• skrblik007
  *****

  Měl jsem ponětí, že se tenhle pořad dlouhodobě vysílá na ČT, ale nikdy jsem se o něj nezajímal. Dostal jsem se k němu až poté, co internetem proletěl díl o nutriích (konkrétně ze 7. 12. 2013, doporučuji zhlédnout celé). Tolik exotů, hlášek a nechtěně meta-humorných výroků se zkrátka jen tak nevidí! A vůbec - Baldýnského sbírka, zachycující nejlepší pasáže, bude jednou strašně ceněná a Banán bolesti se budou učit školáci nazpaměť :-D(25.1.2014)

 • Everyone
  ****

  Hodnotím díl o panu Váňovi (záchranná stanice pro zraněná (auta, elektrický proud) a opuštěná zvířata (opuštění štěňat, koček, atd. konec prázdnin, děti nemají čas; umístění do útulku totiž stojí peníze; vysloužilí koně - táhli dříví v lese, vydělávali jako klusáci, když byli za výkonovým zenitem, tak se stali nepotřebnými = např. Polsko jatka; pávi, jeleni, atd.)...a musím říct, že tak otevřenou, upřímnou výpověď, která podle mě přesně vystihla situaci na přelomu tisíciletí (a do jisté míry i dnes). Někdy vzhled opravdu klame a dobrosrdečnost nezná mezí.(2.7.2015)

 • +sfinx+
  *

  Hodnoceno podle dílu o speciálních dětech... Nerad bych zlehčoval něčí postižení, ale když jsem slyšel, jak mluví učitelka o takových dětech a zvlášť několik zmínek o dětských psycholozích, tak bylo hodnocení jasné. Popírat celý díl, že je někdo postižený, upravovat výuku podle nejslabšího postiženého jedince, a vymýšlet stále nové názvy syndromů pro neposlušné děti, to vskutku vydá na několik dílů zajímavého pořadu. Pokud rodiče k dětem přistupují ve stylu některých výroků, které tam padly, pak se nedivím, že to tady vypadá, tak jak tomu je - nic nezakazovat, přizpůsobit se, neporoučet, ať si dítě dělá co chce a místo výchovného výprasku navštívit psychologa.(28.6.2017)

 • Neklan006
  odpad!

  já to teda viděl prvně, a tak hodnotím jen díl "Lufťák, nikoliv náplava". tam vystupoval jakýsi "básník" Škrabal, který seděl chvílemi na stromě, chvílemi v hospodě, a odtud trousil nejen své "verše", ale i svá hluboká moudra. co vám mám povidat, nebyl to pěkný zážitek. myslím, že tento pořad se odvážím zapnout zase za dalších 400 dílů...(13.4.2016)

 • Pepinec
  ****

  Pro spoustu lidí je synonymem ke slovu venkov vidlákov. A ve vidlákově, jak z názvu vyplývá, jen těžko mohou žít chytří lidé. Jenže, i když venkov dnešního světa neznamená pouze partu sedláků v holinách od hnoje, tak právě tito sedláci se špinavými holinami vědí své, a dost možná vědí nejvíce. Jak poznamenal jistý farmář v jednom z dílů; "Není potřeba bušit se do hrudi a křičet, jak jsem úspěšný. Důležitější je spokojenost."(4.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace