Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

Dr.dogous

Nadprůměrná, pohodová "vztahovka", trochu povrchní, na můj vkus přiliš hedonistická, ale taková už je doba. Živočišnou samici Eliška Balzerová zahrála skvěle babičku, která si umí život vychutnat, mě však byla více sympatická, romanticko-upejpavá, ve filmu její dcera Lenka Vlasáková. Macháček ve své klasické roli zahrál na jedničku.Celkem 70%. ()

Martens14

Skvělá česká komedie, skvělá Eliška Balzerová a vynikající Lenka Vlasáková. Přesně ušité na míru českému národu. Bavil jsem se ještě dlouho poté. ()

gonzo

Mé čtyři hvězdy jsou absolutně nesrovnatelné se zahraniční a s českou předlistopadovou produkcí.. Ale ve srovnání se současným českým nevkusem, tohle prostě jde.. ()

vranekt

Nevím jak ženská část populace, ale já se dost nudil. Občas mi to přípomínalo tu hrůzu Líbáš jako bůh. Docela mi i vadilo dost agresivní osvětlení. No čekal jsem víc. O dost víc. ()

Sindymindy

Nemám zrovna slabost pro novodobé české komedie a ani tato mě nezaujala nijak zvlášť. Nádherná byla pouze role Elišky Balzerové a způsob, jakým ji zvládla a vnesla do ní dokonalou auru ženskosti, životního nadhledu a nezdolnosti. Stala se pro mě inspirací a potěšila mě na duši. Zbytek filmu mě neurazil, ale ani nenadchl. Byl to podivný zapletenec vztahů a hledání sama sebe s nemnoha skutečně komediálními scénami. Absolutně se mi do filmu nehodil Jiří Macháček, ale jinak to celkem šlo. ()

zekon

Kdyby to nechtěla vidět žena asi po tom nesáhnu. Nastalo ale překvapení v podobě pohodového srozumitelného filmu, který zabavil a ve kterém exceluje Eliška Balzerová. S tím co napsal Malarkey opět musím souhlasit :) ()

mimuzik

Po delší době český film, který za něco stojí. Příjemné překvapení, korunované hereckým výkonem Elišky Balzerové a Vojtěcha Dyka. Spousta hlášek a vtipných momentů dělá z tohoto díla podařenou komedii. Já byl spokojen. ()

luboss822

Pre mňa najlepší český film asi za posledných 5-8 rokov. Už po 15 minútach som tušil, že toto bude pre mňa to pravé orechové. Komédia s naozaj nespočetným množstvom vtipných hlášok, v ktorej som niekedy padal od smiechu zo stoličky. Navyše sa tento humor skĺbil s celkom zaujímavým dejom ohľadne milostných vzťahov a podobných vecí a tak som si vychutnal naozaj každú minútu filmu. Do konca by som uvítal aj nejaké voľné pokračovanie, pretože kvalitná česká komédia sa naozaj netočí každý rok. ()

Grizzlac

Milé a vtipné, po delší době český film, který mě udržel do konce, i přes jasnou čitelnost děje. Velmi zajímavý soundtrack, ale bohužel ho hodnotím slovy krást se nemá!!!! 500 days of summer na druhou. ()

Chegí

Vejdělek konečně dokázal, že umí vybrat správné obsazení - tedy alespoň to dámské. Eliška Balzerová naprosto geniální - elegatní, sexy, vtipná, mladá... Nemám slov - naprosto opravněně jí patří soška Českého lva. Lenka Vlasáková i Veronika Kubařová výborně paní Balzerovou doplňovaly. Avšak pánové poněkud zaostávají - snad nejlépe se dařilo Romanu Zachovi, ale Vojta Dyk či Jiří Macháček zkrátka film kazili. Poměrně povedená kamera i hudba. Pěkný film - po dlouhé době zdravá, pěkná komedie. ()

Warapeidza

Tři hvězdičky za výtečnou E.Balzerovou a za to, že po dlouhé době vyšel český film, na který se dá v klidu koukat bez posměšného úšklebku... ()

Shaman::..

Oddechová jednohubka. Vejdělek trochu neví, kam jít - do komedie či dramatu. První část je příšerná, trochu alá "Sex ve městě", prostřední dramatická, nejlepší. No a zpátky to spadne do komediálního neutrálu, aby si to udrželo status komedie, která přitáhne masy. No přece jenom to není Woody Allen... Osobně jsem byl alergický na postavu "rozkročnožky" Balzerový. ()

Kivis

Ze začátku je to smršť vtipných situací. Už jsem skoro začínal věřit, že u nás někdo natočil opravdu vtipnou odpočinkovou komedii. Jenže ve chvíli, kdy se vše zamotá a člověk očekává, že bude gradovat i humor, jde celý film naprosto do kytek. A už je tu to klasické "budeš muset počkat na odpuštění, stejně jako jsem čekala já"... "nelituju ničeho kromě toho, že jsem si na tebe nenašla víc času"... "blablablabla". První hodina ale určitě za zkouknutí stojí. ()

Drky

Velmi milé překvapení! Tři nádherné ženy v hlavních rolích, doprovázené muži, kteří pro ně udělají cokoli. Zajímavě protkané vztahové zápletky, kdy já fandil vztahu Vojty Dyka s Lenkou Vlasákovou - přišlo mi to takové "rajcovní". Opravdu zábava po celou dobu. Nakonec i smutek, který ovšem dal dceru s matkou dohromady a ukázal jim, že by pro ně nejdůležitějším měl být přece jenom vztah rodinný a i přes to všechno jsou chlapi na "druhé koleji". Hodnocení 4* a 75%. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků