Negan vlákal Ricka a jeho lidi do pasti. Eugene připravil dostatečné množství kulek, které bohatě stačí na zabití všech z Hilltopu. Dokáže Rick odhalit léčku včas, nebo vede svoje lidi na smrt...? (TV Prima)

The_soloist

Nejdivnější díl celého seriálu. Na jednu stranu jsem rád, že tahle válka končí a byl tam náznak obřího stáda chodců, ale na druhou stranu to vlastně ukazuje, jak to bylo celý trapný. Podle mě tvůrci neví sami, jak budou vypadat další díly, takže neumřel Negan, všechny frakce usmířily. Doufám, aby další série byla survival a umřelo hodně postav, ale aby hlavní roli hráli zombie. Válka mezi Maggie a Rickem o to, jestli Negan umře nebo bude mít doživotí.. to by bylo hodně trapný. ()

PaTeXx

Spoilery: Tím, že neumřel ani jeden z hlavních vůdců, tak mi to opět srazilo nějaké hodnocení k sérii a vlastně tak trochu mi to přidalo na nechuti sledování další série. Jinak jako poslední epizoda velmi dobrá až na tady tohle ()

Michal118

Bylo to něco jiného. Takové finále jsme tu ještě neměli, celé se to táhlo v takovém předvídatelném duchu. Ze začátku jsem se obával, zda je to dobrý krok k zakončení války. Celý boj se Spasiteli byl takový divný, jako bych nevěděl vůbec svoje pocity z toho, prostě jsem koukal bezeslov. Překvapil mě Eugene se svými slepými náboji ale něco takového jsme od něj museli určitě čekat po tak dlouhé a zrádné nespolupráci. I ten souboj Ricka s Neganem jsem čekal takovej větší, zkrátka nemělo to svou šťávu. Ale nakonec to skončilo s Neganem ještě dobře, na to jak mohl dopadnout, za což jsem rád. Na začátku 7. série jsem ho přímo nesnášel ale postupem času se z něj vyklubal superzáporák kvalitami a humorem určitě lepší než Guvernér. Prostě se z něj stala jedna z mojich oblíbených postav a jsem rád že události tohoto dílu přežil. Jinak díl je samozřejmě plný akce, která snad nikdy neomrzí. 88% ()

Dolis87

Tenhle díl je jak na houpačce, začátek nic moc, potom vcelku slušný a konec zase podělanej. Doufám, že to odporný klišé o nápravě Negana (a Ricka) v příští sérii zmizne, jako plus zase vidím odchod Morgana, který mě dost iritoval. Taky doufám že Dwighty boy najde svojí ženušku a vrátí se zpět. (já vím, taky klišé, ale v tomto případě to snesu;) ()