Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Honzík jede se školou na exkurzi do tiskárny a zamiluje se do Míši. Karel a Kamila se odcizují, Kamila se svůj mateřský neúspěch snaží přetavit v naději na lepší místo. Eva poznává nevýhody žití ve vile, Jarda ji požádá o ruku. Veronika tráví víc času ve vinárně než v kanceláři a Ivan ji musí tahat zpět do kanceláře. Jája a Marek zjistí, že se jim stýská, oba mají zájem znova se setkat. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až po opuštění Karla si Eva osvojila trochu těch dvořákovských principů. Neboť, co si pamatuji, tak doposud byla v politických věcech celkem pragmatická a oportunistická. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • V 11. minutě (Honzík se spolužáky běží po školní chodbě) a i při závěrečných titulcích zazní ikonická hudba z Hvězdných válek (v originále od Johna Williamse). Ve 14. minutě (Eva volá Karlovi) zazní píseň „Lásko mně ubývá sil“ od Pavla Bobka. Ve 27. minutě (v tiskárně) zazní píseň „Popcorn“ (původně od Gershona Kingsleyho). Ve 33. minutě (večeře u Francových) zazní píseň „Dvě malá křídla tu nejsou“ od Heleny Vondráčkové. Ve 38. minutě (Eva v práci) zazní píseň „Motorest“ od Petry Janů. Ve 40. minutě (Eva a Karel v baru) zazní píseň „Já mám ráda boogie“ od Věry Špinarové. (JenYu)
  • Natáčeno v Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama