Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

lobo87

Prekvapivo dobrá a originálna česká komédia. Pani Balzerová si to vychutnávala, ale páčila si mi aj Lenka Vlasáková, Vojtěch Dyk a ďalší. Film bol zábavný, mal šmrnc a pobavil skvele... 70% ()

m.xFuck

Opravdu je vrcholem české kinematografie film, kde šoustá každej s každým, kde nevěra je brána jako norma a kde se ženský chovají jako kurvy, doslova. Pokud ano, tak jsem se opět usvědčil v tom, že nemá cenu s českou kinematografií ztrácet čas. BTW Laura v podání Kubařové měla dostat nějakou cenu, protože byla na přes držku od samého začátku. Od první chvíle mě to nudilo a nebavilo, ale vydržel jsem to do konce a některé části filmu byly v pohodě. ()

HellFireFery

Příjemná česká komedie s famózní Eliškou Balzerovou, kterou jsem v takové roli ještě neviděl a o to více mě překvapilo, že ji sedla zcela na míru. Velmi jsem se bavil navzdory tomu, že jsem muž a ani trochu delší stopáž nevadí. Za mě rozhodně palec nahoru. ()

Alden_Larson

Skvělá romantická komedie, jedna z českých nejlepších (a to jich zrovna moc není). Skvělá zápletka se nádherně rozvinutými postavami. Tu flashbackovou scénu na konci filmu si mohli odpustit. Nejvíc se mi líbí chemie mezi postavami, a nejen ta romatická, nejlepší chemii mají postavy Vlasákové a Dyka, scény, kde jsou sami dva, jsou nejlepší v celém filmu. S výjimkou několika záběrů film vypadá skvěle a hudba je naprosto perfektní. Film má taky skvělý smysl pro humor. 8/10 ()

djerba

Balzerová dechberoucí a Vlasáková okouzlující!V kině se tleskalo! Naprosto nekritických 5 hvězdiček za salvy smíchu a skvělý večer s českým filmem, co si na nic nehraje a co baví od začátku do konce. ()

Chase

Eliška je výborná, zbytek neurazí, myslet se u toho nemusí, pobavit může. Já se úspěšně bavil a úspěšněji nemyslel. ()

Verdel1

Do kina jsem šel bez očekávání, ale pobavil jsem se. Na český film to bylo dobrý a dal bych 3,5 *, ale že j to domácí tak ****. ()

Callie

Velmi povedená, spíše letní, komedie, která se po všech těch Hroších a těžkém Hřebejkovi, trefuje do českého vkusu. A taky do věkové kategorie, která je ještě ochotná a z minulosti zvyklá chodit do kina. Paní Balzerová hraje úžasně, ale myslím, že ta vtipnost a vyjímečnost je hlavně v neobvyklosti jejího obsazení. Já jsem jí viděla v monologu divadelního Rozvodu a vím, co dokáže a že je i úžasná komička. Lenka Vlasáková dokázala, jak je krásná, když se naplno směje a přestane se tvářit tragicky. Pobavila jsem se fakt hodně, ale nevím, zda se film stane kultovkou, jako jsou pro mě Účastníci zájezdu. Zatím 3 a půl . Uvidíme při dalším zkouknutí. ()

MarryW

Podle mne konečně po dlouhé době nějaká normální a provokativně otevřená česká komedie. Nehledě k tomu, že některé hlášky aspirují na to, aby zlidověly. Tři hlavní hrdinky si povahově sedly a své postavy zahrály opravdu výborně. Pozornému divákovi možná neušlo, že vtipy, které ve filmu hází Eliška Balzerová jakožto Vilma, možná ani nebyly ve scénáři, za to byly velmi upřimné a ze života. A to až tak, že i ostatní herci měli problém udržet svůj smích na uzdě. Takže nechápu jak může někdo tvrdit, že to byla nuda. Protože, upřímně, to, co se u nás točilo v poslední době, je fakt katastrofa. ()

sebuLba

Velká škoda, že si film neudrží to skvělé tempo jaké má ve své první půlce, to bych s těma hvězdama šel určitě na 4. Ale i tak moc pěkné překvapení od Vejdělka, který tímto počinem vyprodukoval zatím svůj nejlepší film. Od filmu, od kterého nic nečekáte můžete jen dostat a i tak to v tomhle případě dopadlo. Některé vtipy moc povedené, některé slabší, ale když se tohle nedaří aspon je na plátně Balzerová, která si to vyloženě užívá. Rozhodně český film, za který mě nebylo líto vyhodit ty nekřestanské peníze a že jich je v poslední době hodně málo... ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků