Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

VvV14

Nechci být tak zlej, ale mezi hovadinama je to hovadina na entou. Je pravda, že trapný chvíle střídá legrace a naopak, ale trapnost rozhodně převažuje. Nechápu jak to může mít takové obsazení jaké to má a tak to beru jako recesi ze strany herců. 2* a ani nevím za co... ()

Kozy9

Nespočetné množstvo negatívnych ohlasov zanechalo vo mne potrebu pozrieť si tento rozporuplný snímok a vyjadriť moj názor. Prvá vec čo ma prekvapila a zarmútila zároveň, bola skutočnosť, že mi to ako paródia na fantasy vôbec nepripadalo. Áno príbeh bol schválne jedno veľké klišé, konzistencia bola takmer identická s bežným fantasy, celé to bolo neinovatívne, no ako celok to pôsobilo dokonale rozprávkovo a prekrásne fantasy, vyvolalo to vo mne toho spiaceho ducha lásky k fantazijným príbehom. Celý dojem mi nekazilo to, že to bola komédia, ale to, že 90% vtipov bolo založených na vulgarizmoch. Áno, boli tam aj nechutné absurdity ale tie sa tam aspoň trochu hodili. V skratke autori namiesto paródie na fantasy urobili vtipné fantasy plné trápnych anekdot. Tie horšie časti mi boli ale vynahradené dobrým hereckým obsadením, farebnými scénami a efektami i na počudovanie síce opozeraným, ale stále zábavným príbehom. Film ma bavil, no uvedomujem si že pre náročnejšieho diváka hľadajúce hlbšiu pointu je to hotová katastrofa. Nebyť chýb viac než priemer. 65% ()

katu147 odpad!

Tento film jsem si pustila, protože zde hraje Natalie Portman, ale nechce se mi věřit, že něco takového může být za film. Je to absolutně odstrašující případ. Je to taková ta špatná komedie u které doufáte, že každou chvilku skončí. ()

Nathalia.A

Prečo som sa rozhodla pozrieť si tento film ? 1 dovod - Natalie Portman. No aj napriek tomu, že sa jedná o komédiu, čakala som od tohto filmu viac už len teda kvoli Natalie Portman. Síce som sa párkrát aj zasmiala, no celkovo sa humor niesol v stupídnom duchu a vobec celý film sa niesol v nezmyselnom duchu. mnohé scény mi prišli ako odfláknuté či nepremyslené, jednoducho ako prišlo tak bolo. James Franco a Natalie Portman mi rozhodne nepasujú do komédií či parodii a tak to aj teda vyzeralo. James Franco posobil veľmi smiešne ( ale tým zlým sposobom ) a Natalie Portman vyzerala akoby si odskočila z iného filmu do akejsi stupidity. Jedine ona posobila herecky profesionálne, no ostatní ju ťahali dole vodou. Nevydarená komédia od ktorej netreba veľa očakávať ani keď tam hrajú herci ako spomínaná Natalie či J. Franco. Ale zas na druhej strane, ak človek potrebuje odľahčenie po namáhavom dni v podobe ľahkého filmu s hlúpym humorom, určite tento film stojí za pozretie. Čo sa mi ale páčilo bolo grafické zobrazenie úvodnej časti. Bolo to celkom zaujímavé. ()

Bezda22

"Celý království ti podkuřuje, ale mě nevykouří nikdo" :-D. Je to sice laciný, ale mě to bavilo. Některý kecy sou naprosto ničící. Občas se to snaží bejt vtipný a nejde to, ale občas to tak plyne a jen tak to prostě vtipný je. Na čtyři hvězdy dostačující sranda. 65% ()

darthhokro

Konečně pořádná fantasy podívaná, kde nejsou žádní teplý blonďáci a pigmejové s chlupatýma nohama, co nosej nějakej prstýnek. Prostě zábava jak se patří. Plná palba ()

Scraffy

Pardon za nadávky, ale... to čo je za chujovinu?! Však toto je taká pičovina, že za to by som sa išiel niekde do kúta hanbiť a plakať a nie s tým ísť ešte aj do kina. Na tomto sa môžu smiať fakt len skurvený američania, bez štipky normálneho zmyslu pre humor. ()

Jacccob

Vhodné pouze na večer s přáteli, kdy máte po ruce nějaký ten alkohol či ušlechtilé traviny, jinak hrozí, že vás to svojí blbostí až urazí a vy to okamžitě vypnete. Já mám bohužel pro tyto filmy slabost a za můj smysl pro humor stejně skončím v pekle, takže můžu s klidem říci, že se mi to líbilo i za střízlivého stavu, jednoduše pošlete mozek na 98 minut na dovolenou, jinak se tento film popsat nedá. Jediné, co na tomto filmu dementní není, je hudba, která je překvapivě opravdu kvalitní. ()

Shitonit

Výborná pohádka, jako dělaná pro mne, pohádka na dobrou noc, nejvíc mě bavil ten plechovej pták.. taky bych měl mít nezničitelnýho ptáka,... no bez prdele, funkční komedie která bez dalšího kecání postupuje do mé top ten.... nebo tak nějak. ()

ANTYCHRYST

Zábavná..uchylna komedie ze středověku..párkrát jsem se fakt řezal jak sviň:) dobrý hlášky..zhulenej.. zvrhlej kouzelník neměl chybu..Trofej v podobě urizleho péra Minotaura z kterého byl apartni náhrdelník:) ..tobě tady všichni podkurujou, ale mě ho nikdo nevykouri:):) asi to nebude pro každého..ale mě to pobavilo :) klidne bych si dal pokračování 70% ()

GenVen

To se raději 5x znova podívám na skvělý trailer, než na 100 minutový výčet všech možných i nemožných nadávek a vizuálních efektů z minulého století. ()

derive

Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Oddychovou komedii, plnou sprostých vtipů a to je přesně to, co se mi líbí. Taky musím říct, že film má celkem velkou výpravu, takže pokud to nějak sestříhají a maličko upraví, tak z toho bude celkem slušná podívaná pro ty nejmenší. ()

Mr.Roman

"If you want to fuck her, you will have to fuck me first!" -"It will be my pleasure." - no a v podobnom duchu sa nesie celý film, komu nesedí, nech sa ide bodnúť. Motherfucker. Ide o vyváženú fantasy komédiu s jednoduchým príbehom a výpravou, s celkom podarenou akciou, preplnenú výbornými narážkami (najmä tými sexuálnymi) a konverzačnými bonmotmi. Natálka ako sexi bojovníčka exceluje, fiasko s názvom No Strings Attached je zabudnuté. ()

redXIII

Jako když partu teenagerů chytne nostalgie, koupí basu piv a jdou si po letech zahrát dračák. A pustí si k tomu dobrou muziku. ()

crazy.f

Kompletně zbytečný film. Vypocené vtipy a mělký děj udělali z parodie na rytířské filmy parodii na film. Škoda, nápad byl totiž dobrý. ()

Jarduk03

Když to shrnu, nemusel bych tenhle film vidět znova. Proč? Protože třetí hvězdu dostal jen za Zooey, Natalie a krásný prsa toho bílýho kmene. Jako fandovi fekálních komedií typu prciček a podobně mi nikdo nemůže vyčítat, že nechápu tenhle styl vulgárních hlášek a podobně. Jenže ono se to musí za prvé umět používat a za druhé to občas obměňovat a používat třeba i nové hlášky. Tady toho bylo už tak nějak moc a leckdy to vyrušilo člověka z 10 hluchýho místa, což by se asi stávat nemělo. Kdybych to pojal jako komedii, nebyl tam kvalitní příběh, bylo to předvídatelný a laciný. Kdybych to měl chápat jako parodii, bylo to zas málo ujetý. Takovej padací most na dálkový, to maj třeba dobrý parodie. Prostě když už se odpoutam a porušim všechny možný fyzikální či historický souvislosti, nebojim se následně dělat dál další skopičiny. Prostě se toho někdo bál a je to takovej malej mišmaš. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo