Poslední dobou s velikou radostí sleduji jistou renesanci českého filmu. Zdá se, že doba debilních komedií a sponzorsky provařených kravin je pryč, a nastává doba lepší. Velkým pozitivem je velice sympatický výkon Elišky Balzerové,která podle mého udělala 90% kvality, slušně si vede i Vlasáková s překvapivě sympatickým Dykem. Naopak mi moc nesedlo to malé neštěstí, ale to je asi věc názoru. Takže na závěr, jsem spokojený a určitě se vrátím:-)(14.8.2010)

TV/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Prostředí 8/10/// +skvělé herecké výkony, postava Elišky Balzerové ji je napsaná na tělo, rovněž i ostatní postavy jsou výborně napsané i zahrané, je tu humor, jsou tu emoce -chvilku mi trvalo vstřebat jak je to úžasný film/// Už dlouho, předlouho jsem u žádného filmu nevystřídal tolik emocí. Smích, radost, smutek, pobavení, napětí. Na tomhle filmu jsem si zamiloval všechny postavy a oblíbil všechny herečky. Jsou rozkošné, jedna jako druhá. To že pánové nemají tolik prostoru je celkem pochopitelné a rozhodně to není na škodu. I tak to u Macháčka, Zacha a Dyka byla sázka na jistotu. A pak především je to film o třech dámách, každá je jiná a má jiný pohled na svět, přesto si každá nakonec najde své místo na tomto nebo onom světě. A opět se vrátím k tomu, že dnešní komedie, zvlášť ty české málokdy pořádně pobaví. Tato to splnila výtečně./// Celkem 90%///(11.12.2011)

Nevím, jestli to nebylo jen atmosférou v kině při premiéře, ale v době, kdy jsem si zvykla od nových českých filmů, komedií obzvlášť, mnoho nečekat, mě Ženy v pokušení velmi příjemně překvapily. Film má spád, spoustu výborných situací a neuvěřitelně rychle utekl. Občas to samozřejmě trochu zaškobrtne a zašustí papírem, ale palec nahoru.(22.3.2010)

Příjemná česká komedie, vhodná na nedělní odpoledne a na oddych, s výbornou Eliškou Balzerovou excelující v roli nestárnoucí babičky proutnice. Vyvážený podíl tragiky a komiky, film, který rozhodně pobaví nenásilnou formou. Pan Vejdělek konečně našel styl, kterým by se mohl ubírat i nadále a natočil divácký hit, který neurazí ani kritiku.(14.11.2010)

Ženám v pokušení jsem se vyhýbal jak čert kříži, už jen ten lacinou ztřeštěnost evokující název, na plakátu vytlemená načančaná Balzerová a velký divácký úspěch (bohužel fungující v našich končinách jako nepřímá úměra ke kvalitám filmu) takřka zaručovali, že film za můj čas nestojí, podobně jako třeba troškův Doktor od jezera hrochů. Jenže člověk není imunní vůči vnějším vlivům a občasné kladné rezence, nadprůměrné zdejší hodnocení, Vejdělkova předchozí tvorba a nátlak manželky mě donutily se na film podívat a posléze nelitovat. Zábavný film, který určitě není ztřeštěný, je velmi dobře zahraný a jak Vlasáková, tak její filmová dcera jsou k nakousnutí a svým způsobem i Balzerová, která si film tak trošku ukradla pro sebe.(12.10.2010)

• - Tento snímek za první víkend v českých kinech vydělal neuvěřitelných 12,1 miliónů korun. Za zmínku stojí, že následující víkend tržby filmu klesly o pouhých 8 %. (pavlikv)

• - Eliška Balzerová získala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli, film získal ještě druhé ocenění jako divácky nejúspěšnější film. (M.B)

• - Lenka Vlasáková a Vojta Dyk hrají ve filmu partnery, které dělí velký věkový rozdíl. Zajímavostí je, že si oba hlavní představitelé našli podobné věkové typy. Vojta Dyk má o pár let starší přítelkyni Tatianu Vilhelmovou a Lenka Vlasáková si našla o pár let mladšího partnera Jana Dolanského. (Lauri)