V zimě roku 1795 stvořil šílený doktor Frankenstein monstrum kterému se podařilo přežít až do dnešní doby. Nesmrtelný Adam bloudí sám ulicemi města, ve kterém spolu válčí démoni s chrliči o osud lidstva. Démoni, vedení temným princem Naberiem, se snaží odhalit tajemství Adamova stvoření, aby ho využili k zničení celého lidstva. Proti démonům stojí chrliči v čele s královnou Leonore, kteří se snaží Adama ochránit za jakoukoliv cenu. Jak si Adam začne uvědomovat, že může být klíčem k ovládnutí celého světa, musí se rozhodnout, na čí stranu se přidá... (A-Company CZ)

EvilPhoEniX

Akční řezby miluji, jsem jejich velký fanoušek, obzvlášť Underworld Awakening, tam jsem stihl dosáhnout pěti orgasmů ,ale když řeknu, že tohle je opravdu špatný film, tak mu ještě polichotím. Průměrné efekty, nezajímavá akce, příběh napsaný 12 letým dítětem. Tohle je ostuda všech Akčních filmů!! Stuart Beattie mi dluží 92 minut mého života. Ztráta času nedoporučuji ani největšímu nepříteli. ()

Fr

,,KOLEM ZUŘÍ VÁLKA. VÁLKA, O KTERÉ LIDÉ NEVĚDÍ. UŽ PO STALETÍ. MŮŽE ZNAMENAT VYHYNUTÍ LIDSKÉHO DRUHU...“ /// Nevýraznej casting, kterej prostě nemá nato příběhu, kterej je hloubkou myšlenky určenej nemluvňatům, domácím zvířatkám a účastníkům Bohnickýho zájezdu jak a čím pomoct. Fantasy nesmyslnost, ve který jde vo efekty, zvuk (ne vole, nečučel jsem tu ruskou verzi! a vobraz, a nezajímá ji, jestli něco víte o vědci jménem Viktor Frankenstein. Navíc je to bez charizmatický postavy, pořádný hlášky, zato plný béčkovejch až céčkovejch řečiček. Van Helsing, Underworld, upírskej Lincoln … asi bych to víc nepitval. Píčovana, která zabaví a donutí zamyslet se nad vlastním IQ. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiks, kterej má na svědomí Kevin Grevioux neznám. 2.) Zajímá mě, jak si vedl ,,netvor“ 200 let po smrti Viktora Frankensteina. 3.) Thx za titule ,,.Bac.“ a ,,Araziel“. /// PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

B!shop

Presne takovej tupej akcni vyplach ve stylu Underworld a Legie, jakej jsem cekal. Pribeh je samozrejme znacne dementni a to i na pomery podobnejch becek, ale aspon svizne odsejpa a neni cas na zbytecny kecy. Triky nejsou buhvijaky, ale vylozene nerusi. Herci nemaj prakticky co hrat, Nighy dela svyho typickyho zaporaka, ale Eckhart docela prekvapil, ani ne tak herectvim, ale tim, ze to je docela namakanej borec. Co se tyce akce, ta se snazi za kazdou cenu vypadat epicky, ve vysledku se to sice vse vicemene furt opakuje, ale diva se na to pekne. Takze celkove ty 4* tak vlastne davam hlavne za to, ze jsem se od zacatku do konce skvele bavil, na vypnuti mozku idealni. ()

T2

Rozpočet $65miliónovTržby USA $19,075,290Tržby Celosvetovo $71,154,592Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ oproti tomuto je Van Helsing klenot, a dokonca aj tématicky veľmi podobná výplachovka ako Abraham Lincoln: Lovec upírov je o poznanie stráviteľnejšia, toto je len prvoplánový výplach plný digitálnych oblúd, bez kúska dobrého nápadu /25%/ ()

verbal

Já, Kokot jsem se na Něj, Franknštajna dokonce i těšil. Očekával jsem něco mezi Kazatelem a Blejdem a dostal jsem bezkrevné, pomatené kázání zfetovaného liturgika náctiletým downům, ze kterého se mi chtělo Blade. Bekinsdejlovic Katce se asi posledně v latexu zapařila ryba při likvidaci metrosexuálních homodlaků, a tak do scenáristického generátoru přiblblých, gotických pičovin naťukali "Něco jako Andrvorld + Bil Najtly" a vypadl jim z toho kožený, slávistický Áron s prdelí na bradě, co s partičkou metrosexuálních chrličů v zádech potírá démony jako od Mattela v hnusném digitálním smogu. Takže, pokud zrovna nemáte penetrovaný čelní lalok, jediné, co vám po skončení utkví v hlavě, je chuť kouknout Yvonce zblízka na bliznu a nutkání narazit si na konec okapu bezmimickou hlavu Džeje Kertnyho. ()

• V snímke sa ako v jednom z mála filmových spracovaní Frankensteinovej legendy uvádza meno Frankensteinovej obludy - Adam. Toto meno dostala v pôvodnom románe z roku 1818. (misterz)
  • V scéne, kde Adam (Aaron Eckhart) preskočí sklo a dopadne na zem, ja vidno, že sa pošmykol a padá na zem nemotorne, avšak hneď v ďalšom zábere je vybalancovaný a kľačí. (challik)
  • V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 25. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj ČSFD)