• Cement73

Odpad! Odpad! Odpad! Sledovával som tieto správy, ale už asi mesiac sa niekto snaží so spravodajskej relácie urobiť nezmyselný hyperbulvár a namiesto správ pozerám na nezmysly, vraždy a hlavne zvýraznenú tuposť ľudí. Pýtam sa tejto čoraz nezmyselnejšej súkromnej TV Markíza: " K čomu je to dobré???, nebolo už dosť tých slaboduchých show?, treba to skutočne prenášať aj do správ???" Strašné. Prepínam na STV (či ako sa to teraz volá). Jo a ešte si dovolím komentovať tú neskutočnú drzosť markízy neustále prerušovať správy reklamami. To si nedovolí ani superkomerčná Nova!!!(6.11.2012)

• peiton

Nechutné divadlo,ktorým nás krmi spravodajstvo Markizy sa len tak ľahko nevidí,.ok,..ja chápem,konkurenčné stanice šliapu na päty,sú silným,superom a motiváciou.Ale spadnúť tak hlboko do lacinej komerčnosti je pod moju úroveň a myslieť si,že tým upútajú pozornosť je úbohé.Fajn u niekoho to fungovať môže,ale u mňa rozhodne nie!Radšej ak chcú niečo meniť,im poradím,nech zmenia tých opotrebovaných moderátorov,ktorý sa tam držia zubami - nechtami od ,,veky - vekov" (príklad ; nosiť XY rokov stále to isté tričko je otravné a nudné..). Potrebovalo by to prestriedať,vniesť nový,čerstvý vietor do plachiet.Myslím,že viete o čom hovorím,ked poviem,že Markíza si pohoršila v poslednom období a už dávno nekraľuje v rebríčku najsledovanejších staníc na Slovensku.(13.4.2013)

• kebom

Nemôžem dať odpad len kvôli jednej skutočnosti. Vyššie je uvedené, že Televízne noviny sa vysielajú od roku 1996. Pamätám si, keď ich ešte uvádzali Vadkerti a Repčík. Redaktori sa snažili (tuším že dnes tam ostala len Žitňanská) a noviny sa dali sledovať. Neskôr tam dlho hviezdila Paríšková a koktavým Karáskom, ktorý bol schopný sa v jednej vete pomýliť aj 10 x. Pamätám si, ked v správach istý čas zaskakovala Denisa Šulcová a tá hlásila na úrovni (rovnako ako aj dnes neexistujúce nočné správy, alebo v teleráne). Potom ju Repčík už ako riaditeľ vyrazil, že vraj je nevýrazná. Mal pravdu, na k..vu Ďurianovú sa nehrabe. Takže pred desiatimi rokmi by som dal ***, dnes jednoznačne odpad, spriemerujem to na *.(1.11.2009)

• Marek1991

Tak, ako som si spočiatku myslel, že je to skvelé, tak mi s pribúdajúcim rozumom došlo, že je to vrchol všetkého hrozného, čo na Slovensku v televízii ide. Pozrite si môj komentár k televíznym novinám TV JOJ, tam som to vystihol. Túto reláciu by som mohol nazvať jednoducho propaganda! Ak chce niekto vedieť ako vyzerá propaganda a nečítal hlavné znaky propagandy podľa Noaha Chomského, tak mu stačí, nech si pozrie toto. Čistý otras, hnus, klamstvo, zahmlievanie, robenie z ľudí ovce, neobjektivita, komercia, účelovosť a najmä provlastníckosť, takisto tvrdo bojujúce voči iným názorom a silné dezinformácie, ale psíčkovia a mačičky na konci zahoja všetky tie vraždy však? No otras, hanba a ten názov, čo za to ľudia dali markíze je trefný TV Narkóza! Nemyslím si, že som až tak hlúpy, aby som tomu dal iné hodnotenie, keď vidím, čo to je zač. Jednoducho nič iné, než propaganda! Asi najväčší odpad aký som kedy dal na tejto stránke! Zatiaľ to vnímam tak, že ak Vykúpenie z väznice Shawshank je to najlepšie, je tu na ČSFD, tak Televízne noviny od televízie Markíza sú tým najhorším, čo tu je. Toto je zlo!(15.4.2012)

• morena.jea

Kedysi sa dali správy pozerať, boli v nich rôzne dôležité informácie z celého sveta. Kto chcel mať trochu rozhľad žiadne správy nevynechal. Ale dnes nestoja za nič. Kde sa kto vybúral + počet mŕtvych, živelné katastrovy + počet mŕtvych, prepady + počet mŕtvych a znásilnených, krádeže + ukradnutá suma peňazí. Ďalej ekonomická a hospodárska kríza, aká krajina skrachovala, ktorá mena padá a pod. Niečo z parlamentu, čo schválili, čo neschválili, čo sa bude zdražovať. Samé negatíva. Citovo labilný človek aby šiel potom skočiť z mosta. Priblblý záver v podobe šteniatka to nezachráni.(14.12.2011)

• - Marianna Ďurianová moderovala Televízne noviny dlhých 13 rokov, až kým v roku 2014 neohlásila odchod z televízie. (emdvojka)

• - Úplne prvé vydanie TN bolo odvysielané 1.9.1996 a moderovali ho Andrea Vadkerti a Vladimír Repčík. (VasylDeBylak)

• - Každoročne je na Nový rok odvysielaná humorná verzia novín, v ktorej nechýbajú chyby z natáčania a iné vtipné scénky za uplynulý rok. (PATWIST)