Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

s.u.g.e.r.

Oddychova a docela i vtipna romanticka komedie. Justin a jeho partaci davaji dobre hlasky....v druhe pulce je to uz vic utahane, proste se tam resi jedna vec porad a porad dokola....takovy prumerny film s dobrymi herci. Love Kelli Garner ()

godina

Americkou komedii si pustím, když už vážně nevím co. Tahle mne překvapila poměrně odlišným stylem, jakoby to režie nasměrovala víc k nám, příjemně vyděsí absence amerického tupo-humoru. Scénář je až moc průhledný, ale asi s tím musíte počítat, když si tohle pustíte. Herecky slabší, šťastný výběr Erininy sestry, ostatní slabší, mírně řečeno nepřesvědčivé výkony. Rozhodně se tedy hlavní pár do toho mohl více vložit... ()

tomkat

Cynik: "Další romantická komedie o lásce s překážkou - aspoň že láska na dálku není tak časté téma. Herci tuctoví, pár trapných pokusů o sexuální humor, motivy pojaté jen povrchně." Nadšenec: "Co od tohohle typu filmu chcete, to dostanete: a pár vtipných míst k tomu. Ti dva se k sobě navíc hodí, působí uvěřitelně." Oba společně: "Jak to ta Barrymoreová dělá, že furt dokáže hrát mladý holky?!?" ()

Kathykat

Béčkový film, v tomhle případě snad i céčkový..pořád jsem čekala, jestli se něco stane, postavit film na tom, že se dva mají rádi, ale jsou od sebe daleko, ale nakonec stejně budou spolu, mi přijde hodně laciné. Některé scény mě ale rozesmály, to přiznám. Proto dávám 2 hvězdy místo jedné.. ()

kate1616

Pekná lovestory, ale jedna otázka mi stále vrta v hlave. Prečo sa nemohol nasťahovať on do jej mesta ked ju tak miloval? ale páčil sa mi na tom filme dobrý humor. Dobre som sa nasmiala :) ()

rihyyyyy

Nemůžu si pomoc ale této romantické komedii musím dat 5* :) Moc pěkný a zajímavý příběh o vztahu na dálku v podání Justina Longa a Drew Barrymore .. ()

shepho

Prijemne herecke obsadenie, prijemne a nenasilne vtipne sceny, prijemny dej...davam 5* pre zdvihnutie hodnotenia, zasluzi si to viac ako 64%, ked si porovnam ake ine horsie komedie maju viac... ()

Freakyy

Vzhledem k tomu, že jsem ve stejné situaci, která stopro skončí přinejmenším jako ta ve filmu, tak jaký jiný hodnocení bych měl dát.=) Navíc když mi to doporučil nejúžasnější člověk na Zemi. <3 :* A co tam bylo? Prostě život a dva lidi co se milují a chtějí spolu být nehledě na okolnosti. Takže ti co tomu nepřejí, FUCK YOU ALL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Hektor.Troy

Nie take cukrikovske ako filmy s Drew Barrymore zvyknu byt,ale o to samozrejme lepsie.Viac jej to pristane,nechapal som preco ju tak obsadzovali do tych romantickych filmov v mladosti. ()

monulka862

celý film nebyl tak špatný, ale konec ho ponížil na pouhý trapný a další americký slaďák, který nic extra není.. Pořád sem čekala na nějaký zvrat, který nepřišel a to mi tam hrozně chybělo.. ()

len.tilka

"Sám se stříháš, hulíš. Si jak nůž ze Švajcu." Pár dost dobrejch fórů a scén, ale jinak je to strašně nezáživný. Filmů o vztazích na dálku je miliarda a tenhle prostě nezachrání ani Drew. ()

Danny71

Hned z kraje musím říct, že takhle jsem se nad romantickou komedií už dlouho nepobavil. Romantická komedie sice není můj oblíbený žánr, ale tenhle film má dost dobrý scénář a hlavně dva skvělé herce v hlavních rolích. Drew Barrymore i Justin Long jsou skvělí komediální herci a v tomhle filmu jim to spolu opravdu svědčí. Pokud spolu opravdu jsou i reálném životě, jak spekulují bulváry, tak tomuhle filmu je to jednoznačně ku prospěchu. Fakt jsem se dobře pobavil. Je to moderní svižná komedie s celkem dobře udělaným happy endem. ()

andy60

Myslím, že už jsem vyléčený z toho, abych si pořizoval filmy podle zdejšího hodnocení. Vůbec nechápu, jak to může být označováno za komedii, když tam nebyl jediný vtipný moment. Je mně docela líto všech zdejších uživatelů, kteří se u filmu výborně bavili. Mám se snad smát tomu, že pohledná slečna vypouští z úst výrazy, za které by se nemusel stydět žádný dlaždič, nebo snad sexu po telefonu? Tohle že je humor? Navíc herecké kvality Justina Longa tomu rovněž neprospěly. Horší herec je už snad jen Sagvan Tofi. A výsledek téhle ubohosti? Vyhozených 100 Kč a zkažený večer. ()

Kat_u_lik

Tak právě jsem dokoukala tento film a pocity z něj jsou jen a jen pozitivní! Je to takový milý, reálný film se smyslem pro humor. Herci jsou takový živý... I když nebudu zapírat, bylo tam pár trapných scének, ale dalo se to přežít bez újmy. Prostě pět hvězdiček :) ()

Acrobath

Od romantické komedie chci osvědčený fungující model (miluji? nevím...ano! ne? ano!) + alespoň drobnou nadstavbu: - zajímavé prostředí (Wimbledon, Music & Lyrics), - formální oživení (500 dní se Summer, Věčný svit..., Cashback) - vtip (Čtyři svatby..., Na hromnice...) - nebo odzbrojující ústřední dvojici (Čokoláda, Láska přes internet) Nejlépe samozřejmě vše z toho...(Láska nebeská) U tohoto filmu ta nadstavba chybí. Schema je sice naplněno (místy až příliš mechanicky - telefony, esemesky, přelety, ujetí kamarádi, rodinné trapasy - všechno tam tvůrci postupně naskládají), ale nic víc k tomu. Na konci mi bylo víceméně jedno, kde a zda k tomu finálnímu ano! dojde, a to je u tohoto žánru špatně... ()