poster

Rallye smrti 2

 • USA

  Death Race 2

 • Slovensko

  Rallye smrti 2

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Nový Zéland / Německo / Jihoafrická republika, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PetrPan
  *

  No teda, já čekal totální sračku a moje očekávání bylo nadmíru splněno, necharismatický nýmand v hlavní roli, pár hezkých holek, unylá akce a nic nového, kdyby to byla jen trochu vydařená kopie jedničky, budiž, ale tohle se jen pokouší kopírovat, ale zřejmě došel inkoust a na povrch leze jen nedomrlá nečitelná slátanina. Hvězdičku ze soucitu k Dannymu Trejovi.(5.8.2012)

 • RelaxMan
  **

  Tento prequel se opravdu moc nepovedl ! L. Goss nemá charisma, S. Bean je sice dobrej, ale je tam krátce, D. Trejo zase hraje, až moc nepřirozeného klaďáka a V. Rhames, už má nejlepší léta za sebou. Kaskadérské kousky s auty jsou sice dobrý, ale praktický kopírují jedničku, tak že nic nového. Film občas ztrácí grády a je v něm spoustu nesmyslů. Dialogy jsou místy hodně trapné. Původně jsem chtěl dát pouze 1 hvězdu, ale pak jsem se podíval ještě na filmové bonusy na DVD a řekl jsem si : dobrá tedy, snaha tu nějaká byla, dám 2, ale víc, už opravdu dát nemohu .(28.2.2011)

 • petero
  ****

  Roel Reiné podobne ako Isaac Florentine zachráňuje česť dobrému béčku. Šantenie po uliciach, to čo mi chýbalo v Andersonovej jednotke, je tu v podobe zdrhačky pred fízlami, krásna scéna s granátmi, razom sa dostávame do vezenia kde prebiehajú klasické zápasy v ringoch, čo však sledovanosti nestačí a tak vzniká Death Race a s ním i jeho najväčšia ikona Frankenstein.(4.1.2011)

 • Deimos
  *****

  DVD/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +Luke Goss, Robin Shou, Ving Rhames, Sean Bean, Danny Trejo, jinak řečeno: na videofilm hodně slušné obsazení, výborné efekty, akce, příběh, děj, hudba, spád, závěr -snad jen obavy, že třetí díl asi nevznikne/// Neuvěřitelný akční nářez, který dějově pasuje jako matička k šroubku a vytváří živnou půdu pro navazující předchozí díl. Zní to složitě? Tak jednoduše: je to prequel :-) Kdo viděl předchozí film bude vědět a bude se mu to o to víc líbit. Vše do sebe začíná zapadat (vznik soutěže, pravidla, vznik Frankensteina...) a přestože je to film určen jen pro video, svému předchůdci se technickou kvalitou vyrovná a akcí ho možná i předčí. Jsem nesmírně spokojen a překvapen. Tuhle jízdu jsem si užil./// Celkem 89%///(23.2.2011)

 • Vojťas
  ****

  Jedna z nepřeberného množství DVD-rychlokvašek, která je ošem další (stejně jako z poslední doby Pád do tmy 2) výjimkou a skvělou akční jízdou doplňuje jedničku tím, jak ZÁVODY SMRTI vznikly ze SOUBOJŮ SMRTI! ... Nečekaně palec nahoru! :-)(17.2.2011)

 • - Při odjezdu z banky se lupiči dostanou skrze venkovní dveře. Při otočce auta je vidět, jak v těchto původně prázdných dveřích stojí lidé a sledují natáčení. (Iks)

 • - Ve scéně v čase 1:17:13, kdy se auto otáčí o 180 stupňů, je možné v záběru zahlédnout také vůz kameramana. (Dreadd)

 • - Než Sean Bean v úvodu filmu přepne televizi na zprávy o dopadení Luka, sleduje film se závodícími vozidly. Jedná se o snímek Death Race 2000 z roku 1975, tedy předlohu pro Death Race Paula W. S. Andersona. (oLí)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace