Extraterrestrial

• Kanada The Visitors (neoficiální název) (více)

April sa spolu s priateľmi odoberie na rodinnú chatu do Echo Lake. V danej oblasti pred pár dňami za záhadných okolností zmizla mladá žena, po ktorej na mieste činu zostala len peňaženka s dokladmi. Hneď v prvú noc ostane partia mladých ľudí v šoku. Z vesmíru na Zem dopadá neidentifikovateľné lietajúce teleso, označované ako U.F.O. Kúsok od neho nachádzajú stopy neznámeho tvora, ktorý nepochádza z našej planéty. Na túto noc už nikto z nich nezabudne ... (*CARNIFEX*)

V_erus_h

No jako je to dost strašný, ale posledních 10 minut je nářez a jsem dokonce ochotná říct, že kvůli tomu stojí za to ten film vidět. 😁 ()

Nivenx

Začíná to celkem nadějně a začal jsem být navnaděn na super Scifi. Jenže pak se to zvrtne a celé to jde do kytek. Postavy nic moc a vlastně celé je to tuctové, nudné a bez pointy, která by se vryla do paměti. ()

Mr.Ripley

Za takové mrhání potenciálem, vizuálem, famózní hudební složkou a naprosto božím odkazem na X-files v historii, by si tvůrci (,jež za Grave Encounters velebím) zasloužili vystřelit do hodně hlubokého vesmíru! ()

L_Johnny odpad!

To byla ale p******a. Včera jsem v kině koukal na TOP ve svém žánru (Inerstelar), dneska na totalní Odpad! Čekal jsem alespoň nějakou zajímavou scénu nebo tak něco, ale nedočkal jsem se. ()

fefee

Celkom podarený sci-fi horor, keby to bolo brané aspoň trošku vážnejšie tak dalo by sa z toho natočiť celkom dobrý trhák, ale škoda tej prílišnej naivity a ku koncu prehnanej romance ktorá viedla tento inak v celku podarený počin k béčkovejšiemu radu filmov. Ale inak super, bavilo ma... ()

VanTom

Konspiračně hororová historka jak z Akt X (viz očividná narážka na závěr): archetypálně nevýraznou partičku puberťáků (on ji právě požádal o ruku, ale ona neví, kamarádka ji podporuje, kámoš kalí, jeho holka hysterčí) na odlehlé chatě honí a unášejí mimozemšťané. Přestože řemeslně je pobíhání po lesích natočeno slušně, zábavnost silně uvadá vzhledem k jalovosti hlavních postav (na rozdíl od skvělých vedlejších: paranoidního veterána Michaela Ironsidea a šerifa Gila Bellowse) i okoukanosti zápletky jako takové. ()

MichelSmith

Dokonalé,krásné,mrazivé a dychberúce,to nízké provizorné hodnotenie si vysvetlujem u polovice hodnotiacich ako predcenenie svojich jazykových schopností a nesplnené vizuálné očakávania z bluray cam verzie tohto trháku s korejskými titulkami v pozadí... Pritom stačilo počkať 2 dni... (Videné z VIP loža Martina St.Louisa Madison Square Garden Arena NY...) ()

mrx.friend

Tupé dialogy (ha, vlastně i monology!), protivné postavy, latexoví ufoni a závěrečná scéna, která (však) lacině kopíruje seriózní a atmosférický snímek Oheň v oblacích. Kdy už bude konečně s mimozemšťanama natočeno zase něco kvalitního?! ()

zolo23

Ja som nadmieru spokojný, na to s akým rozpočtom bol film natočený je to malý zázrak. Efekty sú výborné, rozmýšľam kedy som videl naposledy film na túto tému - únos, natočený bez jedinej hluchej minúty. Extraterrestrial má všetko čo si fanúšik "E.T.ho" môže želať. Kamera už od začiatku výborná, konečne je vidieť to podstatné v pasážach kde iný zlyhávajú na celej čiare - roztrasenej kamery je tu minimum. Na záver malý bonbónik o ktorom sa mi ani nesnívalo - prekvapko na 100%. Dal by som plný počet, ale tých posledných 5 minút si mohli tvorcovia odpustiť. Malo sa to skončiť proste "hore". ()

herr_carter

U tohoto filmu, který zjevně moc velkým rozpočtem taky neoplýval, se paradoxně prohazuje situace - a to sice, že relativně normální a zajímavá se zdá být až druhá polovina filmu, který vystřídá totálně-klasickou-céčkovou-teenage podívanou. Mezi herci byste si totiž sotva vybrali svého favorita a tak od prvních minut fandíte všem nadpřirozeným silám, aby tu bandu neumětelů vymlátili do posledního neherce. Druhá půlka, kde je pak nonšalantně sděleno,že americká vláda má vlastně celou dobu s alienama úmluvu, že si tady smí hrát na písečku, sem tam nějakýho chudáka čapnout a testovat si ho ve vermíru výměnou za to,že lidstvo si může na planetě Zemi stále dále vesele degradovat a množit se, již poměrně ujde....trošku potěšila i přítomnost herců Bellowse a Ironsidea, jež i přes svou ne zcela áčkovou hollywoodskou reputaci tu svítí mezi ostatními jako drahokamy....................moje hodnocení = 4 z 10. ()

Reanimated

Tady byl potenciál, ale zabíjí to nevyrovnané tempo a nezkušená režie. Kdyby se zkrátilo naprosto nudné nahánění a dřív se přeplo do teroru na lodi, mohl z toho být jeden z nejlepších alien abduction filmů. Jo a ještě by to ale chtělo sympatické hrdiny. Dvě hvězdy za vizuál a za anální sondu. ()

DavidS.

Další banda nesympatických idiotů, kteří se vydají na samotu u lesa a točí se u toho na video...Jen je pro tentokráte nedecimuje bubák, ale E.T. ()

iXtr3m3

Pohodovka, sci-fi, E.T. na steroidoch, technicky nie zlé, ale chcelo to byť väčším, ako na čo malo... Ale ten záver som fakt nečakal, prekvapilo... :) ()

666Carnage

Miluju filmy o mimozemšťanech a zvlášť horory. Tenhle film měl našlápnuto na perfektní snímek ale asi tak od 70 minuty si to pěkně posral a ten konec? U mě teda absolutně nezabodoval. Vizualizace mimozemšťanů byla fajn a objevovali se tam dost často, byl i nějaký ten gore. Herci ušli ale za zmínku nejvíce stojí asi Michael Ironside a jeho tričko s kachničkou. 55% ()

Corpsegrinder

Škoda že se film snaží bejt až moc cool za pomoci cool hudby, cool zpomalovaček a cool chování postav. Kdyby to bylo menší indie ve stylu suprovýho Alien Abduction tak jsem spokojenej. Právě scény s miminkama zde umí bejt napínavý a triky to má dost dobrý, takže základy jsou. Jenže někdo se holt pod vlivem většího rozpočtu snažil zahrát si na Michaela Baye. ()

Jespi

Začneme velmi dobře, ale potom jedeme dolů a dolů a dolů a tak hluboko, že i prdel je světlé místo. Film je snad posbírán ze všech klíšé jaká můžou být. Začínáme tím, na který jsem nejvíce alergický, "parta mladých lidí jede na chatu", pokračujeme v nekonečném představování postav, nesmí chybět opuštěnej konspirační děda s větou "vidíte, měl jsem dycky pravdu" podnětný teenager s kecama typu, "Nejsou to mimozemšťané, UVAŽUJTE RACIONÁLNĚ", a samozřejmě v neposlední řadě vyspělí mimozemšťané, s mega giga ultra technologií, kteří ale s podivem se v určitých situacích chovají jako neandrtálec. Proč teda tak vysoké hodnocení ? Konec. Konec filmu mě velmi potěšil a svou originalitou mě nutí nedát tomu nižší hodnocení. Možná za pár let ho zhlédnu znovu. 50% ()

Gray Wolfman

Teda tak tahle hnusnou vykrádačku Altered a Fire in the sky sem snad ještě neviděl, ale prosím, to ještě skousnu. Co ale neskousnu, tak jsou hlavní protagonisté, kteří nejsou nic jiného, než nafoukaní a rozmazlení spratci, které snobští rodiče asi zapoměli naučit, jak se správně chovat a už po dvou locích z pivka střílejí dělobuchy uprostřed silnice 1. třídy. Bohužel poslední dobou ve skoro všech teen horrorech se tato společnost objevuje a moje sympatie si získají akorát pomalou a bolestivou smrtí. No, ani v tomto případě se ale hitparáda nekoná. Jediné, co mě na filmu lehounce potěšilo byl Smokeman na konci filmu a za něj teda ta jedna hvězda... Takže tleskám tvůrcům za to, že se jim podařilo ukrást 100 minut mého drahocenného života ()

Perverz

Jak dlouho jsem neviděl ufounskej film? No, dlouho. Ale tohle, tohle stálo za podívanou. Žádná srajda, jak by se mohlo zdát. UFO filmů moc není, tak ať mi nikdo nevykládá že tohle je totální píčovina. Ten film si na nic nehraje, příběh jde sice bokem, a scénář chvilkama klouže, ale atmosféru to má, herci hrajou, kamera a vizuál taky v klidu. Od poloviny se mi zdálo že to tak nějak vázne, ale pak se dostaneme i ze Země, zase je to o něčem jinem. Zase jsem se zakoukal. Malinko me sralo to věčné chození po tmě, a tmavá obrazovka. Třeba ale triky, a vzhled lodi apod. to jako v poho. Furt jsem to držel na třech hvězdách ale nechám se unést,.,... necháš se unést? jako ufounama?? nechal jsem se unést ufounama, ti mi narvali cosik do prdele a já dávám čtyři. ()

mosnak odpad!

Tak to sorry pánové, ale tohle byl fakt sci-fi úlet. Americká vláda má dohodu emzákama, že můžou unášet lidi a dělat na nich pokusy. To je mi celkem fuk, ale hlavně co jsem zjistil. Že láska nejen hory přenáší, ale dokáže vás taky dostat z vesmíru do lesíka. Nezáživná kravina, která se snažila tvářit vážně - 5% ()