Extraterrestrial

• Kanada The Visitors (neoficiální název) (více)

April sa spolu s priateľmi odoberie na rodinnú chatu do Echo Lake. V danej oblasti pred pár dňami za záhadných okolností zmizla mladá žena, po ktorej na mieste činu zostala len peňaženka s dokladmi. Hneď v prvú noc ostane partia mladých ľudí v šoku. Z vesmíru na Zem dopadá neidentifikovateľné lietajúce teleso, označované ako U.F.O. Kúsok od neho nachádzajú stopy neznámeho tvora, ktorý nepochádza z našej planéty. Na túto noc už nikto z nich nezabudne ... (*CARNIFEX*)

Dexies

první polovina filmu velmi dobrá, příběh relativně jednoduchý, ale zajímavý, herci se občas snaží, a celkem to utíká, ALE ... pak se to překlopí do druhé poloviny, a to už zavání béčkovým filmem, který nemá propracovaný příběh :( mimozemské cosi, a tak rychle ho najde ? no nevím nevím ... ovšem závěr je jasně typický pro člověka a celkem se shoduje s realitou :) ... každopádně zajímavá pokoukaná :) ()

Atrejka1

Pozor sem tam spoiler! ... Čtyřicet bodíků za napínavost, místy zajímavou kameru a skvělou hudbu. Příběh tuctový, ničím nepřekvapí kromě toho děsnýho konce. Vzhled alienů také ničím nepřekvapí. Jedná se o typického šediváka z Roosvelu tak, jak nám byl mnohdy představen a když se řekne mimozemšťan, představí si většina lidí přesně tohle. Celý průběh filmu jsem se těšila až se konečně podívám do tý jejich talířovitý lodě. Povedlo se, mrkla jsem se nejen do lodě! (Spoiler): Potěšilo mne, že se nejednalo o trapné sterilní prostředí a vyšetřovací stůl s obrovskou lampou a mimík sklánějící se nad mžourajícím testovaným subjektem. Zábaly do podivné hmoty a kokony tu už sice taky byly, ale tohle byla přijatelná verze. ()

ninjas123 odpad!

Tak to máme několik upištěných holčičích mimin. a párek psychicky labilních psychopatů.A jednoho dost labylního gumového ufo kokota. Extraterrestrial totiž z vysoka sere na nějakou mysteriózní atmosféru.Nudný až debilní scénář.Dost možná nejhorší kino zážitek.co bude příště ? pohádka o tom že existuje oblast 51 s Emzáky z abc. to ten Režiser Colin Minihan musel bejt blbej jako Necky.A na závěr aš ten film bude vysílat televize tak to dejte jako film pro děti. ()

pravda1

Najškaredšia hlavná hrdinka akú som v poslednej dobe videl - totálna maska ktorá mi ten film kazila hneď od začiatku......film v podstate dobrý až priemerný až na tie debilné sladké scény a zaklincované tou najtrápnejšou ako si hlavní hrdinovia navliekajú zasnubák rozstrieľaní na kašu....jedno pozretie stačí.......... ()

alphatown

Líbil se mi jen začátek a konec. Noc masakrování týnejdžrů mimozemšťany unášejícími lidi. Tma, baterky, barevná světla, ječící holky, panikařící kluci, roztřesená kamera, žádná akce jen chaos, směs akt x a cabin fever. Země vlastně patří mimozemšťanům a vláda dělá jakože patří lidem. Vláda oddělá dva mladé svědky a nechá žít stovky vojáků, kteří vidí totéž. Tato konspirační teorie má závažné trhliny. Vláda USA si není schopná ohlídat ani Snowdena ani dvojčata natož skrýt mimozemšťany. Proč by se proboha mimozemšťani tlačili do USA, proč ne do Ruska nebo do Číny nebo do Indie. Všechno by zamaskovat nemohli. Film začal slibně ale už po půlhodině začal děj kolabovat a veškerá krása, logičnost a napětí vzali za své. Škoda, mohlo to být daleko lepší. ()

Pollini

Podprůměrný film o mimozemšťanech a bandičce náctiletých v lese. Mezilidské drámo o nechtěném zasnoubení totálně zboří hluk mimozemnské lodi, krev a přibíjení prken na okna (nechápu, kde jich tolik vzali). Nezachrání to ani pošuk mezi stromy, který mládeži stejně moc nepomůže. A konec? Naprosto stejný jako v podobných filmech - americká vláda všechno zvládne. ()

tXtX

Tak toto bol čistý des. Ani neviem kde začať. Nehorázne predvídateľná a nudná sprostosť s ultra amatérskymi "hercami", ktorá sa absolútne nesnaží niečim inovovať, prekvapiť alebo zaujať.. Celé je to sterilné, šablónovité a totálne bez akejkoľvek atmosféry, či nebodaj napätia/strachu. Prvá polovica by ešte ako tak stála za slabé dve hviezdy, ale v tej druhej sa z toho stáva priam seba paródia na ktorú fakt nemám nervy. Jedna hviezda za to, že to nik z tých idiotov neprežil. ()

Kaylar

Film jsem bohužel nucena zařadit mezi slabší kousky v rámci žánru - vypadá to, že je zde semleté dohromady snad všechno, co již bylo mnohokrát viděno v jiných filmech. Skupinka mládežníků se chová stereotypním způsobem a reaguje naprosto předvídatelně. Ve filmu se dále vyskytují všechny očekávatelné atributy - policie s jejich předepsanými policejními postupy, soused - veterán z války a dojde samozřejmě i na anální průzkum v ufounské lodi, který je mimochodem dosti drsný a za něj dávám ty dvě hvězdičky. Srdceryvný konec všemu nasazuje korunu. ()

kekebreke

Neuděluji komentáře moc často a jsem i poměrně nenáročný divák, který vydrží bez zvracení i Babovřesky. Ale toto bylo opravdu na blití. 90% filmu v debilním a nečitelném přítmí, výkony herců jako by byly zrovna po mimozemské kolonoskopii, dějově velice chatrné, zdlouhavé. Červené bordelové světlo slibovalo, že se za dveřmi bude odehrávat péčko mezi ETým a Majkou z Gurůnu, což by možná zvedlo alespoň něco jiného, než tu chabou dějovou linii filmu. Začátek naznačoval, že by to mohlo být zajímavé, ale brzy to bylo usoplené, jak v ufounské lodi. Mnozí nadávají na konec, mně se docela líbil, protože věřím, že by to takto mohlo opravdu dopadnout a vlastní prodejná lidská rasa klidně odpraví kohokoli, tu citovku úúúplně na konci přehlížím. Za tento poměrně realistický konec a také kvízovou otázku, která mně stále leží v hlavě, a to, kde ta holka najednou vzala v ufounské lodi baterku, dávám jednu slizem usoplenou hvězdu. ()