K mimořádným výkonům hecuje a okamžitou výhrou pokouší Petr Rychlý. (TV Nova)

FireTight

Má první vzpomínka na Petra Rychlého je spojena právě s tímhle pořadem-úletem Rychlý prachy a vlastně to nebylo až zas tak špatné. Úkoly sice byly občas docela divný (třeba "rozdej si to v bahně tady s divou XYZ") nebo nechutný (hlavně ty stylu "sežereš to a dáme ti prachy"), ale na svojí dobu poměrně odvážný a novátorský počin. Alespoň důkaz, že i Nova dokázala vyprodukovat něco relativně koukatelného. ()

Azog

Občas to bylo i zábavné.... úkoly ani sám pořad neurazí, ale nebylo to, co bych si představoval. Když už nic jiného, tak Japonci z takových pořadů dokáží udělat pořádnou šílenost. ()

topi80

Co jsi ochoten udělat před davem lidí pro získání nějakého toho hodícího se obnosu? Leccos. Tehdy to bylo docela mírné, dokážu si představit, jaké disciplíny by soutěžící čekaly dnes :-) ()

MFloyd

Petr Rychlý objevil unikát, který mu dle očekávání přerostl přes hlavu... aneb když necháš chlapa vychlastat několik litrů mlíka aby se potom zeblil před širou veřejností, musíš očekávat že pak už následuje jenom porno... hle vizionář! ()

JP84

Dokud to vedl Petr Rychlý,šlo to brát jako docela dobrou lidovou zábavu.Bohužel s příchodem Čoka se na soutěžích značně přitvrdilo.Výsledkem byla pěkně nezáživná šou s hodně nízkou kvalitou. ()

Desmi

Ve své době originální záležitost, kterou jsem rád sledoval. Obtížnost úkolů mi tehdy přišla extrémní u některých úkolů, obzvlášť ta věta pozadu za pár vteřin... V dnešní době by se něco podobného určitě také chytlo, tím ale nevyzývám k remaku, k recesi nějaké možná.. =) ()

Mark1983

Pravda, jako patnáctiletý školák jsem to sledoval docela pravidelně a docela mě to i bavilo, ačkoli se jednalo o něco nového, ale když to po letech dali na Telce, už jsem takový interes nesdílel. Takže tři hvězdičky jsou za dřívější časy. ()

solver

Bavilo mě to zejména pro vysokou náročnost úkolů, někdy nereálných. Sníte snad kilo špaget za 20 minut, nebo vypijete 3 litry mléka za minutu bez následků? :-) ()

BlackHoleSun

Mému tátovi nabídli, zda-li by nechtěl soutěžit v zápase v bahně. On odmítl, prý že byl v obleku a nechtěl se zasvinit. Škoda, zajímalo by mě, jak by dopadl. ()

burg

Důkaz o tom, že stačí člověku před nosem zamávat pár lovákama a klidně přeplave bazén hoven... ()