A Series of Unfortunate Events - Season 2 (série)

Dobrodružný / Drama / Rodinný

USA, 2018, 7 h 36 min (Minutáž: 40–53 min)

Druhá série je o poznání lepší než první, ostatně adaptované příběhy patří k tomu nejlepšímu ze série. A především je tu poměrně stěžejní Vile Village, která příběh konečně posouvá trošku jiným směrem. Bizarní humor a svět Handlera stále nepřestává bavit a osobně si myslím, že se s ním opět tvůrci popasovali velice dobře. Sirotci jsou stále sympatičtí a i ten NPH baví krapet víc než posledně. Mezery tam stále jsou (stále je to trošku utahané, někdy až moc spoléhají na příšerné počítačové efekty), ale oproti minulé sérii je to určitě příjemný krok vpřed. Oblíbené díly: The Ersatz Elevator, The Hostile Hospital(11.5.2018)

O dost lepší, než první série.(8.4.2018)

• Spiker01

Dal jsem tři díly a více zkrátka nezvládnu. Totální nuda a šeď.(9.5.2019)

Ten Olaf je ale kus...vola. Tak on může mít takovou (byť snad ještě více amorální než on a stejně jako on,si neustále pletoucí své neskutečně složité falešné jména) ženskou s takovým majetkem,který mu ona sama ještě nabízí...ale ne,on chce pořád zavile a od teď vlastně i bezdůvodně dědictví, teď už dokonce 2 párů sirotků (jedni mají peníze v bance,tedy asi,nikdy jsem je neviděl),a ti druzí zase na oplátku...kopu safírů či co. Ne...teď už jde jen o čistou pomstu a nastupuje terror.:) A ano,musím souhlasit se samotným L.Snicketem,který vás neustále do omrzení varuje,že je spousta veselejších seriálů...a má pravdu,ten pán. Ovšem za mě,když už tomu jednou propadnete,jsou vám ty ostatní tzv.veselé seriály...ukradené.:) A vrcholy série? No,až na 1.film,v podstatě...všechny.(28.8.2018)

• AppleCore

Doufal jsem v pokrok oproti první řadě, ale ono nejen že to není lepší, oni z toho udělali regulérně jeden z nejotravnějších seriálů všech dob! Marně vzpomínám, jestli mě kdy postavy někdy v něčem sraly tak enormně.(13.4.2018)