Pomaly začínam uvažovať o udelení dvoch hviezdičiek. Umelo naťahovaná relácia na pomaly hodinu stráca tempo, reportáže sú častokrát vycucané z prsta, aby mohla byť táto dĺžka naplnená. Predtým sme sa aspoň dozvedeli to najdôležitejšie za 20 minút. Teraz sa dozvedáme aj veci, ktoré nikoho nezaujímajú a človeka chytá spánok ešte pred večerným programom. Nemám na mysli ten na Markíze.(8.1.2013)

• pezz

Švanda s Puškou sú ozajstný moderátorský výkvet . Výkvet , elita TV vzorov pre Lovákov a iné národy strednej Európy. Zvrátený párik, on kvôli nej opustil rodinu, ona ho zviedla bez zábran ako Siréna, (po česky ochechule) . Teraz sa spolu predvádzajú ako profesionálne sračky v komerčnej TV news, občas sa takmer dotknú ručičkami aby divadielko v news roome bolo romantickejšie. Taká profesionalita sa len tak nevidí, koktavci na x-tú denno denne sa mýlia. Čítajú, ani to nevedia prečítať a potom sa zasmejú, veď za xxxx eur čistého prečo nie. Texty poslušne prečítajú ako teľce: "Na mŕtvolu sa chodia dívať..." (zosnulý prezident je u nich iba mŕtvola), no sami pôsobia ako živé mŕtvoly - odpad!!!! Aha, ešte Mariannum - tá nerozozná let na Mesiac od letu na Mars, jej úctyhodný rad milencov 13 ks za 8 rokov je ďalší veľký vzor pre Slovenky , najradšej sú keď ich je plný bulvár, aby sa im lepšie "pracovalo" si aj zatancujú a potom si navzájom rozdávajú sošky ocenenia ich "práce", trapáci..... 1.4.2013: Puška: "Českí turisti napriek zákazu sa vydali do tatranskej doliny, o život prišla takmer jedna česká turistka" .. Klamárka, vymýšľa si blbosti. Boli to členovia českého klubu turistov, ktorí by nikdy neporušili zákaz horskej služby a ani ho neporušili, v pokračujúcej reportáži bolo jasne povedané, že nedali na radu, resp. odporúčanie HS a nie zákaz, Puška zasa vystrelila vedľa, aby nie veď išlo o Čechov a treba ich poriadne ohovárať a urobiť z komára ťavu. 30.4.13: Po "reportáži "lásky" ťavy k 2 r. dievčatku", kedy jej ťava takmer rozdrvila hlavičku, hovorí Puška "krásne ..krásne..... A Jaro Zápala ju zotrel: "nezodpovední rodičia" a Puška to takmer nerozdýchala, tak to sa mi páčilo ako jej skysol ksicht, dúfam, že ťa za to Jaro nevyrazia z TV M. Je fakt tak sprostá, alebo hrá divadlo pre sprostých?? 26.7.13 19:10 h. Informácia k návšteve pápeža v BRA: "Pápeža privítali ako rockovú hviezdu.." (asi milión ľudí), naozaj duchaplný komentár,.. kto ti píše texty Jaro asi niekto kto "vyštudoval" žurnalistiku??(15.3.2013)

• Dm1tr1j

Záplava zbytočných informácií, tie nudné reportáže o globálnych problémoch s nadpisom ,z ktorého sa mi chce ihneď grcať a ktorý na 90% divákov urobí BU BU BU! a oni sa stoho fakt poserú a hneď po druhej vete reportéra je jasné ,že sa jedná zase o nejaké zbytočné bludy, začal som plakať keď začali do vysielacieho času tlačiť viac a viac týchto blbostí. Ale hlavné je ,že sa dozvieme ,že malá Lucka z malej dedinky Jebavé pri Ohnutom sa naučila konečne bicyklovať s pomocnými kolieskami a že 67 ročný hubár Jožo z Liesky pod Nudnou nazbieral včera 500 dubakov....(4.10.2011)

• Thaarm

Pre naše spravodajstvo celkovo existuje hádam len USA (+krajiny kde vedú vojnu, prípadne by chceli viesť), z EÚ na 99 percent Nemecko a niečo málo z ČR. O slovanských, pobaltských či severských národoch okrem Ruska takmer nič. Navyše všetky stanice preberajú info z rovnakého zdroja, pretože sú identické (výnimku tvoria reportáže typu: narodilo sa zvieratko, hubár našiel to a to a podobne....)(16.6.2014)

• kebom

Nemôžem dať odpad len kvôli jednej skutočnosti. Vyššie je uvedené, že Televízne noviny sa vysielajú od roku 1996. Pamätám si, keď ich ešte uvádzali Vadkerti a Repčík. Redaktori sa snažili (tuším že dnes tam ostala len Žitňanská) a noviny sa dali sledovať. Neskôr tam dlho hviezdila Paríšková a koktavým Karáskom, ktorý bol schopný sa v jednej vete pomýliť aj 10 x. Pamätám si, ked v správach istý čas zaskakovala Denisa Šulcová a tá hlásila na úrovni (rovnako ako aj dnes neexistujúce nočné správy, alebo v teleráne). Potom ju Repčík už ako riaditeľ vyrazil, že vraj je nevýrazná. Mal pravdu, na k..vu Ďurianovú sa nehrabe. Takže pred desiatimi rokmi by som dal ***, dnes jednoznačne odpad, spriemerujem to na *.(1.11.2009)

• - Každoročne je na Nový rok odvysielaná humorná verzia novín, v ktorej nechýbajú chyby z natáčania a iné vtipné scénky za uplynulý rok. (PATWIST)

• - Marianna Ďurianová moderovala Televízne noviny dlhých 13 rokov, až kým v roku 2014 neohlásila odchod z televízie. (emdvojka)