Poslední den na Zemi (S06E16) (epizoda)

Last Day on Earth

Posledný deň na Zemi

Horor / Thriller / Drama

USA, 2015, 44 min

Maggie dostane bolesti a tak se Rick vydává do sousední osady, aby ji doktor pomohl. Jenže cestou narazí na partičku Spasitele a nemohou se dostat dál. Zkoušejí to jinou cestou a ani zde nepochodí nijak valně. Nakonec zkoušejí lest, která se ale stává pastí ze které se nedá dostat. Podmaní se Spasiteli nebo je čeká hořký konec? Atmosféra, která by se dala krájet jako narozeninový dort! Skvělý počátek konce! 100%(25.4.2016)

Nemůžu napsat nic jiného, než super! Takovou atmosféru jsem v seriálu dlouho nezažil! Parádní konec, ačkoliv jak už tu bylo jednou psáno, tu atmosféru z konce těžko doženou takovou pauzou, tenhle díl si budu muset pustit znovu před sedmou sérií. A o co víc se mi tenhle díl líbil? Steve Ogg (Trevor Philips z GTA) mě svou přítomností vážně potěšil :-D snad to neschytá hned v E01S07 a ještě párkrát ho v TWD uvidím.(7.6.2016)

• ChArLeNe

I keď postavy TWD stále dokola robia tie isté chyby (až mám pocit, že sledujem nie TWD ale TVD) tak posledných 10 minút, teda monológ Negana, krásne zvyšoval na napätí, ale samozrejme, že tvorcovia dali prednosť sledovanosti než kvalite. Ikonická smrť, a celú epizódu zničia kvôli svojej nenásytnosti po peniazoch. Tá scéna bola v komikse v jednom vydaní, nebola rozdelená na 2 časti. Tú atmosféru už v októbri nezopakujú, a tá scéna už nebude mať rovnaký účinok na diváka. Divím sa, že na čsfd má táto epizóda stále vysoké hodnotenie.(7.5.2016)

Jeden z nejlepších dílů celé série. Konečně dostal Rick na prdel a nemohl s tím absolutně nic dělat. Závěrečné hvízdání a hraní na nervy už nemělo chybu. Poslední vteřiny nebo-li "hra Negana" neměla chybu a on vypadá na slušného psychopata. Konečně jsem se dočkal kvalitního dílu, s kterým nemám nejmenším problém.(31.7.2016)

Naprostý souhlas uživatelem Chen. Laciné, manipulativní, chabé... Jinak skvělá atmosféra, jakou dlouho v tomto seriálu nepamatuji. Ale bohužel s naprosto debilním koncem. Podle komixů hned zjistíte, koho si Negan vybral. Skalní fanoušci komiksové předlohy také tvrdí, že tento opravdu laciný konec, který může obdivovat snad jen nevyblázněný puberťák, zničil jednu nejvíce ikonických smrtí v The Walking Dead. Špatné je, že i když se show odkloní od komiksové předlohy a zemře někdo jiný, bude to zkrátka stejně špatně. A za vše může laciný a slabomyslný konec, kdy si tvůrci zkrátka neviděli do huby. Bohužel se v této sérii nejedná o žádnou raritu. Stejně laciná a neskutečně trapná byla "smrt" Glenna v prvních dílech...(25.4.2016)