Vcelku slušný teroristický film v priam hollywoodskom spracovaní, ktorý v podaní francúzov vyzerá pomerne svojsky a inak. Škoda tej dotrasenej kamery, už ma to dosť štve, keď si to aj tak dobrí európski filmári začínajú požičiavať od západných, a snažia sa po nich, úplne zbytočne, opičiť. Mierne sklamanie z postáv, ktoré boli nemastné-neslané a slabo vykreslené, čo je na takýto dobrý film celkom škoda. Napätie to ale malo, a scenár vôbec nebol na zahodenie. Jednohubka, ktorá priaznivcov žánru poteší.(18.10.2011)

CITÁT - Pokud jsi svou duši ještě nezaprodal Ďáblu, bude so On snažit ji od tebe koupit......... Film o špionáži a ženě, která se stal špionem a ani pořádně nevěděla jak. A ono ji to začalo bavit. CITÁT - Agent není lidská bytost, je to jen zbraň.......... Zajímavý špionážní dramatický snímek o brilantních taktikách špionů i teroristů. Potvrzená hrozba se nazývá atentát........(6.9.2011)

Vlastně jsem se na tenhle film podíval jen kvůli téhle scéně (bohužel na YT dohledáno jen turecky), nicméně se jednalo o příjemné překvapení a byl jsem poměrně navnazen, jak to dopadne. Představa, že se může téměř každý stát figurkou ve hře je tak fantasticky fatalistická, že to všechno stojí za zamyšlení.(30.11.2017)

• Lacike

Mal som sňpocit, ze som videl 234. epizodu z nekonecneho serialu o boji tajnych sluzieb vo Francuzsku s teroristami. Bohuzial styl filmu je pre mna strasne nezazivny. Sledujeme rekrutovanie jedneho clena na strane agentov a zaroven u dzihadistov a ich postupny vyvoj, ale postavy ma napriek tomu prilis nezaujali a film mi pripada priemerny. Hodnotenie zaokruhlujem smerom dole za hnusnu scenu s udusenim psa.(1.10.2016)

Hutný a hustý thriller. Přesně můj šálek kávy. Parádně sladěný, dynamika, styl vyprávění, zpracování. Tady se nudit nebudete, hra na agenty tu člověka opravdu baví. Od režiséra Daltonů obrat o 180 stupňů. A kde vzal všechny ty ksichty? No hlavně ten ústřední arabák je teda fakt na ránu. Doporučuju. ZAJÍMAVOST:První scéna, kterou Nicolas Duvauchelle pro film natáčel bylo znásilnění ve věznici. 70% snímku bylo točeno ručními kamerami.(8.2.2011)