Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • Fingon
  *****

  Hlas vypravece (Plummer) provazi divaka na strastiplne ceste po vzniku filmu, ktery zas tak moc nemusim, ale presto jej i ja povazuji za jeden z nejvyznamnejsich v dejnach kdyz uz ne kinematografie, tak aspon Hollywoodu. Autorum se podarilo sehnat nekolik prezivsich clenu stabu (asistentku producenta Selznicka, tretiho rezisera, druheho kamaramana) a dokonce i (udajneho) ucastnika predpremiery filmu a ve smesici archivnich zaberu, fotografii a znovusehrani nekterych momentu vytvorili dilo, ktere pro mne osobne svym emocionalnim dopadem prevysuje samotny film. Nadhera, jestli mate radi dokumenty o vzniku filmu, tenhle si sezente. Je k dispozici na ctyr i petidiskove DVD kolekci...:-)(16.11.2011)

 • corpsy
  *****

  Dá sa povedať ultimatívny pohľad na vznik ( naozaj ) legendy. Jeden z ukážkových dokumentov z tvorby filmu.(29.4.2011)

 • Babous
  ****

  Příběh o vzniku Gone with the Wind je skoro zajímavější, než Gone with the Wind samotné, ale to jen přeháním. Rozhodně je to však úžasný dokument, který nám dává i po 80 letech nahlédnout do "kuchyně" a do zákulisí zřejmě nejslavnějšího filmu všech dob. Doporučuji zhlédnout už kvůli archivním záběrům z premiéry a castingů.(4.2.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace