Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

herr_carter

Čistý průstřel průměrem s mojí milou Drew, která i ze sračkoidních Andílků dokázala vytvořit koukatelnou záležitost............ moje hodnocení = 6 z 10. ()

Michelle75

Komedie se sympatickými herci, ale pro mě se neuvěřitelně táhla a proto jsem se spíše těšila na konec filmu, než na konec jako takový. ()

MARTIN*I

Pěkná komedie na odreagování, která občas překvapí nějakou tou vtipnou scénou. Motiv "ujetého spolubydlícího" zdá se nevyčerpatelný. ()

Wally

Příjemná romantická komedie, kde se nestřídají partneři jak ponožky, nepodvádí se tam a vrchol humoru nejsou fekální vtipy... Moc díky za tuto fajn oddechovka. Drew navíc zraje jak víno 👍 ()

Hanys_

Z průměru to tahá chemie mezi herci (je opravdu rozdíl, když pár ve filmu hrají i skuteční partneři - viz Kubrickovy EWS), do průměru naopak pár zbytečných "klišé" (musí být v každém romantickém filmu 1-2 debilní kámoši a staromódní sestra či kámoška?). Navíc, ikdyž jsem se docela dobře bavil, pár dnů poté si už nevybavuju moc scén - i to je znamení, že film z průměru nijak zvlášť nevybočuje...6/10 ()

cab

Kdyz se romanticky film pusti do prilis neprobadanych vod, ma vetsi sanci si me ziskat a upoutat pozornost aspon ze zacatku. Vztahy na dalku patri do teto oblasti, a protoze s nimi mam osobni zkusenost, zbystril jsem dvojnasob. A ejhle, svete div se, povedlo se vytvorit uveritelny civilni stret dvou sympatickych osob, ktere bohuzel rozdeluje vzdalenost, ale oni se nevzdavaji a snazi se s rozdanymi kartami vyporadat v nelehke dobe ekonomicke krize. Inteligentni humor a dobry vyber hudebniho podkresu pridavaji filmu vetsi stupen intenzity a vystreluji ho k 75%. ()

rostlinka

Mně se to prostě líbilo. Drew mám ráda a Justin byl tááák roztomilý.... Originální námět, vtipné scény. Jo, bezva to bylo. ()

iampatrik

65% Problém, který zamilovaný pár řeší mi není cizí a určitě dalším mnoha párům na celém světě. Místy vtipné - především díky kamarádům či rodiných příslušníků obou hlavních herců, místy atmosférické.. to je ale asi tak všechno. Existuje mnoho lepších romantických komedií a tento u mě padá to lepšího průměru. ()

Schuldiner

No, čekal sem fakt kravinu, takže se dá říct, že sem mile překvapenej. Šlo to, chvílema dost vtipný, nenudil sem se.. Sice se tam objevily i trapnější momenty, ale musim podotknout, že je to rozhodně lepší než drtivá většina americký produkce na tohle téma - tedy do romantiky hozených blábolů.. Sice i tady se najdou klišé, ale prostě tehle film neni případ, kdy od začátku do půlky filmu (než to vypnu) kroutim hlavou... ()

Angelino

Keď som čítal komentár Le_Chuka, trochu som sa zhrozil. A nakoniec to bol príjemný večer vo dvojke. Nebolo to zbytočne presladené a chute boli občas veľmi originálne a dokonca aj zábavné. ()

lareinna

Priemerná americká komédia, vcelku fajn, také neškodné a milé, miestami reálnejšie, čo mne vyhovuje. Nejako extra to s človekom nepohne, ale divák sa zabaví. ()

katchi

Konečně nějaké příjemné zpestření v tomto žánru..:) Už dlouho mě žádné romantická komedie tak nerozesmála...hlavně pak stolové scény:) Hlavní dvojice hrála opravdu věrohodně (i když je pravda, že nebylo ani tak moc co hrát, když Justin a Drew spolu chodí i ve skutečnosti). Ono to nic originálního nebylo..ae aspoň, že to mělo šmrnc a vtipné scény..:) ()

Oňďo

Priznám sa, že z tohoto filmu mám zmiešané pocity. Rozhodne sa z takéhoto námetu dalo vyžmýkať viacej. Čo mi tam hrozne vadilo, boli obaja herci. Podľa mňa by spravili lepšie ak by namiesto nich obsadili nejakú mladšiu generáciu. Pretože Drew Berrymore už nepatrí medzi najmladšie a Justin Long ako Garretta sa k nej vôbec nehodil. Tento film hlavne zachránili tie vtipné scény ktoré tam máme možnosť vidieť, inak je to dosť slabé, miestami až nechutné. Herečky typu Berrymore, Diaz, J. Lopez by mali nechať šancu mladším nech sa ukážu, a oni by sa mali skôr zamerať na drámu alebo niečo akčné. ()

Pájusha

První romantická komedie po dlouhé době u které jsem se vážně smála i měla tendenci slzet a dokonce mi běhal mráz po zádech! A navíc je mi tohle téma blízké, vztah na dálku jsem zažila a není to legrace, a tenhle filmík si s tím poradil s grácií, vtipem a lehkostí. :) Viděla bych to tak na 3 a půl hvězdičky ;) ()

suzanne1997

Tenhle film byl jiný, musím se přiznat, že mne neoslovil, nijak nenadchl ani nepřesvědčil o tom, proč se na něj mám dívat. První polovina ušla, druhá stála za starou bačkoru, asi tak, protože označení, že nestála za nic se mi zdá velmi chabé a nepřijatelné. Kdybych měla napsat, co všechno se mi na filmu nelíbilo, byli bychom tu do zítřka. Co takhle napsat, co se mi na něm líbilo. Tohle bude těžká otázka, možná ten příběh, měli celkem dobře vymyšlené téma, láska dvou lidí, které dělí velké vzdálenost, ovšem zpracování se mi nelíbí. Tenhle film měl jenom málo světlých momentů a díky nim je mé hodnocení takové, jaké je. ()