• kebom

Nemôžem dať odpad len kvôli jednej skutočnosti. Vyššie je uvedené, že Televízne noviny sa vysielajú od roku 1996. Pamätám si, keď ich ešte uvádzali Vadkerti a Repčík. Redaktori sa snažili (tuším že dnes tam ostala len Žitňanská) a noviny sa dali sledovať. Neskôr tam dlho hviezdila Paríšková a koktavým Karáskom, ktorý bol schopný sa v jednej vete pomýliť aj 10 x. Pamätám si, ked v správach istý čas zaskakovala Denisa Šulcová a tá hlásila na úrovni (rovnako ako aj dnes neexistujúce nočné správy, alebo v teleráne). Potom ju Repčík už ako riaditeľ vyrazil, že vraj je nevýrazná. Mal pravdu, na k..vu Ďurianovú sa nehrabe. Takže pred desiatimi rokmi by som dal ***, dnes jednoznačne odpad, spriemerujem to na *.(1.11.2009)

Určite najlepšie Televízne noviny na slovenskej scéne. Oproti vládou ovládanej STV a odporným redaktorom na JOJ-ke sú TV noviny na markíze o triedu lepšie. Tých, ktorí kritizujú reportáže o politike by som sa chcel opýtať, aké iné správy by mali TV noviny obsahovať. Preboha, veď politici rozhodujú o našich životoch, mali by sme mať snahu aspoň niečo sa o politickej situácii dozvedieť, aj keď iba z TV novín.(7.6.2010)

• peiton

Nechutné divadlo,ktorým nás krmi spravodajstvo Markizy sa len tak ľahko nevidí,.ok,..ja chápem,konkurenčné stanice šliapu na päty,sú silným,superom a motiváciou.Ale spadnúť tak hlboko do lacinej komerčnosti je pod moju úroveň a myslieť si,že tým upútajú pozornosť je úbohé.Fajn u niekoho to fungovať môže,ale u mňa rozhodne nie!Radšej ak chcú niečo meniť,im poradím,nech zmenia tých opotrebovaných moderátorov,ktorý sa tam držia zubami - nechtami od ,,veky - vekov" (príklad ; nosiť XY rokov stále to isté tričko je otravné a nudné..). Potrebovalo by to prestriedať,vniesť nový,čerstvý vietor do plachiet.Myslím,že viete o čom hovorím,ked poviem,že Markíza si pohoršila v poslednom období a už dávno nekraľuje v rebríčku najsledovanejších staníc na Slovensku.(13.4.2013)

• ditechi

Oproti sesterskej TV Nova vykazujú Televízne noviny Markízy náznak seriózneho spravodajstva. Paradoxne, práve komerčná televízia otvorila viaceré dôležité kauzy a čiastočne prebrala úlohu tragickej "verejnoprávnej" STV. Žiaľ, čím ďalej tým viac skĺzava Markíza do primitívneho bulváru so všetkým, čo k tomu patrí.(7.10.2012)

• Cement73

Odpad! Odpad! Odpad! Sledovával som tieto správy, ale už asi mesiac sa niekto snaží so spravodajskej relácie urobiť nezmyselný hyperbulvár a namiesto správ pozerám na nezmysly, vraždy a hlavne zvýraznenú tuposť ľudí. Pýtam sa tejto čoraz nezmyselnejšej súkromnej TV Markíza: " K čomu je to dobré???, nebolo už dosť tých slaboduchých show?, treba to skutočne prenášať aj do správ???" Strašné. Prepínam na STV (či ako sa to teraz volá). Jo a ešte si dovolím komentovať tú neskutočnú drzosť markízy neustále prerušovať správy reklamami. To si nedovolí ani superkomerčná Nova!!!(6.11.2012)

• - Každoročne je na Nový rok odvysielaná humorná verzia novín, v ktorej nechýbajú chyby z natáčania a iné vtipné scénky za uplynulý rok. (PATWIST)