezpohlavního panoše a pokud je její vagína stejná jako moje ruce, tak to půjde. Některé scény se mi líbili, měli akci, vtip, ale pak líbat starého věštce, který vypadá jako žába s průsvitnou hlavou. No já nevím, rozhodně bych na to nenechala dívat malý děti. ()

Mabfred

Teda, nakonec to bylo lepší, než jsem čekal. Každopádně mi většina sprostých vtipů přišla naprosto zbytečná a pubertálně trapná - přitom v některých scénách byl film vtipný sám o sobě a mohl by fungovat. ()

johník

Po dlouhé době komedie, u které jsem se bavil od začátku do konce a to i díky obsazení, které je podle mě super. Scénář vsadil na zaručený levný humor, který prostě pobaví, (alespoň mě tedy zde pobavil). Minotaura a jeho bludiště už jsem v pár snímcích viděl, ale takto zpracovaného zatím nikoliv, no a ten přívěšek na krk mě fakt dostal :D ()

gicous

Skvělě uchylná, perverzní, sprostá a krvavá fantasy komedie/parodie, která jde až nadoraz a nebere si žádné servítky. A k tomu Natalie Portman v tangách! Co víc si můžu přát! Jsem chlap, mám zastřenou mysl a nejsem objektivní. Až vychladnu, tak možná budu mluvit jinak, ale zrovna teďka to je za 4+. ()

Kutkey

Tak to se opravdu povedlo, nechápu relativně nízké hodnocení, podle mě jedna z nejlepších fantasy komedií. ()

Ajka1

Zbytečně vulgární a přeplácané. Postavy převážně nesympatické a z přehrávání herců jsem občas šílela. Nene, tato nedbalá nechuťárna není nic pro mne. ()

Horxus odpad!

Tímhle filmem si u mě James Franco a Natalia Portman udělali vroubek. Tak příšerně trapnou, nudnou a kravskou hovadinu, jsem snad v životě neviděla. Po shlédnutí traileru jsem se na film docela těšila, připadalo mi to vtipné, ale film samotný… bože, ještě se klepu když si na to vzpomenu. Napoprvé jsem to vypla po 30 minutách a napodruhé jsem u toho usla. Jediný, na koho se dalo koukat byl Franco a to jenom proto, že ho mám normálně dost ráda. Od filmu s víc jak 60% jsem toho čekala mnohem, mnohem víc. Zdá se, jako by jeho hodnocení bylo vysoké jen kvůli tomu, že se ve filmu objevuje tak moc známých a dobrých herců. Ale nemělo by to být naopak? Špatný film s dobrými herci je podle mě přeci na dvakrát míň hvězdiček než dobrý film se špatnými herci. Ale evidentně se asi pletu. ()

Barrymore

Tak tento film je poněkud svérázný. Avšak s místy se vyskytující absurditou, která ovšem není kýčem (snad až na jeden nebo dva momenty), a Francovým neumělým herectvím, vytváří vyváženou podívanou, která pobaví. Za zmínku stojí úvod filmu, který je kontrastem k celkovému dojmu. Mojí nejoblíbenější postavou je Standa, který se po celý děj ani nepohnul ;) Za příjemnou zábavu tedy 70 %. ()

vlKousek odpad!

Nejhorší film, co jsem snad kdy viděl. To je opravdu nejpokleslejší sračkovidní humor pod sluncem, kdy mám pocit, že kdyby Uwe Boll točil fantasy komedie, tak by tohle muselo být jedno z jeho děl. Kdyby jakýkoliv vtip z tohoto "díla" šel kolem, tak byste si o něj jistojistě ani kolo neopřeli :-) Sice nevím, jak v tom někdo může najít ospravedlnění na 5*, ale budiž, ale pohled normálního člověka Vám musí říct, že tohle fakt nikdy víc. :) P.S. Bylo to fakt tak děsný, že mě to donutilo napsat první komentář za posledních 6 měsíců. :) ()

Esdälon

Jednoznačný bůra. To vyhrocení všech klasickejch fantasy schémat do extrému plus zcela úmyslné přehrávání všech herců plus výprava plus Zooey a plus fantastickej soundtrack od Steva je prostě za pět. A ty vtipy o pérech tam seděj jak prdel na hrnecpéro. ()

Kanalizato

Oplzlejsi a vulgarnejsi uz to asi ani byt nemuze, jmena jako Dance ci Portman bych zde necekal. Za sebe muzu rict, ze to bylo dost dobry, jen se na to musi koukat ve spravne nalade, s flaskou v ruce a nekde ve stinu. ()

Wooke

Trošku sklamanie, ale predsa len mám rád aj humor tohto štýlu (síce trošku na silu, ale aj tak). A Natalie Portman by som nezradil a preto dávam 4*. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo