Epizody(25)

Skromná středoškolačka Jan-di se postaví rozmazlenému boháčovi, který patří k nejvlivnější partě na škole, a nakonec se do něj zamiluje. (Netflix)

Recenze uživatele Jirka_Šč k tomuto seriálu (1)

Radši kluci než kytky (2009)

Nejprve, co se mi nelíbilo. Na začátku mě velmi, ale velmi iritovala rodina hlavní hrdinky. A v samotném závěru jsem si říkal, že mohli výrazně zkrátit (zjednodušit/omezit) linii v nemocnici a bezprostředně po ní (přičemž bych ponechal scénu v bazénu pod vodou). Toto vše ale v mých očích nesnižuje maximální hodnocení. Při sledování Boys Over Flowers jsem mě celkový příjemný pocit, jako už dlouho ne. Nejsem si přesně jist, jak ho tvůrci dosáhli (protože místy je to docela drsné a kruté). Možná je tak výborný příběh. Konec konců, x verzí příběhu (anime, film, seriál, Čína, Taiwan, Japonsko, Korea) by toho mohlo být důkazem. Všechny hlavní postavy jsem si oblíbil. Nevnímal jsem nic nepřirozeně působícího, děj příjemně plynul. Minimum opakování. Několikrát vytáhli tvůrci z rukávu eso - novou postavu - pokaždé se mi líbila (přesněji - většinou byly úžasné). Posledních 10-15 dílů jsem měl touhu vidět v jednom kuse - takovou to mělo dynamiku (až na výše uvedený prvek nemocnice). Lee Min Ho byl krásný (divný, že to píšu vo chlapovi, že jo?), Koo Hye Sun mi hloubkou pohledu v některých okamžicích poslední třetiny filmu připomínala Rinko Kikuchi z Norského dřeva. Oči jako bezedné studny. ■ Nejoblíbenější song: Yearning of the Heart http://www.youtube.com/watch?v=x0PnbIsdoHs ■ Po druhém vidění: Aktuálně mezi trojicí mých nejoblíbenějších asijských seriálů. Koukatelné opakovaně :). ■ MV Allmost Paradise: http://www.youtube.com/watch?v=nGK1P5tUfh0 ■ MV Stand by Me http://www.youtube.com/watch?v=iNe93uYKrYc ■ Na YouTube je možné nalézt půlminutový alternativní konec (http://www.youtube.com/watch?v=1CRQyGqoEPw), ve kterém se ústřední dvojice rozběhne s ploutvemi na nohou a potápěčskými maskami do moře u břehu Nové Kaledonie. ()