• mosem
  **

  Tahle detektivky nikdy nebude patřit do zlatého fondu. Především část, odehrávající se v Bělorusku je uvěřitelná stejně jako bondovka. K tomu porušování, či téměř znásilńování, zákona pro dobrou věc, které je kryté nadřízenými, nevysvětlené pozadí Janova afrického traumatu...Závěr, ve kterém hlavní strůjce zůstává nepotrestán, však při vší neuvěřitelnosti scén vyznívá až přiliš realisticky. Každopádně hezká relaxačka.(14.12.2013)

 • joelly01
  *

  No tak tohle uz bylo nudne a nesmyslne uspavani hadu. 70 minut se tam nedeje skoro vubec nic, jen si tam kazdy navzajem mluvi diry do hlavy a najednou poslednich 20 minut velka akce, vse do sebe zapadne aby nastal v podstate happy end a pravda a laska zvitezila nad lzi a nenavisti. Prvni dil prumer, druhy dil "tlacba": Vedet ze dvojka je tak slaba tak me ani nenapadne cumet na prvni dil.(10.3.2015)

 • Crocuta
  ***

  "Zlatým náramkem" se uzavírá případ, který začal v předchozím dílu "Holky na odpis". V tomto pokračování se to hemží nepravděpodobnými šťastnými náhodami a dobro vítězí nad zlem až kupodivu hladce, obzvláště ve srovnání s předchozí bezvýchodnou epizodou. Z komisařky Lindholmové se krom toho začíná stávat čím dál víc pěkná semetrika, která nešetří arogancí a siláckými gesty, takže mne začíná poněkud srát. Ale hannoverskou řadu "Místa činu" mám jinak rád a tak jí dám ještě šanci. A navíc - téma obchodu s lidmi, tak jak je podáváno zde (dodávky dívek pro VIP večírky, jejich znásilňování a následná likvidace, to vše s vědomím a pod ochranou společenské smetánky), není bohužel nic vycucaného z prstu a má to nejeden reálný předobraz. Kdo nevěří, ať si zadá do googlu třeba heslo "affaire Alégre"...(13.12.2013)