Paříž, město umění a elegance, se stává smrtící arénou boje mezi dobrem a zlem. Americký historik Jack zkoumá pařížské krypty hluboko v podzemí. Neuvědomuje si, jak blízko je k uvolnění děsivé síly, která bude bojovat o celé teritorium... (oficiální text distributora)

Luukec

Tenhle film je moc béčkovej i na TV film.. jak dialogy, tak scénář, tak ta příšera.. a už vůbec bych to nenazval hororem, protože jednak ve filmu není žádné napětí (i když se o to chvílama snaží) a taky z něho vubec nejde strach.. když někdo umře, tak je to stylem "hmm.. mrtvola.. a dál?" popř. "poď sem a sežer mě.." a konec filmu s tím farářem mě rozbil uplně nejvíc.. mám hodně velký nutkání tomu dat odpad, ale i přes tu všechnu hrůzu se slituju a jednu * tomu dám.. ()

waits

Začátek vypadá jako horší díl sotva průměrného mysteriozního seriálu. Po hodině zjistíte, že tomu tak není, a to proto, že film pokračuje i přes dobu pro seriál obvyklou. Zajímavé to nebylo, strašidelné ani náhodou a Caroline Neron se ani nepokusila se svléknout. Sám nedokážu vysvětlit, proč jsem se na tom díval. ()

drankeryth odpad!

Och nie, ved to vyzera ako televizny film a aj to bol. To je skoda, lebo aj film bol katastrofa bez stipky napadu. Najviac vo filme prevlada nuda, nuda a znova nuda. A po gargoylovi ani neni moc vidiet, stale donekonecna ukazuju nudne pasaze filmu, hodiace sa skor do poobednajsieho vysielania na barsakej stanici v telke. Jedine pozitivum som vo filme videl znazornenie netvora, za ktoreho sa vobec nemusia hanbit a to je asi aj vsetko. Skoda strateneho casu pocas sledovania tohoto odpadu. Dlho som sa premahal aby som to dopozeral az do konca, ale zvladol som to:) A tie suboje s Gargoylom su absolutne trapne a je ich aj tak minimalne pouzitych vo filme, co mi aj tak nevadi, pretoze to aj tak stalo za prd. Raz dokonca ukazali, ako Gargoyl rukou odtrhol jednej zene hlavu pocas letu. To asi aj bolo jedine, co sa tyka poriadnej akcie od netvora. Stale donekonecna ochranoval svoje vajcia, ale ani za boha ich nevedel uchranit od nebezpecia. To bol teda magor a ani nie moc sikovny. Ved na konci filmu aj na to doplatil a velky hrdina farar sa s nim odpalil do povetria. Kto nevie aky je tento film, tak vam len poviem toto: Ak sa chcete unudit k smrti a davno ste uz nevideli odpad, tak hravo siahnite po tomto striebornom kotuciku a pozrite si tento skvost:) Pozitivum vidim aj v peknom obale, ktory je druhe pozitivum, na ktore by som aj zabudol. ()

Kaucuk odpad!

Za poslední dva dny sem viděl dva mega špatný filmy...sem z toho celkem zděšenej...asi si budu muset pustit nějakou pecku abych se z toho dostal.) ()

Laca1313 odpad!

Sice jsem čekal, že to bude blbost, ale to co jsem viděl předčilo i mé očekávání. A to v silně negativním smyslu. Hrozná kvalita, dementní dialogy (a ještě vylepšený tím, že část byla dabovaná a část byla ve francouštině s českými titulky, ale to nebyla špatným dabingem, ale samotným filmem, kde chvili mluvili v angličtině a chvíli francouzsky), a ani ty krvavý scény film nezachrání. Pro mě čistý odpad a jeden z nejhorších hororů tohoto typu, který jsem kdy viděl. ()

Godhaj

,,Chci říct, že dokonalost provedení je neuvěřitelná.“ Další film o Gargoylovi terorizujícím nevinné béčkové herce u mě dopadl trochu hůře než Winorského originál. Samotná stvůra vypadá úplně stejně jako v předchozím filmu a je poměrně často vidět. A teď k záporům. Sledování je docela nuda. Postavy nejsou zábavné a ve druhé části už divák musí přetrpět neskutečně dlouhé prolézání podzemí, které postrádá špetku nápaditosti. Potěší tak už jen šíleně zmatený kněz a poměrně sympatická novinářka. ()

Stejšn

Pro koho se tohle točí. Může mít takovýhle film třeba někdo mezi oblíbenými? Nějak mi uniká smysl takovýchto děl. ()

Pitryx odpad!

Klasicky nudná drakiáda. Jen místo draka je to „chrlič“. Ode mne tyto snímky mohou získat nějaké hodnocení, jen když něčím překvapí, nebo efekty. Zde se nestalo ani první, ani druhé a tak to končí v odpadu. 261120116000/8852/8945 ()

toomm odpad!

Děs, běs a hrůza. Další televizní brak s nudnými herci, nezáživným příběhem, trapnými triky a opravdu otřesnou kamerou. Tohle je ztráta času. 0% ()

Mickey17 odpad!

Tento "film" som vydržal dívať 30 minút, aj keď úprimne plakal som od smiechu :) malo by to byť skôr v kategórii komédia, či už tajomná desaťročia tajomná krypta, ktorá je vysvietená v každom zábere, potom veľký balvan, ktorý by ste možno ťažko hľadali aj v lese padne na auto uprostred Paríža a ďalej sa to už nedalo pozerať, nechápem ľudí, ktorí môžu niečo podobné natočiť a ešte sa tvária, že sú normálni. ()

tsatsiki

průměrný horor, sledoval jsem to dnes na coolu a mezi tímto filmem jsem koukal i na jiné kanály. Když jsem to tam pak vrátil, tak se stalo hodně věcí,ale pořád sem věděl, co se děje.Takže nepotěší, ale ani neurazí.40% ()

Koky666

Všechno to špatné co může béčkový horror nabídnout, je v tomto filmu obsaženo...jedna hvězda je za půvabnou C. neron. ()

bulawaio

3/10. Hrozba z temnot není tak hrozivá, jak podle hodnocení vypadá. Trikově je na relativně obstojné úrovni a děj má docela dobrý spád (ke konci už mu však dochází dech). Jako zábava na pozdní televizní večer to funguje dobře. Od TV filmu málokdy čekáme zázraky a i taky se projevují nešvary, jako herci neherci a klišoidní scénář, ale mě prostě vždycky potěší, když umře někdo, o kom si myslíte, že prostě neumře :-) ()

Rychleji

Jak taky udělat dobrý film s tak trapným, pokaženým a nehorázně nelogickým scénářem. Nehledě na to, že už u námětu se měli tvůrci více rozmýšlet. Herecké výkony jsou celkem průměrné, počítačová grafika ... i když místy působí legračně, celkově je docela dobrá. Kamera ... Kamera místy připomíná REC, akorát že tam byl záměr aby to vypadalo jako záběry ruční kamery. ()

HJ-FILIP

Byla tam snaha zkopírovat tradiční hororvé prvky, ale prostě se to nepovedlo. 1* je za snahu, ale je to srágora z tábora. Nedoporučuju nikomu. ()

JackBauer odpad!

Tak toto bola pecka! Keby sa dalo dať -5* tak by som ich dal... Eric Balfour je badass a ten netopier je proste frajer! ()