Priscilla Whiteová je krásné a poněkud stydlivé děvče z normální rodiny. Vzorná studentka se snaží vést řádný život bez alkoholu a rodiči je vedena k odhodlání dodržet sexuální abstinenci až do svatební noci. Její ušlechtilá předsevzetí však nečekaně zkomplikuje vysoká škola, kam se dostane díky stipendiu vázanému na absolutní abstinenci. Její názory a postoje jsou totiž v rozporu s veselým životem spolužáků, a navíc se její spolubydlící stane Naz, neblaze proslulá rebelka, jejímž jediným cílem je užít si co nejvíc. Priscilla jejímu vlivu dlouho odolává a zůstává věrná svým zásadám, jednoho večera je však mejdan na koleji tak divoký, že jí nedá spát. Tehdy také vinou Naz poprvé ochutná alkohol. Po prvním drinku následuje druhý a třetí a... Druhý den se Priscilla probudí s pořádnou kocovinou a totálním "oknem". Z narážek a posměšků spolužáků pochopí, že to na party pořádně roztočila a že se nechala tančící a polonahá nafilmovat slizkým Edem Curtzmanem, který se svým týmem točil další díl svého pořadu "Divoká mláďata". To by mohlo ohrozit nejen její dobrou pověst, ale také stipendium a studia. Zoufalá dívka se rozhodne s pomocí Naz a kamaráda Chucka najít Eda a získat od něj kompromitující nahrávku dřív, než se objeví ve vysílání. Začíná bláznivá honička napříč celou zemí... (Nova Cinema)

Superpero

Není to veledílo, ale já jsem se u toho fakt pobavil. Přiznávám, že jsem měl na podobnou píčovinu náladu, ale to neva. Účel to plní. Jenna Dewan je jako slušňačka fakt vtipná a i s Robem Schneiderem je prdel. Prostě dobrej film v dobrou chvíli. A sladký brambory byly nejlepší. ()

B!shop

Po pravde receno jsem cekal daleko vetsi retardarnu. Neni tu klasika o bande blbecku, co chtej naklatit nejaky holky, tentokrat to mame z pohledu holky, ktera ale naopak nechce bejt naklacena a je to zaprisahla panna. A samozrejme dotahne na kolej, kde ma za spolubydlici nejvetsi kurvu v okoli a tak se tu ozere, nekde probehne v podprde, natoci "porno", vyhoni ho neznamymu chlapkovi a podobne, proste tak nejak vicemene vtipne vyvadi a pritom se u toho tvari jak nejvetsi slusnacka a sprt. Z hercu stoji za pozornost mozna tak slizoun Schneider jako sefik porno poradu Blaznivy pipky. Proste ackoliv to neni nic extra, nijak me to neznechutilo, sem tam ve filmu prolitnou pekny kozy a umi to pobavit, takze nevidim duvod, proc nedat slusny 3*. ()

juta

Čekal jsem do této úlohy nějakou méně obdařenou dívku, na to byla Jenna Dewan až moc pěkná. Jediná noc a Priscille se zbořil její zásadový život. Bylo jasné, že s tak povolnou spolubydlící nezůstane Priscilla nepoznamenána. Ani jsem se moc nenasmál, což je škoda, protože to takový potenciál mělo. Nemůžu říct, že tenhle film stojí za nic, mě se líbil, klidně si ho pustím někdy znova, ale v brzké budoucnosti to asi nebude :-) ()

nash.

Průměrná komedie vystavěná na otřepaném námětu z obvyklých žánrových rekvizit a podle již mnohokrát použitých stavebních plánů. Humorné by se dalo na prstech spočítat, vyloženým trapnostem se to vždy dokázalo vyhnout, i když někdy doslova o prsa, Jenna Dewan zvládla hysterickou pannu upadající do "hříchu" s přehledem. K smíchu to vyloženě nebylo, ale občas některá situace nebo moment lehce pobavil. Zkrátka takový slabší, ale ne úplně ztracený žánrový průměr. ()

rikitiki

Opít nebo zfetovat holku a pak se jí posmívat, co že to v rauši dělala? Hnus. Naštěstí ale snímek tyhle hrany zčásti uhladí, protože z cudné nábožensky založené dívky ani z její promiskuitní spolubydlící na koleji nedělá jednorozměrné karikatury. Obě mají více stránek a snímek se tak snaží předvést, že nechce jen prvoplánově bavit, ale i cosi sdělit (o přátelství, o pokrytectví...). Tím je však rozkročený mezi pubertální komedií a melodramatem, takže je dost nevýrazný. SHRNUTÍ: Neopíjej se na veřejnosti. Když už se opiješ, ať tam nejsou kamery. Když už tam jsou kamery, ať tě nenatočí. Když tě natočí, tak jsi v … háji. ()

eraserhead666

Jsou to jen kozy. A celý film je jen o tom, jak se vlk nažral a kozy zůstaly celé. A k tomu Rob Schneider. A nesmíme zapomenout na kozy. Možná to je ještě o něčem jiném, ale nic víc bych v tom nehledal. Bylo by to možná ještě horší. ()

Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem.. ()

Torision

No to je taková píčovina, že to ani není možný, ale docela se to dalo i dokoukat, i když nevím, proč jsem to vůbec udělal. Je tam dobrej akorát úlisňák Rob Schneider Pro ty, kterým to bude stačit ve zkratce: Ona je panna a ani nepije a nekouří. Jednou se ožere a ukáže kozy do nějakýho porno pořadu o kozách, pak se i zhulí nějakejma plackama, vyhoní ho kameramanovi, udělaj jí strptýz ve stripbaru a nakonec si i zašuká. Samozřejmě je tam i vedlejší story mezi ní a kurvou spolubydlící, se kterou se nakonec skamarádí a ona i odpromuje. ()

lioncel

.. jedna a půl * jsou za film a jedna a půl * jsou pro tu okouzlující pannu : Priscilla / Jenna Dewan .. moc se mi tu líbí, zahrála svou roli opravdu hezky (čti : hodně věrohodně), místy byla úplně kouzelná ... ()

Juto

Tento film je jedným z tých, ktoré si pozriete raz v živote a necítite potrebu si ho pozrieť ešte raz. Na druhý deň po zhliadnutí si možno ani nepamätáte, o čom to bolo. Až na to, že obsahoval celkom slušný počet polonahých dievčat. 4/10 ()

Pajky3

Podprůměrná americká komedie, která má své nechutnosti. Schneider je nesympatickej jako obvykle, pochybuju, že zrovna takovej týpek by uváděl tu prsatou show. Upřímně nedávat to v televizi, tak bych se na ta asi hodně těžko podíval. Všechno jede podle klasiky, ničím to nepřekvapí, ale na druhou stranu dá se to přežít ()

Sany33

Typická americká blbostička, ktorá sa síce hrá na plnohodnotnú komédiu ale veľmi som sa na nej teda nenasmial. Príbeh tiež kolísal na scifi mienke v ktorej je možné aby 20 ročné americké dievča mohlo byť stále pannou. Stačí tak malo aby sa ej presvedčenie rozpadlo ako domček z karát a ona vstúpila do baru a hľadala niekoho, kto ju pretiahne (to už bolo reálnejšie). Čakal som väčšiu komédiu, keď som na obálke videl komediálne eso akým je Rob Schneider. Zahral si bohužiaľ iba druhé husle a celý príbeh sa uberá smerom odpanenia poslednej Americkej panny čo je teda dosť na škodu. Popravde nepáčilo sa mi to ale verím, že svojich maniakálnych úchylkárov si film nájde hlavne kvôli asi 200 odhaleným ženským prsiam naprieč celému filmu. Teda to bolo z môjho pohľadu tiež asi jediné plus.30% ()

BMAJTZ odpad!

Naprosto urážlivé, stupidní a navíc děsně neoriginální. Tohle se nevyplatí sledovat ani na pozadí při dělání jakékoli jiné činnosti. Z toho závěru mi navíc bylo docela divně, jak hodně špatné to bylo. ()

korndaddy odpad!

Stupidní. Neříkám, že si rád dopřeju podobnou blbost, ale tohle bylo vážně moc. Vtipný momenty sem ani nezaregistroval. Až taková to byla sranda... ()

joshula

Tak tohle je velké zklamání. Film měl hlavně bavit, ale to se vůbec nepodařilo. Někomu se nepodařilo hlavní děj trochu popohnat a uvolnit. Vše je ohrané a nucené. ()