Reklama

Reklama

Rick a několik dalších lidí vyrazilo na cestu do Hilltopu, kde je jediný lékař, který může Maggie pomoct. Maggie má silné bolesti a horečku, protože se něco děje s jejím dítětem. Cestou ale naráží karavan na problém v podobě Zachránců. Rickovo auto zkusilo hned několik cest, ale na všech na ně čekali Zachránci. Celé to skončilo tak, že skoro všichni karavan opustili a nesli Maggie na nosítkách. V karavanu zůstal jen Eugene, který měl pro Zachránce sehrát divadlo, aby si nevšimli Ricka a ostatních. Plán jim ale nevyšel. Zachránci je našli a shromáždili na jedné mýtině. Na mýtině čekal i Eugene a Zachránci tam dovedli i Daryla, Rositu, Glenna a Michonne. Pak se objevil Negan. Negan vysvětlil, že od nynějška pro něj Rick a jeho lidé pracují. Všechny jejich věci patří Neganovi a Rick mu musí dávat polovinu všeho. Negan také musí ukázat, jak vážně to myslí, takže jednoho z nich zabije. Negan se nemůže rozhodnout, kdo zemře, takže si to rozpočítá. Na konci dílu vidíme, jak někoho umlátí k smrti, ale nevíme koho.
Morgan hledá Carol a nakonec ji najde zcela vyčerpanou u knihovny. Morgan Carol ošetří a nechá ji vyspat se, ale pak mu Carol uteče. Carol mu tvrdila, že se nemůže vrátit do Alexandrie, protože by pro milované musela zabíjet, ale Morgan se jí snaží vysvětlit, že zabíjet nemusí. Když Carol uteče, tak se Morgan opět vydá hledat ji. Carol ale mezitím dostihne jeden ze Zachránců z auta, kterého nezabila. Muž Carol postřelí na dvou místech a pozoruje ji, jak pomalu umírá. Když už ji chce muž skutečně zabít, tak se objeví Morgan a zastaví ho. Carol si už přeje umřít, ale podle Morgana ještě nepřišel její čas. V tu chvíli se u nich objeví dva muži, jednoho z nich Morgan zachránil, když ho chtěl Rick zabít. Muži mají brnění a používají koně. Dvojice nabídne Morganovi a Carol pomoc. (TV Prima)

(více)

Recenze (28)

Rodriguez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Maggie dostane bolesti a tak se Rick vydává do sousední osady, aby ji doktor pomohl. Jenže cestou narazí na partičku Spasitele a nemohou se dostat dál. Zkoušejí to jinou cestou a ani zde nepochodí nijak valně. Nakonec zkoušejí lest, která se ale stává pastí ze které se nedá dostat. Podmaní se Spasiteli nebo je čeká hořký konec? Atmosféra, která by se dala krájet jako narozeninový dort! Skvělý počátek konce! 100% ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z nejlepších dílů celé série. Konečně dostal Rick na prdel a nemohl s tím absolutně nic dělat. Závěrečné hvízdání a hraní na nervy už nemělo chybu. Poslední vteřiny nebo-li "hra Negana" neměla chybu a on vypadá na slušného psychopata. Konečně jsem se dočkal kvalitního dílu, s kterým nemám nejmenším problém. ()

Reklama

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Holy shit. Chci říct, že nebejt na Neganově straně je fakt o hubu, ale tak kdo by nebyl nasranej, když vám nějaká banda idiotů zabije lidi při výpravě za zabíjením. :D Negan s jeho kumpánama zachránil celej díl, Negan je sám o sobě skvělej psychopat, a to jak jim zatarasili cestu bylo taky skvělý, to okolo toho už tu bylo tak stokrát, takže to ani nekomentuju. No jestli se z tohohle Rick dostane, jakože určitě jo, protože nemůže přece vyhrát záporák, myslím že bude muset nabrat nějaký nový lidi, protože s tímhle se z toho nedostane. ()

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejbrutálnější konec řady ze všech řad od začátku seriálu a první setkání s bandou sraček a sračkovůdcem. Když jsem to viděl poprvé, nechápal jsem a emoce to na člověka hodí opravdu nehorázné. Naštěstí to jen seriál l, protože v realitě by většina lidí už dávno spáchala sebevraždu. Na druhou stranu mě tenhle díl a ten co bude nasledovat potom neskutečně nastal. Zabili dvě nejlepší postavy. Negan je totální dement, kterej mě sral a zabil bych ho okamžitě. Vyvrtal bych mu mozek. Twd začalo Rickem, ten dal do kupy skupinu a jejich pohled očima bylo to co odlišuje tenhle seriál. Správný lidi, velký charaktery ve světě, kterej nezná slitování. K čemu je nejakej pošahanej psychopat ? Kdo ho ma obdivovat? Jen další psychopat. Třetí věc je že s příchodem ta sračka začínající písmenkem N odvrátila zombie apokalypsu a z twd je hra o trůny. Takže po prvním shlédnutí jsem byl šokován, po druhém jsem naštvaný. Naštvaný kvůli vývoji, ne kvůli kvalitě. Ale tu nenávist k N, tka na tu se fakt netěším a ztráta těchto dvou postav, to byla opravdu zásadní chyba. Autoři si neviděli do huby, tohle diváka zrání a odradí. Za mě hodně blbý tah. ()

ChArLeNe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I keď postavy TWD stále dokola robia tie isté chyby (až mám pocit, že sledujem nie TWD ale TVD) tak posledných 10 minút, teda monológ Negana, krásne zvyšoval na napätí, ale samozrejme, že tvorcovia dali prednosť sledovanosti než kvalite. Ikonická smrť, a celú epizódu zničia kvôli svojej nenásytnosti po peniazoch. Tá scéna bola v komikse v jednom vydaní, nebola rozdelená na 2 časti. Tú atmosféru už v októbri nezopakujú, a tá scéna už nebude mať rovnaký účinok na diváka. Divím sa, že na čsfd má táto epizóda stále vysoké hodnotenie. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama